Nowe Namioty Rowerowe Hubba Tour

utworzone przez | Bikepacking, Namioty, Sprzęt

Namioty z serii Hubba Tour opracowane zostały jako sprzęt na długie wyprawy. Ma powiększoną przestrzeń użytkową i mieszkalną, zapewniając pełną niezależność dla dwóch podróżujących osób i poprawiając komfort życia podczas wielodniowej podróży.

Dzięki zastosowaniu w konstrukcji zewnętrznego stelaża, podczas rozbijania namiotu sypialnia pozostaje sucha, a bardzo wytrzymałe pokrycie typu Xtreme Shield™ (wersja europejska posiada pokrycie DuraShield™) zapewnia ochronę przed wilgocią i komfort podczas złej pogody.

Duży przedsionek z wygodnym wejściem przeznaczony jest do przechowania sprzętu, dodatkowe wejście zapewnia również niezależny dostęp do części mieszkalnej. Te wszystkie cechy czynią ten namiot idealnym do wypraw rowerowych czy motocyklowych. Zobacz test namiotu.

=====
TRANSKRYPT FILMU
=====

Namioty MSR Hubba Tour to jedno- dwu- lub trzyosobowe wolnostojące, dające całkowitą ochronę namioty turystyczne. Ich waga to odpowiednio:

  • 1,77 kg w wersji jednoosobowej,
  • 2,17 kg w dwuosobowej,
  • i 2,6 kg w trzyosobowej.

To znakomity sprzęt zarówno na wyjazd na długi weekend w góry jak i całoroczny trekking.

Namiot Hubba Tour zapewnia przy tym schronienie zarówno dla turysty jak i całego jego sprzętu.

Namiot posiada stelaż zewnętrzny z podwieszonym pod nim tropikiem wraz z sypialnią, przez co wnętrze pozostaje suche podczas rozbijania w czasie deszczu.

Więcej miejsca dla gabarytowego sprzętu

Namiot Hubba Tour jest większy i szerszy niż inne, dzięki czemu może pomieścić we wnętrzu dużą ilość sprzętu.

W przeciwieństwie do innych modeli, ten namiot wyposażony jest w obszerny przedsionek, mogący pomieścić całe wyposażenie turysty, niezależnie od tego, czy planujemy wyprawę na tydzień czy na rok.

Przedsionek jest częściowo wyposażony w podłogę, co zabezpiecza sprzęt przed wilgocią. Jest dobrze skomunikowany z mieszkalną częścią namiotu.

Duże kieszenie i zawieszki na sprzęt pozwalają na dobre zagospodarowanie wnętrza, które jednocześnie może być miejscem dla przygotowań do następnego dnia aktywności. Duże drzwi ułatwiają wchodzenie i wychodzenie z przedsionka, przy czym wersja 2 i 3 – osobowa posiada również dodatkowe wejście do mieszkalnej części namiotu.

Namioty Hubba Tour rozbija się szybko i łatwo, co można docenić zwłaszcza po całym dniu spędzonym na siodełku.

Jak rozłożyć namiot Hubba Tour?

Przy rozbijaniu namiotu zalecamy użycie opcjonalnego podkładu pod namiot, zwracając uwagę, aby śledzie mocujące podkład znajdowały się na zewnątrz podłogi namiotu, a tkanina nie była pomarszczona.

  1. Umocuj końce stelaża w odpowiednich otworach w czterech rogach namiotu i podwieś namiot przy pomocy zaczepów.
  2. W następnej kolejności wsuń stelaż przedsionka w czerwony kanał i zamocuj końce w odpowiednich otworach.
  3. Zamocuj przedsionek do podłoża, zwracając uwagę, aby tkanina była gładka i równo napięta.

Tylne drzwi w modelu 2 i 3 – osobowym można zabezpieczyć od deszczu i wiatru, kotwicząc je do podłoża przy pomocy dodatkowych mocowań.

Wszystkie modele namiotów wyposażone są w liczne odciągi, stabilizujące namiot w przypadku złych warunków atmosferycznych.

Namioty MSR z serii Hubba Tour 2018 (a także seria FreeLite 2018) posiadają obecnie pokrycie wodoszczelne typu Xtreme Shield™, co poprawia znacząco ich parametry, zapewniając suchy i komfortowy nocleg nawet przy najgorszej pogodzie.

Jak przechowywać i dbać o namiot?

Po zakończeniu biwaku namiot można łatwo i szybko spakować do pokrowca.

Po zakończeniu wyprawy wysusz dokładnie namiot przed spakowaniem, przy czym, podobnie jak w przypadku śpiworów, nie należy przechowywać go skompresowanego.

Przy minimalnym chociażby stosowaniu się do zasad dbania o namiot Hubba Tour posłuży nam przez długie lata i pozwoli przeżyć wiele przygód.

=====
PORADY EKSPERTÓW – NAJLEPSZE NAMIOTY 2018
=====

Więcej informacji na temat namiotów turystycznych, backpackingowych, rowerowych, wyprawowych – zimowych czy ekspedycyjnych znajdziesz tutaj: http://paker.pl/pe/namioty/

Zobacz Inne Wpisy na blogu

Buty Trekkingowe Garmont Misurina – Test Rafała Króla

  Mniej więcej każdy, kto szuka porządnych butów trekkingowych wie, że: najlepsze podeszwy to Vibram, niezawodna wodoodporność to Gore-Tex, a stabilizacja w kostce to gwarancja na to, że nie skręcimy nogi. Tylko, że buty które posiadają te elementy, kosztują obecnie...

Test materaca turystycznego NeoAir All Season SV

  Od czasów gdy wraz z mężem dostaliśmy w prezencie ślubnym maty samopompujące Thermarest, jesteśmy nieustającymi zwolennikami spania pod namiotem z wykorzystaniem tego typu sprzętu. Było to już ładnych kilkanaście lat temu (lepiej się nie przyznawać, jak dawno...). Z...

Recenzja Żywności Liofilizowanej Summit to Eat

  Nowa marka żywności liofilizowanej Summit to Eat Zwróćcie uwagę na nową markę żywności liofilizowanej na naszym rynku - Summit to Eat. Od pierwszej zjedzonej paczki mogę powiedzieć, że ta firma wie o co chodzi. Przede wszystkim - jedzenie jest smaczne i syte. Można...

0 komentarzy

R
RABAT 15%
Wpisz proszę swoje dane oraz zaznacz zgody poniżej, abyś mógł otrzymać wiadomość z kodem rabatowym natychmiast!
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną na mój adres e-mail pochodzących od PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867 moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
ODBIERZ RABAT 20%
Administratorem danych osobowych jest PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867
Wpisz poniżej swoje Imię, adres e-mail oraz zaznacz zgodę na przesyłanie informacji handlowych, abyśmy mogli wysłać Ci rabat natychmiast.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych promocjach, produktach i konkursach na mój adres e-mail oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
*
ODBIERZ RABAT 20%
Administratorem danych osobowych jest PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867
Wpisz poniżej swoje Imię, adres e-mail oraz zaznacz zgodę na przesyłanie informacji handlowych, abyśmy mogli wysłać Ci rabat natychmiast.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych promocjach, produktach i konkursach na mój adres e-mail oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
*