Stojąca lampa Biolite BaseLantern XL
Stojąca lampa Biolite BaseLantern XL Stojąca lampa Biolite BaseLantern XL Stojąca lampa Biolite BaseLantern XL Stojąca lampa Biolite BaseLantern XL Stojąca lampa Biolite BaseLantern XL
Stojąca lampa Biolite BaseLantern XL

Stojąca lampa Biolite BaseLantern

Lampa kempingowa, stojąca na stalowych, składanych nóżkach, ładowana przez USB.  Lampa o silnym świetle, która jednocześnie jest źródłem prądu do ładowania telefonów, tabletów oraz innych sprzętów elektronicznych. Do lampy można podłączyć lampiony do zawieszania nad biwakiem. Natężenie światła może być regulowane przez aplikację na telefonie, łączącą się z lampą przez Bluetooth.

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

279,99 zł

399,99 zł

-30%

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Lampa kempingowa, ładowana przez USB, stojąca na dwóch składanych, stalowych nóżkach. Można ją ustawić lub powiesić w dowolnym miejscu biwaku lub w ogrodzie. Obudowa wykonana jest także z stali nierdzewnej, co czyni ją w pewnym stopniu odporną na uderzenia i upadki. Lampa stanowi źródło bardzo silnego światła, oświetlającego otoczenie dookoła. Natężenie światła można regulować. Lampa emituje światło białe w różnym natężeniu oraz światło kolorowe o zmiennych kolorach. Do lampy można podpiąć wiszące lampiony SiteLight, tworząc system oświetlenia biwaku lub ogrodu (dwa wejścia na podpięcie lampionów). Lampa służy także jako źródło prądu do ładowania sprzętu elektronicznego. Dzięki dwóm wejściom USB jednocześnie można ładować dwie sztuki sprzętu. Lampa naładuje cztery smarftony lub 1.25 tabletu lub 6 baterii do aparatu. 

Lampa jest ładowana przez USB, nie potrzebuje zmiany baterii. Można ją ładować z kontaktu lub z panelu słonecznego. 

Lampa jest sterowana za pomocą bluetooth i aplikacji do sterowania, dostępną na Androida oraz iOS. Poprzed aplikację można sterować natężeniem światła, włączać i wyłączać lampę, sprawdzać pozostałą ilość energii, ustawiać czas zapalenia i zgaszenia lampy oraz wywoływać zabawne efekty specjalne. Sterowanie lampą działa  w zasięgu około 10 metrów od lampy. 

Lampa spełnia normę IPX4, co oznacza, że jest odporna na zachlapania i deszcz (strumień wody o wydajności o 10 litrów na minutę). 

W zestawie znajduje się lampa, kabel na USB i microUSB (jeden o dwóch końcówkach) oraz instrukcja. 

Więcej informacji na stronie producenta

  • Jasność lampy: 500 Lumenów
  • Czas świecenia: tryb LO 54 godziny, tryb HI - 5 godzin
  • Pojemność akumulatora: 7800 mAh
  • Wymiary: 12.9 x 12.7 x 4.4 cm
  • Waga: 587 g

Na stronie producenta można zarejestrować każdy produkt Biolite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu oraz na produkcie - prosimy użyć go w procesie rejestracji. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy