Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle
Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle
Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle

Butelka na wodę zakręcana Platypus Meta Bottle PROMOCJA

Butelka na wodę z zakrętką, z miękką dolną częścią i twardszą górną. Znakomita dla turystów, rowerzystów oraz dla osób, które chcą mieć wodę zawsze przy sobie. 

Pojemność 0.75.

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

54,99 zł

99,99 zł

-45%

Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Butelka ze szczelną zakrętką, o dwóch pojemnościach. Oszczędza miejsce w bagażu - dolną część butelki, gdy jest pusta, można zwinąć i schować w część górną. Zakrętka połączona jest z butelką mocną taśmą, za którą można butelkę przenosić. Po odkręceniu górnej części łatwo jest nabrać wody. Szorstki materiał miękkiej części nie pozwoli mokrej butelce wysmyknąć się z ręki. Górną część butelki można używać jako miseczki lub kubka. Do butelki można dobrać część zapasową - filtr, który umożliwi bezpieczne picie wody z dowolnego zbiornika. 

Butelkę można myć w zmywarce. Wolna od BPA, BPS i ftalanów. 

  • materiał: polipropylen/elastomer
  • waga: 0.75 l - 170 g
  • rozmiary: 0.75 8.5 x 24 cm

Wyprodukowano w Irlandii.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy