Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry
Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry
Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry

Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry

Miękka, rolowana butelka z szerokim otworem, przez który łatwo jest nabrać wody. Szeroki otwór pozwala także na łatwe mycie i suszenie butelki. Wyposażona w uchwyt służący za zaczep do plecaka. Butelka o pojemności 2 litry, pozwala na magazynowanie większej ilości wody. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

85,49 zł

94,99 zł

-10%

Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
 
Więcej informacji

Poręczna, rolowana butelka, którą można zabrać ze sobą wszędzie. Butelkę można łatwo postawić, zarówno gdy jest pusta i pełna. Butelka wyposażona jest w wygodny uchwyt, którym da się ją zaczepić do plecaka lub torby. Po użyciu butelkę da się zrolować do małych rozmiarów i zabezpieczyć przez rozkręceniem za pomocą uchwytu. 

Szeroki otwór z podwójnie zabezpieczoną nakrętką pozwala na łatwe nabieranie wody i przyspiesza suszenie butelki po użyciu. Szczelny zawór nie wymaga zakręcania - to system zamknij - otwórz, zabezpieczający przez przypadkowym otwarcie i rozlaniem wody. 

Materiał butelki to nylon i polietylen, nie przejmuje zapachów ani smaków, jest wolny od BPA, BPS oraz ftalanów. 

Dostępna w pojemności 2 litry, co pozwala na przechowywanie dużej ilości wody w jednej wygodnej butelce. 

Waga 59 gramów. 

Wymiary 7.5 x 31.5 cm

Wyprodukowano w Irlandii. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy