Bestsellery

U NAS KUPISZ NA RATY

Lista produktów producenta: PALEO JERKY

Paleo Jerky - marka, która oferuje suszone mięso wołowe i dzięki temu wpisuje się w dietę Paleo, polegającą na jedzeniu tylko tych produktów, które były spożywane tysiące lat temu i do których nasze organizmy w toku ewolucji się przystosowały. Suszone, czyste mięso wołowe, pochodzące z bydła pasącego się na ekologicznych i zielonych trawach Irlandii i Wielkiej Brytanii jest jedną z podstaw tej diety. Produkty Paleo Jerky to 100% mięsa wołowego, suszonego i nieprzetworzonego. Dodatek przypraw, takich jak papryka lub chrzan podnosi tylko walory smakowe. To zdrowa przekąska, która może być jedzona w każdej sytuacji - w mieście i w górach, latem i zimą. 

Zdrowa dieta to różnorodna dieta. suszone wołowe mięso to cenne źródło białka, nie zawierające alergenów, zbóż i glutenu. Jest produkowane w Szkocji, a surowiec pochodzi z krów pasących się na zielonych wzgórzach Irlandii i Wielkiej Brytanii. 


To przekąska sprawdzająca się szczególnie zimą, a dodatek ostrych przypraw dodatkowo rozgrzewa i błyskawicznie dodaje sił. Przekąska dla każdego - dla mieszczuchów i himalaistów. 

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy