O Firmie

PAKER to polska firma założona i prowadzona przez przewodników górskich. Już ponad 25 lat sprzedajemy sprzęt turystyczny. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, sprawdzone przez profesjonalistów: wyczynowych wspinaczy, aktywnych podróżników, doświadczonych turystów, kajakarzy i żeglarzy.

Wiemy, że odpowiedni ekwipunek to nie tylko kwestia wygody, ale też zdrowia i życia. Mamy dla Was wyposażenie na każdą pogodę i teren. Aby kompleksowo odpowiadać na potrzeby naszych Klientów, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych u nas produktów.

PAKER powstał, ponieważ chcieliśmy połączyć naszą pasję wędrowania po górach z pracą zawodową. Górskie wędrówki, aktywność w środowisku przewodników górskich i kilka lat pracy szkoleniowej z uczestnikami kursów przewodnickich dały nam wiedzę i doświadczenie.

O Nas

PAKER to firma założona w 1991r. przez trzech pasjonatów aktywnie działających w Studenckim Klubie Górskim, w tym dwóch przewodników górskich.

Nasz zespół tworzą instruktorzy i przewodnicy górscy (SKPB i SKG), żeglarze, narciarze, uczestnicy biegów na orientację i maratonów, organizatorzy wyjazdów turystycznych w góry niższe i wyższe, jak również w inne ciekawe miejsca.

SUBSKRYBUJ BLOGA
ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP DO TESTÓW I RELACJI