Impregnat do tkanin Granger`s Xtreme Repel
Impregnat do tkanin Granger`s Xtreme Repel

Impregnat do tkanin Granger`s Xtreme Repel

Preparat w atomizerze do impregnacji outdoorowej odzieży termoaktywnej (zalecany do membrany Gore tex) i typu soft shell. Kontynuacja znanego impregnatu XT Proofer.

Pojemność: 275 ml.

Więcej szczegółów

GRF 85
Nowy produkt

41,99 zł

- +

 
Więcej informacji

Fabrycznie nowa odzież wodoodporna jest zaimpregnowana i przygotowana do kontaktu z wodą i warunkami zewnętrznymi. W trakcie użytkowania, woda, brud, kuch i czas degradują wierzchnią impregnację i należy ją raz na jakiś czas odnawiać, przywracając pierwotne właściwości odzieży. Do tego służy preparat w atomizerze do impregnowania wierzchniej odzieży turystycznej. Zalecany do odzieży Gore-Tex®, eVent® oraz innych wodoodpornych i oddychających tkanin. Przywraca oryginalne wykończenie odzieży - impregnację. 

Formuła C6 na bazie fluorokarbonów odpowiada składem oryginalnemu wykończeniu DWR i jest najlepszym rozwiązaniem, aby impregnację DWR odświeżyć i uzupełnić.

Po impregnacji zalecane jest wysuszenie odzieży w suszarce bębnowej (jeśli producent na to pozwala) lub podsuszenie suszarką do włosów ustawioną niską temperaturę. Zabieg ten ma na celu aktywację oraz utrwalenie impregnacji.

Jak impregnować:

1. Impregnowana odzież musi być czysta. Odzież brudną należy wcześniej uprać (np. w Środku czyszczącym Granger's Performance Wash), nie ma potrzeby suszenia odzieży po wypraniu, a przed impregnacją.

2. Impregnowana odzież musi być wilgotna od zewnątrz.

3. Zapnij wszystkie guziki, napy, zamki, rzepy i powieś impregnowaną odzież na wieszaku.

4. Potrząśnij butelką i nanieś środek z odległości 10-15 cm na zewnętrzną, wilgotną część odzieży, możesz nanosić impregnat nierównomiernie (więcej np. na ramiona, mniej na plecy).

5. Usuń nadmiar preparatu (!!!) ścierając go czystą szmatką.

6. Wysusz. Jeżeli metka na ubraniu na to pozwala, należy suszyć w suszarce bębnowej – podniesie to trwałość impregnacji.

 
Specyfikacja
Compositions Cotton
Styles Girly
Properties Colorful Dress
Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 Opinie
Filtruj:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy