Lampka Biolite SiteLight
Lampka Biolite SiteLight Lampka Biolite SiteLight Lampka Biolite SiteLight Lampka Biolite SiteLight Lampka Biolite SiteLight
Lampka Biolite SiteLight

Lampka Biolite SiteLight

Lampka ładowana kablem USB lub z kontaktu. Wiszące lampki tworzą nastrojowe oświetlenie na biwaku lub w ogrodzie. Adaptor USB umożliwia podłączenie lampki do dowolnego źródła prądu. 

Więcej szczegółów

Nowy produkt

139,99 zł

- +

 
Więcej informacji

Wiszące lampki, ładowane przez USB. Lampki zawieszane na kablach można rozwiesić nad biwakiem lub w ogrodzie, tworząc system oświetlenia ładowany przez USB. Po podłączeniu do lampki PowerLight tworzymy system oświetlenia, który pozwoli na rezygnację z czołówek na biwaku a w ogrodzie stworzy nastrojowy klimat. Można stworzyć "łańcuch" do czterech lampek. 

Lampki są podłączane bezpośrednio do stojących lamp Biolite, takich jak Base Lantern i PowerLight. Teraz, dzięki adaptorowi USB, można ją podłączyć bezpośrednio do kuchenki CampStove 2 lub stojącej kuchni BaseCamp. 

Lampki można "skleić" ze sobą do transportu magnesem. W zestawie dwie lampki z okablowaniem, adaptor USB oraz instrukcja. 

Więcej informacji na stronie producenta

  • Waga: 52 gramy (jedna lampka)
  • Wymiary lampki: 6.48 x 2.69 x 6.48 cm
  • Długość kabla: 3 metry
  • Zasięg światła: 3 metry
  • Czas świecenia: 2 SiteLights: 36h LO/8h HI, 4 SiteLights: 18h LO/6h HI

Na stronie producenta można zarejestrować każdy produkt Biolite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu oraz na produkcie - prosimy użyć go w procesie rejestracji.

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 Opinie
Filtruj:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy