Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm
Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm
Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm

Kurtka membranowa Bergson damska Damavand STX 10 000 mm

Damska kurtka membranowa, chroniąca przed deszczem i wiatrem. Ultralekka i cienka, pakuje się do własnej kieszeni. Membrana o wodoodporności 10 000 mmm. 

Więcej szczegółów

Nowy produkt

599,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 599,99 zł
Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Kurtka membranowa z kapturem chroniąca przed wiatrem i deszczem. Ultralekka i cienka, można ją spakować we własną kieszeń, tworząc małą paczuszkę. Wodooporność kurtki to 10 000 mm. 

Dopasowany do damskiej sylwetki krój powoduje, ze kurtka jest wygodna w noszeniu i estetyczna w wyglądzie. 

Szwy w całej kurtce są podklejane, co czyni ją całkowicie wodoszczelną.

Kaptur z daszkiem chroniącym oczy oraz regulacją dopasowującą kaptur do głowy. 

Mankiety regulowane na rzep

Wewnętrzna kieszeń oraz dwie kieszenie na zewnątrz zapinane na suwaki o przedłużonych uchwytach. 

Ściągacz regulujący dół kurtki.

Elementy odblaskowe poprawiające widoczność. 

 
Tabela rozmiarów

Tabela przedstawia zewnętrzne wymiary produktu, rozłożonego na płasko.

ROZMIARSMM/LLXL
Obwód klatki piersiowej104108112118120
Obwód talii9498100104104
Obwód bioder106110110114122
Długość przodu od nasady szyi6769717172
Długość tyłu od nasady szyi7072757676
Długość rękawa od kołnierza7475777779

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy