Odtwórz wideo

Wiatroodporny, modułowy zestaw kuchenny dla kilku osób. Dodatkowa opcja: Możliwość gotowania na wolnym ogniu oraz duszenia potraw. Nowy zestaw z dodatkowymi akcesoriami, umożliwiający skompletowanie wyposażenia stosownie do aktualnych potrzeb. Umożliwia zbudowanie uniwersalnego zestawu kuchennego. Zabierasz ze sobą tylko taki, jaki jest niezbędny na wyprawie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

=====
TRANSKRYPT FILMU
=====

Nowe kuchenki turystyczne, a raczej zestawy kuchenne WindBurner Stove Systems, z dodatkowymi zestawami naczyń i systemem przeciwwietrznym, opracowane zostały z myślą o zaspokojeniu potrzeb większych grup turystycznych i rozszerzeniu możliwości kulinarnych.

Dobierając odpowiedni rodzaj zestawu, przyrządzisz szybki i smaczny posiłek zarówno dla siebie jak i współtowarzyszy, jeżeli podróżujesz w większej grupie.

Oferowany jest zarówno zestaw jednoosobowy (Personal System), dwuosobowy (Duo System), kilkuosobowy (Group System) jak również wieloosobowy zestaw Combo z dodatkową patelnią.

Pełny zestaw, zbudowany w formie modułowej, posiada jako bazę naczynie o dużej objętości, dla przygotowania większej ilości żywności.

Podstawą każdego z zestawów jest wyróżniony nagrodą system typu WindBurner, zapewniający szybkie gotowanie niezależnie od warunków pogodowych, takich jak niska temperatura lub wiatr.

Nowy system wyposażony jest w wolno stojący kartusz gazowy wyposażony w wężyk, umożliwiający współpracę z każdym rodzajem naczynia z zestawu WindBurner, zapewniając stabilność również dla naczyń o większych gabarytach.

Podstawowym elementem zestawu WindBurner jest unikalnej konstrukcji palnik radiacyjny, o odporności na wiatr znacznie lepszej, niż konstrukcje z otwartym płomieniem.

Każde z naczyń współpracujących z zestawem ma dodatkową osłonę przeciwwietrzną, co umożliwia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej. Wydajną pracę w niskich temperaturach umożliwia dodatkowy zawór regulacji ciśnienia.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii zestaw WindBurner jest znakomitym sprzętem wyprawowym: podczas gdy tradycyjnie skonstruowane kuchenki mogą obniżyć wydajność nawet przy niewielkim wietrze lub spadku temperatury, WindBurner dalej będzie znakomicie pracował. Oszczędne zużycie paliwa oznacza również dłuższą eksploatację kartusza gazowego.

Modułowa budowa zestawu umożliwia kompaktowe spakowanie wszystkich elementów, których potrzebujesz na wyprawie, niezależnie od tego, czy będzie to wyprawa jednoosobowa czy długi wyjazd z przyjaciółmi.

Wszystkie naczynia zestawu wykonano z anodowanego aluminium, co czyni je lekkim i wygodnym sprzętem wyprawowym.

2,5 litrowe naczynie turystyczne do potraw i patelnię pokryto nieprzywierającą ceramiczną warstwą typu „non stick”, umożliwiającą łatwe utrzymanie w czystości.

Przyrządzanie potraw na patelni ułatwia umieszczona w dolnej części osłona przeciwwietrzna, umożliwiająca pełniejsze wykorzystanie energii cieplnej.

Naczynia z zestawów jedno i dwuosobowych i bazowy garnek 4,5 l, montowane szczelnie na palniku zestawu, zaopatrzone są w wymiennik ciepła znakomicie umożliwiając szybkie gotowanie i przyrządzanie potraw typu błyskawicznego, zaparzanie kawy, podgrzewanie większej ilości wody lub zupki.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz poza utartymi szlakami samodzielnie, z partnerem lub rodziną, zestawy WindBurner umożliwią skompletowanie solidnego, wiatroodpornego zestawu kuchennego na każdą okoliczność.