Odtwórz wideo

Zestaw Trail Base zapewni czystą wodę na trasie i biwaku. To niewielkie i łatwe w użyciu urządzenie sprawdzi się też na wycieczce, terenowym joggingu lub kolarstwie górskim, umożliwiając również picie wody z otwartych źródeł terenowych. Na biwaku może być zmontowane jako wysoko wydajny grawitacyjny system filtracyjny. Uzupełnione o zbiornik czystej wody, jest prostym w użyciu, wydajnym urządzeniem o niezrównanej uniwersalności. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

===== TRANSKRYPT FILMU =====

Przedstawiamy zestaw do uzdatniania wodyTrail Base – najbardziej uniwersalny turystyczny zestaw do filtracji wody. Zbudowany na bazie kieszonkowego filtru do wody TrailShot, grawitacyjny filtr Trail Base może znaleźć zastosowanie we wszelkiego rodzaju formach turystyki typu backcountry. 

Filtr Trail Base skonstruowano na bazie trzech podstawowych elementów – modułów, z podstawowym elementem filtrującym Trail Filter, który może być użyty zarówno jako samodzielny filtr do szybkiego, bieżącego użycia lub jako podzespół do zbudowania obozowego grawitacyjnego zestawu filtracyjnego.

Pojemnik na czystą wodę może być z powodzeniem użyty do przechowywania zapasu wody na biwaku. Niewielkich rozmiarów filtr Trail Water można zabrać ze sobą podczas uprawiania terenowego joggingu, na krótkie wyprawy lub spacer. 

Jest łatwy w stosowaniu, nadaje się do picia wody bezpośrednio ze źródeł terenowych, dla zaoszczędzenia czasu może posłużyć również do szybkiego zebrania wody do pojemnika.

Wydajność filtra wynosi 1 l wody na minutę. To niewielkie, kieszonkowe urządzenie doskonale nadaje się na szybkie wypady, nie absorbując nas czasowo i nie opóźniając podróży, nie jest również dużym obciążeniem bagażu. 

W przypadku konieczności filtrowania większych ilości wody należy użyć filtra TrailFilter jako elementu grawitacyjnego zestawu filtracyjnego. Montaż zestawu jest bardzo prosty. Po zmontowaniu zestawu i podłączeniu zbiornika czystej wody urządzenie pracuje samodzielnie, pozwalając na zajęcie się innymi pracami obozowymi lub odpoczynek. 

Zasadniczym elementem filtra Trail Base jest wkład filtracyjny z membraną typu Hollow Fiber, spełniająca najwyższe standardy uzdatniania wody, usuwając pasożyty takie jak Giardia i Kryptosporydia jak również bakterie typu e.coli lub salmonella. 

Trwałość filtra określana jest na ponad 2000 litrów wody, zależnie od jej czystości i aktualnego stanu. Zbiorniki na wodę wykonano z lekkiego, mocnego zgrzewanego brzegowo materiału. Zbiornik czystej wody wyposażony jest w wygodną, trzyfunkcyjną nakrętkę,ułatwiającą picie lub nalewanie wody. 

Niezależnie od tego, czy uprawiasz biegi terenowe lub jazdę na rowerze górskim, wędrujesz, lub biwakujesz, dzięki znakomitemu i uniwersalnemu zestawowi Trail Base zawsze zapewnisz sobie czystą wodę. Zestaw Trail Base to rozwiązanie sprawdzające się w każdym rodzaju turystycznej aktywności.