Namiot MSR Elixir jest doskonale dopracowanym namiotem, znakomitym zarówno na kemping jak i dla turystyki pieszej. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących namiotu zarówno obszernego, jak i łatwego do rozstawienia. W odróżnieniu od innych namiotów tej klasy, nasz wolno stojący namiot oferuje autentycznie obszerne wnętrze, ma dwa duże wejścia i powiększony o 35% przedsionek.

Dzięki zastosowaniu tkaniny siatkowej w połączeniu z solidną tkaniną pokryciową, w naszym wielofunkcyjnym namiocie Elixir udało się połączyć dobrą wentylację z zapewnieniem ciepła i minimum prywatności, a dołączony podkład umożliwia użytkowanie namiotu w kilku wersjach, włączając w to lekką wersję „fast and light”, z rozłożonym samym tropikiem.

Odtwórz wideo

=====
TRANSKRYPT FILMU
=====

Namiot Elixir jest kontynuacją linii wytrzymałych namiotów najwyższej klasy, oferowanych przez MSR. W sprzęcie z oferty na rok 2018 zastosowaliśmy nowe rozwiązania, dzięki którym namioty są bardziej komfortowe, jak również łatwiejsze do rozstawienia.

W nowych namiotach Elixir o 35 % powiększono przedsionek, co ułatwia przechowywanie i dostęp do sprzętu.

Aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń w sypialni, dodaliśmy wewnątrz podwieszaną, łatwo dostępną kieszeń na drobiazgi, takie jak mapa lub czołówka.

Świecące w ciemności ciągadełka do suwaków zastosowane zostały teraz również wewnątrz namiotu, co ułatwia ich szybkie i łatwe odnalezienie w nocy.

W modelach na rok 2018 zastosowaliśmy również kilka rozwiązań ułatwiających rozbijanie namiotu: kolorowe oznaczenia stelaża, klipsów i taśm mocujących ułatwiające montaż. Prościej jest teraz zamocować we właściwych miejscach czerwone elementy stelaża.

Nowy Elixir otrzymał też wejście do przedsionka w kolorze czerwonym, co podczas rozbijania namiotu pozwoli łatwo zidentyfikować wszystkie elementy.

Namiot Elixir można uznać za najpraktyczniejszy sprzęt w klasie namiotów wyprawowych, a wprowadzone ulepszenia zapewnią pełne zadowolenie użytkownikowi, zarówno podczas krótkich wycieczek jak i dłuższych wypraw eksploracyjnych.

=====
PORADY EKSPERTÓW: NAMIOTY
=====

Więcej informacji na temat namiotów znajdziesz w dziale Porady Ekspertów. Jeśli zastanawiasz się, jaki namiot wybrać, koniecznie zajrzyj tutaj. Na naszym blogu znajdziesz również testy namiotów.