Oferta MSR na Sezon 2018 – Więcej, niż Możesz Sobie Wyobrazić!

utworzone przez | Aktualności, Sprzęt

W 2018 roku MSR oferuje użytkownikom sprzęt o przede wszystkim wysokiej uniwersalności. Wzrasta ilość różnego rodzaju form aktywnej rekreacji – od turystyki rowerowej i biegów terenowych – do wielu rodzajów weekendowej aktywności sportowej; nadążenie sprzętowe, niezbędne dla zaspokojenia oczekiwań użytkowników, staje się więc potrzebą chwili i wyzwaniem dla konstruktorów z MSR.

Oto dlaczego w 2018 r. postawiliśmy na uniwersalność sprzętu, nie zaniedbując oczywiście dbałości o jego najwyższą niezawodność, której oczekują nasi odbiorcy.

Filtrowanie wody za pomocą filtra MSR Trail Base

I. Nowe zestawy kuchenne WindBurner

W bieżącym roku w naszej ofercie znalazły się zestawy kuchenne wzbogacone o dodatkowe akcesoria, przewidziane dla większych grup turystycznych i mogące pomóc wzbogacić ofertę kulinarną. Teraz możesz skompletować, stosownie do potrzeb, wiatroodporny zestaw kuchenny – zarówno na indywidualne, szybkie wypady jak i grupowe wyjazdy ze znajomymi.

W nowych zestawach zastosowany został system z wolnostojącym kartuszem gazowym, co pozwoliło na zwiększenie stabilności zestawu, nawet w przypadku użycia naczyń o dużych wymiarach. Wszystkie naczynia zestawów WindBurner są kompatybilne z nowym systemem, co pozwala na skompletowanie zestawu stosownie do potrzeb.

Zestaw kuchenki turystycznej MSR Windburner

1. Zestaw z Kuchenką Windburner Duo 1.8 L (dla dwóch osób)

Kuchenka Turystyczna Windburner Duo w zestawie dla dwóch osób

2. Kuchenka Windburner 2.5 L w zestawie dla grupy 3+ osób

3. Zestaw z dużym garnkiem i patelnią Windburner Combo System

4. Dodatkowy Garnek Windburner 4.5 L

 

II. Wielokrotnie Nagradzany Zestaw do Filtrowania Wody – MSR Trail Base

Potrzebujesz grawitacyjnego zestawu filtracyjnego na biwaku, a jednocześnie niewielkiego filtra do użycia na wycieczce? Oto zestaw Trail Base, który zaspokoi obie potrzeby. Poznaj jego niezwykłe możliwości:

Po wymontowaniu z zestawu grawitacyjnego, element filtrujący może być używany jako samodzielne urządzenie – lekki i wygodny w użyciu filtr do użycia na wędrówkach, biegach terenowych lub wycieczce rowerowej.

Po powrocie do obozu, po prostu podłącz filtr powtórnie do zestawu grawitacyjnego, uzyskując wysokowydajne, niewymagające użycia pompki urządzenie filtracyjne, które uzupełnione o pojemnik na czystą wodę, stanie się naprawdę uniwersalnym sprzętem kempingowym.

III. Namioty Rowerowe Hubba Tour

Fot. Bike Studio

Długie wyprawy wiążą się zawsze z nowymi wyzwaniami. Dla tych, którzy preferują wielotygodniowe lub dłuższe wyprawy w leśne ostępy, długie trasy w terenie lub nad wodą opracowaliśmy turystyczny namiot Hubba Tour.

Wielkowymiarowy przedsionek namiotu pozwala na przechowanie sprzętu i przygotowania do całego dnia w podróży. Na biwaku zawsze może zaskoczyć nas niepogoda – zastosowano system polegający na podwieszeniu sypialni do tropiku, co zabezpiecza ją przed zamoczeniem w czasie rozbijania namiotu.

Nowa powłoka wodoszczelna Xtreme Shield/DuraShield zastosowana w namiocie Hubba Tour zapewnia długotrwałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Duża przestrzeń i dobra ochrona zapewni komfort i wygodę podczas wielodniowej wyprawy.

IV. Zestaw Kuchenny Trail Mini & Pocket Rocket

„Zabieram tylko to, co niezbędne” – to zasada zwolenników minimalizowania ilości bagażu na wyprawie. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom, opracowaliśmy wydajny, wielofunkcyjny zestaw kuchenny Trail Mini.

Jest wystarczający do zagotowania wody dla przygotowania jednej lub dwóch porcji jedzenia lub filiżanek kawy, pełniąc jednocześnie funkcję talerza lub naczynia do picia, oszczędzając cenną przestrzeń w plecaku. Dodatkowa miseczka nie jest dużym obciążeniem, ale nie jest niezbędna w zestawie i dla dalszego zmniejszenia wagi można z niej zrezygnować.

Z umieszczoną wewnątrz kuchenką Pocket Rocket 2 i kartuszem gazowym 110 lub 227 g tworzy znakomity zestaw do gotowania / jedzenia na każdy rodzaj aktywnej turystyki – od gór po wyprawy rowerowe.

1. Trail Mini Duo

2. Trail Mini Solo

3. Zestaw Kuchenny Pocket Rocket 2 Mini

Jest to niewielki zestaw do szybkiego użycia, w małym, kompaktowym opakowaniu. Mimo niewielkich rozmiarów, zestaw Pocket Rocket 2 ma dużą wydajność, umożliwiając zagotowanie 1 l wody w ciągu 3,5 minut. Niewielkie naczynie umożliwia przygotowanie jednej porcji jedzenia lub filiżanki kawy, tworząc z zestawu Pocket Rocket 2 idealny sprzęt na solowe wyprawy.

V. System uzdatniania wody MiniWorks EX

Mikrofiltr MiniWorks jest od kilku dziesięcioleci najbardziej popularnym na całym świecie urządzeniem filtracyjnym. Nowa wersja zestawu została uzupełniona o tabletki Aquatabs do dodatkowego usuwania z wody wirusów, co jest szczególnie zalecane podczas podróży terenowych lub w krajach rozwijających się.

W połączeniu z zestawem filtrującym, zapewnia to pełną ochronę podczas podróży, zarówno krajowych jak i zagranicznych, poprawiając jednocześnie jakość wody dzięki zastosowaniu wkładu z węglem aktywowanym, usuwającym niepożądane smaki i zapachy.

Solidny, niezawodny i uzupełniony o ochronę antywirusową zestaw MiniWorks EX może zapewnić nam czystą wodę praktycznie w każdym miejscu na ziemi.

VI. Namiot turystyczny Elixir 1

Namioty serii Elixir można określić jako najbardziej wszechstronne namioty oferowane przez MSR, z przemyślanym rozkładem pomieszczeń i doskonałym kompromisem między zapewnieniem ciepła, wentylacji i prywatności użytkownika.

Nowy, jednoosobowy namiot turystyczny Elixir 1 jest doskonałym rozwiązaniem dla indywidualnego turysty – obszerny i łatwy w do rozstawienia.

We wszystkich modelach namiotów Elixir w roku 2018 powiększony został przedsionek, zastosowano również świecące w ciemności suwaki i kilka detali usprawniających rozstawianie namiotu.

VII. Namiot Ekspedycyjny Guideline Pro 2

Opracowany przez nas namiot GuideLine Pro 2 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników bardziej wymagających, którym potrzebny jest sprzęt mogący sprostać najtrudniejszym warunkom, z jakimi można spotkać się na wyprawie.

To sprzęt bardzo wytrzymały, jego założenia projektowe przewidują czas użytkowania trzykrotnie dłuższy, niż zwykły namiot turystyczny. Na jego solidną konstrukcję składa się bardzo wytrzymały stelaż, oparty na systemie Easton Syclone i bardzo solidne pokrycie wodoszczelne typu Xtreme Shield.

Aby zapewnić użytkownikowi odpowiedni komfort, zastosowano staranne rozplanowane wnętrze i w pełni uszczelniane panele okienne, zapewniające zarówno wentylację, jak i ochronę przed wiatrem, piaskiem i śniegiem.

Zapraszamy do podzielenia się z nami opinią o naszych nowych produktach i życzymy udanych wypraw. Do zobaczenia na trasie!

Zobacz Inne Wpisy na blogu

Buty Trekkingowe Garmont Misurina – Test Rafała Króla

  Mniej więcej każdy, kto szuka porządnych butów trekkingowych wie, że: najlepsze podeszwy to Vibram, niezawodna wodoodporność to Gore-Tex, a stabilizacja w kostce to gwarancja na to, że nie skręcimy nogi. Tylko, że buty które posiadają te elementy, kosztują obecnie...

Test materaca turystycznego NeoAir All Season SV

  Od czasów gdy wraz z mężem dostaliśmy w prezencie ślubnym maty samopompujące Thermarest, jesteśmy nieustającymi zwolennikami spania pod namiotem z wykorzystaniem tego typu sprzętu. Było to już ładnych kilkanaście lat temu (lepiej się nie przyznawać, jak dawno...). Z...

Recenzja Żywności Liofilizowanej Summit to Eat

  Nowa marka żywności liofilizowanej Summit to Eat Zwróćcie uwagę na nową markę żywności liofilizowanej na naszym rynku - Summit to Eat. Od pierwszej zjedzonej paczki mogę powiedzieć, że ta firma wie o co chodzi. Przede wszystkim - jedzenie jest smaczne i syte. Można...

0 komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

R
RABAT 15%
Wpisz proszę swoje dane oraz zaznacz zgody poniżej, abyś mógł otrzymać wiadomość z kodem rabatowym natychmiast!
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną na mój adres e-mail pochodzących od PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867 moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
ODBIERZ RABAT 20%
Administratorem danych osobowych jest PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867
Wpisz poniżej swoje Imię, adres e-mail oraz zaznacz zgodę na przesyłanie informacji handlowych, abyśmy mogli wysłać Ci rabat natychmiast.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych promocjach, produktach i konkursach na mój adres e-mail oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
*
ODBIERZ RABAT 20%
Administratorem danych osobowych jest PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867
Wpisz poniżej swoje Imię, adres e-mail oraz zaznacz zgodę na przesyłanie informacji handlowych, abyśmy mogli wysłać Ci rabat natychmiast.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych promocjach, produktach i konkursach na mój adres e-mail oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
*