Sprzęt Outdoorowy MSR – Ponadczasowa Jakość

utworzone przez | Aktualności, Sprzęt

W dobie częstych zmian oferty produktów i zmieniających się trendów, sprzęt trwały i dobrej jakości jest wciąż najważniejszą sprawą w podróżniczych wyzwaniach. Eric Larsen, polarnik, zabiera nas za kulisy linii produkcyjnych zakładu MSR w Seattle i pokazuje, jak twórcza myśl pasjonatów z zespołu MSR zamienia się w niezawodny sprzęt wyprawowy. Dowiedz się więcej o MSR.

=====
TRANSKRYPT FILMU
=====

Dziś opowiemy, co rozumiemy pod pojęciem dobrej jakości. Jakość jest sprawą kluczową i chcielibyśmy pokazać, jak sprawa jakości jest rozwiązywana w naszej firmie.

Bezpieczeństwo Sprzętu turystycznego na pierwszym miejscu

Wydaje się, że Larry Penberthy (założył firmę MSR w 1969 r.) w swoich konstrukcjach na pierwszym miejscu stawiał sprawę bezpieczeństwa. Podejmując ryzykowne wyzwania, musisz być pewnym niezawodności swojego sprzętu.

To fragment zwykłego dnia pracy w MSR: wszyscy, niezależnie od zajmowanego stanowiska, staramy się dopilnować, aby praca w firmie odbywała się w sposób należyty.

Jakość > Ilość

Sprawą, do której przywiązuję dużą uwagę jest to, aby praca przebiegała w sposób prawidłowy i rzetelny bez potrzeby zwracania uwagi komukolwiek.

Myślę, że nasza dobra praca wynika ze świadomości uczestniczenia nas wszystkich w procesie powstawania sprzętu, również z tego, że sami chcemy mieć satysfakcję użytkując nasze wyroby i z tego, że naszym ostatecznym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów.

Myślę, że bardzo inspirującą sprawą może być poranna przechadzka po poszczególnych stanowiskach produkcyjnych i widok wychodzących spod prasy elementów rakiet śnieżnych lub części kuchenek, wytwarzanych w naszym zakładzie w Seattle.

Ciągła współpraca z działem produkcji

W każdej chwili jesteśmy gotowi zejść do linii produkcyjnych, sprawdzić, czy gotowy wyrób jest zgodny z założeniami i w razie potrzeby wprowadzić zmiany w produkcji, tak aby nasze produkty mogły być coraz doskonalsze.

Ciągły rozwój i stosowanie nowych technologii

Jednym z naszych celów jest ciągłe ulepszanie metod badawczych i projektowych, takich jak testowanie w wysokiej temperaturze.

Wszechstronne testy pozwalają na badanie zachowań wyrobów w warunkach ekstremalnych.

Dysponujemy laboratorium mikrobiologicznym, gdzie możemy drobiazgowo i dokładnie testować nasze filtry turystyczne, również filtry ceramiczne, aby były odporniejsze na pękanie i coraz skuteczniejsze.

Przeprowadzamy testy pod kątem emisji tlenku węgla – używamy materiałów atestowanych.

Ufamy, że możesz bez obawy zainwestować w nasz niezawodny sprzęt i że będzie on pracował poprawnie i pewnie – bez obawy, że coś pójdzie nie tak. Po prostu wrzucasz go do plecaka i w drogę.

Na dobrą jakość produktów ma wpływ dobry projekt oraz dobre i trwałe wykonanie.

Ponadczasowa jakość

Myślę że niewiele firm może pochwalić się obecnością swojego produktu w ciągu trzech dekad w prawie niezmienionej formie.

Odgłos rozpinanego suwaka i rozpalanej kuchenki – to chyba to, co najbardziej lubimy na górskim biwaku o poranku. Tylko my i nic poz nami – to wszystko, czego nam potrzeba, i jeszcze: kolejne zdobyte doświadczenie podróżnicze.

Porządny sprzęt jest ważną sprawą – mamy w życiu zbyt mało czasu, aby pozwolić sobie na zmarnowanie weekendu. Musi być dobrej jakości, aby po prostu nie zwiódł i abyś mógł mu zaufać.

=====
Najlepsze Namioty 2018 – Zobacz jaki namiot wybrać
=====

Zobacz poradnik namioty w naszej sekcji Porad Ekspertów oraz poradnik jak wybrać namiot turystyczny: http://paker.pl/jaki-namiot-turystyczny-kupic/

Zobacz Inne Wpisy na blogu

Buty Trekkingowe Garmont Misurina – Test Rafała Króla

  Mniej więcej każdy, kto szuka porządnych butów trekkingowych wie, że: najlepsze podeszwy to Vibram, niezawodna wodoodporność to Gore-Tex, a stabilizacja w kostce to gwarancja na to, że nie skręcimy nogi. Tylko, że buty które posiadają te elementy, kosztują obecnie...

Test materaca turystycznego NeoAir All Season SV

  Od czasów gdy wraz z mężem dostaliśmy w prezencie ślubnym maty samopompujące Thermarest, jesteśmy nieustającymi zwolennikami spania pod namiotem z wykorzystaniem tego typu sprzętu. Było to już ładnych kilkanaście lat temu (lepiej się nie przyznawać, jak dawno...). Z...

Recenzja Żywności Liofilizowanej Summit to Eat

  Nowa marka żywności liofilizowanej Summit to Eat Zwróćcie uwagę na nową markę żywności liofilizowanej na naszym rynku - Summit to Eat. Od pierwszej zjedzonej paczki mogę powiedzieć, że ta firma wie o co chodzi. Przede wszystkim - jedzenie jest smaczne i syte. Można...

0 komentarzy

R
RABAT 15%
Wpisz proszę swoje dane oraz zaznacz zgody poniżej, abyś mógł otrzymać wiadomość z kodem rabatowym natychmiast!
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną na mój adres e-mail pochodzących od PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867 moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
ODBIERZ RABAT 20%
Administratorem danych osobowych jest PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867
Wpisz poniżej swoje Imię, adres e-mail oraz zaznacz zgodę na przesyłanie informacji handlowych, abyśmy mogli wysłać Ci rabat natychmiast.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych promocjach, produktach i konkursach na mój adres e-mail oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
*
ODBIERZ RABAT 20%
Administratorem danych osobowych jest PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867
Wpisz poniżej swoje Imię, adres e-mail oraz zaznacz zgodę na przesyłanie informacji handlowych, abyśmy mogli wysłać Ci rabat natychmiast.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym w szczególności o nowych promocjach, produktach i konkursach na mój adres e-mail oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.
*