Namioty MSR w Lekkiej Wersji Fast and Light™

utworzone przez | Namioty, Sprzęt

Lżejsza wersja sypialni do namiotu dla tych, którym zależy na minimalizacji ciężaru bagażu. Możesz jej użyć zamiast tradycyjnej sypialni i zredukować tym samym ciężar bagażu. Ochronna podłoga Fast & Light zapewnia też dużo lepszą ochronę przed warunkami atmosferycznymi niż sam podkład pod namiot z tropikiem.

Tak zwane „Fast & Light Body” skutecznie chroni przed podmuchami wiatru i bryzgami wody deszczowej. W przypadku zastosowania samego podkładu pod namiot z tropikiem jest to niemożliwe. Podłoga Fast & Light przeznaczona jest do namiotów z serii Hubba (NX), Hubba Tour, Free Lite i Carbon Reflex:
https://sklep.paker.pl/podklady-pod-namioty

=====
TRANSKRYPT FILMU
=====

Namioty MSR z sypialnią w wersji „Fast and Light” – specjalnej wersji „minimalistycznej”, zalecane są wtedy, gdy chce się maksymalnie ograniczyć ciężar bagażu.

Namioty z serii: Hubba, FreeLite, Carbon Reflex i Hubba Tour można wyposażyć w tę nową wersję sypialni o obniżonym ciężarze.

Wersja „Fast and Light” pozwala na zmniejszenie ciężaru plecaka i czyni wędrówkę łatwiejszą i szybszą.
Ochronna podłoga, a raczej sypialnia o wannokształtnej konstrukcji z uniesionymi brzegami tkaniny, zabezpiecza przed wpływami atmosferycznymi w sposób lepszy, niż tradycyjny podkład pod namiot, chroniąc użytkownika przed podmuchami bocznego wiatru i bryzgami wody deszczowej.

Rozbijanie namiotu jest szybkie i łatwe, trzeba po prostu zamocować sypialnię przy pomocy śledzi i umieścić na swoich miejscach pręty stelaża.

Następnie podwiesić końce sypialni do stelaża, zamocować tropik i gotowe.

Sypialnia wersji „Fast and Light” jest dodatkowym elementem namiotu – do osobnego nabycia:

Zapewnia lepszą ochronę, niż namiot w wersji „podkład + tropik”.

Jeżeli poszukujesz możliwości zredukowania ciężaru swojego bagażu, a jednocześnie chcesz zabezpieczyć się przed wodą – odpowiednim sprzętem będzie właśnie sypialnia wersji „fast and light”.

Więcej informacji na temat namiotów znajdziesz w naszych poradach ekspertów:
http://paker.pl/pe/namioty/

Zobacz Inne Wpisy na blogu

Materace Turystyczne z zaworem SpeedValve – Porady i Wskazówki

System Therm-a-Rest SpeedValve umożliwia trzykrotnie szybsze napompowanie materaca... jeżeli użyjesz go prawidłowo. W filmie prezentujemy kilka sposobów, jak poradzić sobie z nadmuchaniem i zabezpieczeniem materaca z zaworem SpeedValve tak, aby cieszyć się komfortem...

0 komentarzy

R
RABAT 15%
Wpisz proszę swoje dane oraz zaznacz zgody poniżej, abyś mógł otrzymać wiadomość z kodem rabatowym natychmiast!
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną na mój adres e-mail pochodzących od PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867 moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.