Podłoga do namiotów MSR serii Hubba Tour Fast&Light Body
Podłoga do namiotów MSR serii Hubba Tour Fast&Light Body Podłoga do namiotów MSR serii Hubba Tour Fast&Light Body Podłoga do namiotów MSR serii Hubba Tour Fast&Light Body Podłoga do namiotów MSR serii Hubba Tour Fast&Light Body
Podłoga do namiotów MSR serii Hubba Tour Fast&Light Body

Podłoga do namiotów MSR serii Hubba Tour Fast&Light Body

Podłogi do namiotów z serii Hubba Tour. Przeznaczone do namiotów Hubba Tour 1, 2 i 3. Każda z nich pasuje do konkretnego namiotu. 

Podłoga zastępuje sypialnię namiotu, chroni przed błotem, brudem i wodą i jednocześnie znacząco obniża wagę. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

439,99 zł

799,99 zł

-45%

Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
Ostatnie egzemplarze!
 
Więcej informacji

Podłogi do namiotów z serii Hubba Tour, przeznaczone do konkretnych namiotów z tej serii, a to Hubba Tour 1, 2 i 3. Każda z nich pasuje tylko i wyłącznie do konkretnego namiotu. 

Podłoga ma nietypowy kształt - jest identyczna jak podłoga sypialni, ale pozbawiona jej górnej, siatkowej części. Podłogi do namiotów Hubba Tour wypełniają ściśle wnętrze namiotu, tworząc powierzchnię do spania dla znacząco większej ilości osób lub do przechowywania dużej ilości bagażu bez obaw o jego zabrudzenie lub pomoczenie.

"Burty" podłogi chronią przed bryzgami wody, błota i przed powiewami wiatru. Podczepiana jest na haczykach na stelażu i mocowana w rogach na końcach stelaża. Na ściankach znajdują się siatkowe kieszonki na drobiazgi. Podłoga zastępuje sypialnię namiotu tworząc ultralekki zestaw do spania w ciepłej porze roku.  

  • Wymiary - wypełnia w całości wnętrze namiotów Hubba Tour
  • Materiał: 30D ripstop nylon 3000mm Xtreme Shield
 
Specyfikacja
RodzinaHubba Tour

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy