Filtry (1342 products)

U NAS KUPISZ NA RATY

Marki

Jest 32 marek

 • BioLite

  BioLite - amerykańska firma, której ideą jest produkcja prądu w naturalny sposób. Teraz można naładować swój sprzęt elektroniczny lub oświetlić biwak korzystając z siły ognia i słońca a przy okazji ugotować obiad. Korzystając z energii elektrycznej dostarczanej przez produkty BioLite oszczędzono już 126,199 ton dwutlenku węgla, wyprodukowano 101 tysięcy kilowatogodzin energii i dzięki temu ponad 126 tysiącom osób oddycha się lepiej. 

 • FABSIL

  Fabsil to marka, której produkty służą do czyszczenia i impregnacji takich produktów jak namioty, szczególnie takie starego typu, markizy, pokrowce brezentowe, parasole ogrodowe, leżaki i tym podobne. W gamie produktów znajdują się także impregnaty do butów i kurtek przeciwdeszczowych. 

  Najpopularniejszym produktem Fabsil jest impregnat do namiotów i płacht, w płynie, nakładany pędzlem, dostępny w trzech pojemnościach. 

 • FUEL YOUR PREPARATION

  Fuel Your Preparation to marka, która oferuje liofilizowaną żywność na sytuacje awaryjne. To kilka porcji pełnowartościowego posiłku zamknięte w hermetycznej puszce, której trwałość wynosi aż ćwierć wieku! Taką puszkę można postawić na półce i otworzyć, kiedy sytuacja tego wymaga. Taka puszka, w której znajdują się od sześciu do ośmiu porcji liofilizowanego dania może służyć także większej grupie na wyjazdach. 

 • GARMONT

  Garmont, włoska firma, która ma siedzibę blisko Dolomitów i dlatego wie, jak powinny wyglądać buty górskie - i te niskie i te na najtrudniejsze warunki. Marka Garmont powstała w 1964 i od tamtej pory produkuje najwyższej jakości górskie obuwie, używając różnych technologii, które współpracują ze stopą i zapewniają jej najwyższy komfort w trakcie górskich wędrówek latem i zimą. 

 • GOSYSTEM

  Go System - marka z Wielkiej Brytanii, której wiodącym produktem są turystyczne kartusze gazowe oraz kuchenki dla turystów. MArka ma ponad dwadzieścia lat doświadczeń w zakresie produkcji i sprzedaży kuchenek i kartuszy. 

 • GRANGERS

  Grangers - marka z Wielkiej Brytanii, produkująca wysokiej jakości, ekologiczne środki do czyszczenia i impregnacji odzieży turystycznej i butów trekkingowych. W swoich produktach Grangers łączy tradycję i nowoczesność, ponieważ marka powstała już w 1937 roku. 

 • KANFOR

  Kanfor to polska firma produkująca odzież. Kanfor został stworzony w 1990 roku w Łodzi, założony przez entuzjastę gór, wspinacza, turystę i rowerzystę. W swojej ofercie posiada czapki, kominiarki, rękawiczki, maski, szaliki, skarpetki oraz bieliznę. Te drobne, ważne elementy odzieży są szyte z materiałów najwyższej jakości. W ofercie Kanfora każdy znajdzie coś dla siebie - i osoba używająca czapek tylko w mieście a także wspinacz zimowy, który potrzebuje najwyższej ochrony głowy i rąk.

  Kanfor ma wciąż siedzibę w Łodzi i tam właśnie szyte są jego produkty. 

 • KARRIMOR

  Karrimor - legendarna brytyjska marka, pod którą produkuje się jedne z najlepszych plecaków w Europie. Karrimor to symbol jakości, trwałości i nowatorskich rozwiązań. W ofercie Karrimora znajdują się większe plecaki turystyczne, na wielodniowe wycieczki, plecaki wspinaczkowe, rowerowe a także szeroka gama plecaków miejskich i wycieczkowych. 

  W ofercie plecaków Karrimora każdy znajdzie coś dla siebie. 

 • LIFESTRAW

  LifeStraw - marka, która dba o dostarczanie czystej wody w miejsca, gdzie jest z nią największy kłopot. Marka jest obecna w Afryce, gdzie dostarcza dzieciom wodę zdatną do picia. Filtry do wody LifeStraw zapewniają każdemu czystą wody do picia. 

 • LIZARD

  Lizard - marka, która powstała w 1992 roku we włoskim Trydencie i wciąż się tam mieści. Obok biur znajduje się manufaktura, w której produkowane są te legendarnej jakości buty i sandały. Lizard to jedna z niewielu firm produkujących buty, która nie szyje ich w Chinach ale we Włoszech, częściowo ręcznie. 

 • MSR

  MSR - Mountain Safety Research, którego ideą od 1969 roku jest "Bezpieczny i niezawodny sprzęt to klucz do najwspanialszych przygód." Marka MSR została założona jednoosobowo przez inżyniera i wspinacza, który chciał ulepszać sprzęt, aby wspinanie było bezpieczniejsze. Teraz produkty MSR są projektowane i produkowane w tym samym budynku w Seattle. 

 • NOMAD FACE

 • NORTEC

  Nortec - marka z Włoch, która oferuje sprzęt niezbędny w trakcie śnieżnej zimy, czyli raczki turystyczne. Raczki turystyczne pozwalają na pewne chodzenie po śniegu i po lodzie a także po terenie, w którym pod warstwą śniegu leży błoto lub kawałki lodu. Sprzęt ten zabezpiecza przed poślizgnięciem i upadkiem, czy to na schodkach w mieście czy to na stromym szlaku w górach. 

 • PACKTOWL

  PackTowl - lekkie, pakowne i szybkoschnące ręczniki. Każdy znajdzie coś dla siebie - biegacz ultralight, turysta górski, plażowicz i bywalec basenów i sauny. 

 • PLATYPUS

  Platypus - dziobak twierdzi, dobrze być nawodnionym i odwodnienie robi wielką różnicę na wycieczkach i w życiu. Dlatego Platypus wychodzi temu naprzeciw i w swojej ofercie ma wszystko, co służy nawadnianiu - różne rodzaje butelek i worków na wodę, filtry w butelce i grawitacyjne a także pojemnik na wino. Platypus lubi jeździć na rowerze i oferuje rowerzystom plecaki, w których obowiązkowym wyposażeniem jest trzylitrowy bukłak na wodę Big Zip LP. 

 • SCRUBBA

  Scrubba - marka stworzona w Australii przez dwóch młodych ludzi, którzy spędzając dwa miesiące pod Kilimandżaro odkryli, że istnieje problem z praniem swoich ubrań w trakcie tak długiego czasu przebywania w podróży. Dlatego wymyślili najmniejszą pralkę świata - Scrubba Wash Bag. 

 • SEALLINE

  SealLine - marka, która oferuje wszystko, co jest związane z ochroną przed wodą i wilgocią. W trakcie naszych wędrówek, szczególnie na wodzie, czy to na morzu, czy to na jeziorach czy rzekach, nasz ekwipunek potrzebuje osłony przed wodą. I tę ochronę daje mu SealLine. 

 • SUMMIT TO EAT

  Summit to Eat - marka, pod którą kryje się znakomitej jakości żywność liofilizowana.

 • THERMAREST

  Thermarest - to oni wymyślili pierwszy materac samopompujący. W tej chwili w ofercie oprócz materacy samopompujących znajdują się materace dmuchane NeoAir a także hamaki, śpiwory, namioty oraz akcesoria do spania i wypoczynku. 

 • THERMOPAD

  ThermoPad to niemiecka marka, która oferuje zimowy sposób na zimno, czyli ogrzewacze chemiczne. Jednorazowe ogrzewacze ogrzewają dłonie, stopy, plecy lub szyję. Ciepło utrzymuje się nawet do dwunastu godzin! 

 • TREKMATES

  Trekmates to brytyjska marka produkująca drobny sprzęt outdoorowy, ułatwiający i umilający życie w naturze. Założona w 1972 roku, do dziś oferuje wysokiej jakości sprzęt turystyczny. Zaczęło się w garażu w Nottingham, od uszytej samodzielnie pary rękawiczek. Obecnie marka oferuje szerokie spektrum produktów, w tym rękawiczki, kijki, ochraniacze, materace, kapelusze, płachty biwakowe i hamaki oraz bardzo dużo drobiazgów ułatwiających turystykę oraz biwakowanie. 

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy