Sprzęt Outdoorowy MSR – Ponadczasowa Jakość

utworzone przez | Aktualności, Sprzęt

W dobie częstych zmian oferty produktów i zmieniających się trendów, sprzęt trwały i dobrej jakości jest wciąż najważniejszą sprawą w podróżniczych wyzwaniach. Eric Larsen, polarnik, zabiera nas za kulisy linii produkcyjnych zakładu MSR w Seattle i pokazuje, jak twórcza myśl pasjonatów z zespołu MSR zamienia się w niezawodny sprzęt wyprawowy. Dowiedz się więcej o MSR.

=====
TRANSKRYPT FILMU
=====

Dziś opowiemy, co rozumiemy pod pojęciem dobrej jakości. Jakość jest sprawą kluczową i chcielibyśmy pokazać, jak sprawa jakości jest rozwiązywana w naszej firmie.

Bezpieczeństwo Sprzętu turystycznego na pierwszym miejscu

Wydaje się, że Larry Penberthy (założył firmę MSR w 1969 r.) w swoich konstrukcjach na pierwszym miejscu stawiał sprawę bezpieczeństwa. Podejmując ryzykowne wyzwania, musisz być pewnym niezawodności swojego sprzętu.

To fragment zwykłego dnia pracy w MSR: wszyscy, niezależnie od zajmowanego stanowiska, staramy się dopilnować, aby praca w firmie odbywała się w sposób należyty.

Jakość > Ilość

Sprawą, do której przywiązuję dużą uwagę jest to, aby praca przebiegała w sposób prawidłowy i rzetelny bez potrzeby zwracania uwagi komukolwiek.

Myślę, że nasza dobra praca wynika ze świadomości uczestniczenia nas wszystkich w procesie powstawania sprzętu, również z tego, że sami chcemy mieć satysfakcję użytkując nasze wyroby i z tego, że naszym ostatecznym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów.

Myślę, że bardzo inspirującą sprawą może być poranna przechadzka po poszczególnych stanowiskach produkcyjnych i widok wychodzących spod prasy elementów rakiet śnieżnych lub części kuchenek, wytwarzanych w naszym zakładzie w Seattle.

Ciągła współpraca z działem produkcji

W każdej chwili jesteśmy gotowi zejść do linii produkcyjnych, sprawdzić, czy gotowy wyrób jest zgodny z założeniami i w razie potrzeby wprowadzić zmiany w produkcji, tak aby nasze produkty mogły być coraz doskonalsze.

Ciągły rozwój i stosowanie nowych technologii

Jednym z naszych celów jest ciągłe ulepszanie metod badawczych i projektowych, takich jak testowanie w wysokiej temperaturze.

Wszechstronne testy pozwalają na badanie zachowań wyrobów w warunkach ekstremalnych.

Dysponujemy laboratorium mikrobiologicznym, gdzie możemy drobiazgowo i dokładnie testować nasze filtry turystyczne, również filtry ceramiczne, aby były odporniejsze na pękanie i coraz skuteczniejsze.

Przeprowadzamy testy pod kątem emisji tlenku węgla – używamy materiałów atestowanych.

Ufamy, że możesz bez obawy zainwestować w nasz niezawodny sprzęt i że będzie on pracował poprawnie i pewnie – bez obawy, że coś pójdzie nie tak. Po prostu wrzucasz go do plecaka i w drogę.

Na dobrą jakość produktów ma wpływ dobry projekt oraz dobre i trwałe wykonanie.

Ponadczasowa jakość

Myślę że niewiele firm może pochwalić się obecnością swojego produktu w ciągu trzech dekad w prawie niezmienionej formie.

Odgłos rozpinanego suwaka i rozpalanej kuchenki – to chyba to, co najbardziej lubimy na górskim biwaku o poranku. Tylko my i nic poz nami – to wszystko, czego nam potrzeba, i jeszcze: kolejne zdobyte doświadczenie podróżnicze.

Porządny sprzęt jest ważną sprawą – mamy w życiu zbyt mało czasu, aby pozwolić sobie na zmarnowanie weekendu. Musi być dobrej jakości, aby po prostu nie zwiódł i abyś mógł mu zaufać.

=====
Najlepsze Namioty 2018 – Zobacz jaki namiot wybrać
=====

Zobacz poradnik namioty w naszej sekcji Porad Ekspertów oraz poradnik jak wybrać namiot turystyczny: http://paker.pl/jaki-namiot-turystyczny-kupic/

Zobacz Inne Wpisy na blogu

Thermarest SpeedValve: Prawo Bernoulliego w Działaniu

Ta prosta demonstracja pokazuje, jak prawo Bernoulliego pozwala na szybkie napompowanie materaca Therm-a-Rest z zaworem typu SpeedValve. ===== TRANSKRYPT FILMU ===== Teraz pokażę, na czym polega prawo Bernoulliego i jak dzięki niemu można szybko napompować materac....

Namioty MSR w Lekkiej Wersji Fast and Light™

Lżejsza wersja sypialni do namiotu dla tych, którym zależy na minimalizacji ciężaru bagażu. Możesz jej użyć zamiast tradycyjnej sypialni i zredukować tym samym ciężar bagażu. Ochronna podłoga Fast & Light zapewnia też dużo lepszą ochronę przed warunkami...

Przegląd Namiotów 2018 – Udoskonalony Namiot Elixir

Namiot MSR Elixir jest doskonale dopracowanym namiotem, znakomitym zarówno na kemping jak i dla turystyki pieszej. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących namiotu zarówno obszernego, jak i łatwego do rozstawienia. W odróżnieniu od innych namiotów tej klasy, nasz...

0 komentarzy