KANFOR - Climber - rękawiczki Polartec Windbloc
KANFOR - Climber - rękawiczki Polartec Windbloc

KANFOR - Climber - rękawiczki Polartec Windbloc

Rękawice z membraną przeciwwietrzną i wodoodporną ze wzmocnieniem IRONMAN®, idealne do górskiej działalności eksploracyjnej. Znakomite dla wspinaczy oraz narciarzy skiturowych. 

Więcej szczegółów

Nowy produkt

126,90 zł

 
Więcej informacji

Rękawice z membraną przeciwwietrzną i wodooporną ze wzmocnieniem IRONMAN®, idealne do górskiej działalności eksploracyjnej. Świetnie sprawdzają się zarówno w warunkach ekstremalnie górskich jak i we wszelkiej aktywności narciarskiej i turystycznej. Zastosowane wzmocnienie z materiału o właściwościach kevlaru - Ironman® na wnętrzu dłoni, kciuku i palcach zwiększa odporność rękawic i polepsza możliwość trzymania przedmiotów podczas górskiej działalności. W rękawiczkach zastosowano specjalne obszyte nacięcia wzmocnienia, dzięki którym wzmocnienie nie utrudnia zginania palców. Wzmocnienie wnętrza dłoni płynnie przechodzi na fragment części wierzchniej, ochraniając materiał zasadniczy przed przetarciem podczas zjazdu na linie lub podczas asekuracji dynamicznej. Rękawice CLIMBER są na tyle są wygodne i dopasowane, że umożliwiają wspinanie bez ich zdejmowania, dobra chropowatość materiału Ironman® sprzyja wyczuciu chwytów podczas wspinaczki mikstowej.

Materiał, z którego jest wykonana to Polartec Windbloc. To materiał typu fleece, czyli polar, wzbogacony nieprzewiewną membraną. Znakomity na wiosenne i jesienne warunki, kiedy jset stosunkowo ciepło i wieje. Jest bardzo ciepły przy jednoczesnej niedużej wadze. Materiał Polartec jest trwały, oddychający, nie pilinguje się i bardzo szybko wysycha. Jego dodatkową zaletą jest to, ze grzeje nawet, gdy jest mokry. Ekologiczny - wykonany ze zużytych butelek PET.

Polartec Windbloc

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 Opinie
Filtruj:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy