Dzisiejszą informację przekazuję ze szczególną przyjemnością.

LIZARD – marka dobrze znana tysiącom stóp na całym świecie 🙂 – dołącza (od wiosny 2015r.) do grona marek, których dystrybucję na terenie Polski prowadzi firma PAKER.
logo_anim_lizard

To jedna z niewielu włoskich marek, które wciąż mogą pochwalić się produkcją w swojej fabryce we Włoszech. Produkty LIZARDA cechuje to wszystko, z czego słynie włoskie rzemiosło: powszechnie uznawana jakość, wygoda i styl oraz niepowtarzalny design. LIZARD pasuje do naszego portfolio i serdecznie go w tym gronie witamy :-).

Tester Team – 50 osób z 7 krajów –  nieustannie wspiera działania producenta, by stosować tylko takie rozwiązania techniczne, które zapewniają maksymalny komfort i wygodę chodzenia  a także wyjątkową przyczepność.  Tym co odróżnia produkty LIZARDA od wyrobów innych marek jest również produkcja sandałów z podeszwą wyścielaną skórą.

superhikecubeblackm

Bezkompromisowa dbałość o stopy sprawiła, że LIZARD należy do wąskiego grona liderów w tym segmencie światowego rynku outdoorowego. W ofercie marki znajdują się sandały dedykowane do różnych form aktywności.

Gwarancja na obuwie wynosi dwa lata, a w przypadku rejestracji internetowej – 3 lata.

Strona internetowa marki:  www.lizardfootwear.com