Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry
Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry
Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry

Butelka na wodę Platypus DuoLock SoftBottle 2 litry

Miękka, rolowana butelka z szerokim otworem, przez który łatwo jest nabrać wody. Szeroki otwór pozwala także na łatwe mycie i suszenie butelki. Wyposażona w uchwyt służący za zaczep do plecaka. Butelka o pojemności 2 litry, pozwala na magazynowanie większej ilości wody. 

Więcej szczegółów

Nowy produkt

99,99 zł

Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!

- +

 
Więcej informacji

Poręczna, rolowana butelka, którą można zabrać ze sobą wszędzie. Butelkę można łatwo postawić, zarówno gdy jest pusta i pełna. Butelka wyposażona jest w wygodny uchwyt, którym da się ją zaczepić do plecaka lub torby. Po użyciu butelkę da się zrolować do małych rozmiarów i zabezpieczyć przez rozkręceniem za pomocą uchwytu. 

Szeroki otwór z podwójnie zabezpieczoną nakrętką pozwala na łatwe nabieranie wody i przyspiesza suszenie butelki po użyciu. Szczelny zawór nie wymaga zakręcania - to system zamknij - otwórz, zabezpieczający przez przypadkowym otwarcie i rozlaniem wody. 

Materiał butelki to nylon i polietylen, nie przejmuje zapachów ani smaków, jest wolny od BPA, BPS oraz ftalanów. 

Dostępna w pojemności 2 litry, co pozwala na przechowywanie dużej ilości wody w jednej wygodnej butelce. 

Waga 59 gramów. 

Wymiary 7.5 x 31.5 cm

Wyprodukowano w Irlandii. 

Ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
z 1 opinia
Filtruj:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5

Opinia o butelce

1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną
Ocena: 0 1 2 3 4

Moja butelka dostała ksywkę wiadro ;-) Na wyprawie sprawdziła się w stu procentach. Wyprofilowany otwór ułatwia nalewanie do naczyń. Odkręcany korek to z kolei ułatwienie przy napełnianiu butelki. Napełniona (nawet częściowo) butelka fantastycznie stoi. Nie ma szans, żeby się przewróciła. Zaczep nie był mi potrzebny przy pełnej butelce, ale sprawdzał się, gdy butelka była pusta - żaden wiatr jej nie zdmuchnął, kiedy była przymocowana do namiotu czy sakw rowerowych ;-) Butelka nie przeciekała i nie pękła. Zdecydowanie polecam.

Strona: 1

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy