U NAS KUPISZ NA RATY

Lista produktów producenta: GRANGER'S

Granger`s - marka z Wielkiej Brytanii, produkująca wysokiej jakości, ekologiczne środki do czyszczenia i impregnacji odzieży turystycznej i butów trekkingowych. W swoich produktach Granger`s łączy tradycję i nowoczesność, ponieważ marka powstała już w 1937 roku. 

Marka Granger`s powstała w Waterford w Wielkiej Brytanii w 1937 i od tamtego czasu jest wiodącą marką w zakresie czyszczenia i impregnacji odzieży i sprzętu outdoorowego. Jest producentem pierwszego na świecie impregnatu na bazie wody, który powstał w 1947 roku. W 1953 produktów tej marki używali uczestnicy pierwszego wejścia na Mount Everest. W tej chwili marka Granger`s jest synonimem jakości, ekologii i nowoczesności w zakresie czyszczenia i impregnacji odzieży, butów i sprzętu. Jest jedyną firmą, która posiada certyfikat Bluesign, nadawany za spełnianie restrykcyjnych warunków ekologicznej produkcji oraz opakowań i troski o środowisko naturalne. 


W czarnych butelkach znajdują się środki do czyszczenia i impregnaty wolne od szkodliwych fluorokarbonów i PFC, delikatnie i skutecznie czyszczące i impregnujące wymagającą odzież z membran wodoodpornych, polarów i wełny merino. W ofercie znajdziemy także środki do czyszczenia i impregnacji butów z membranami oraz skórzanych - w sprayu oraz w paście na bazie wosku. Niedawno do rodziny Granger`s dołączyły środki do czyszczenia i impregnacji ekwipunku i namiotów. 

Więcej

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy