Filtry (1199 products)

U NAS KUPISZ NA RATY

Marki

Jest 30 marek

 • BioLite

  BioLite - amerykańska firma, której ideą jest produkcja prądu w naturalny sposób. Teraz można naładować swój sprzęt elektroniczny lub oświetlić biwak korzystając z siły ognia i słońca a przy okazji ugotować obiad. Korzystając z energii elektrycznej dostarczanej przez produkty BioLite oszczędzono już 126,199 ton dwutlenku węgla, wyprodukowano 101 tysięcy kilowatogodzin energii i dzięki temu ponad 126 tysiącom osób oddycha się lepiej. 

 • FABSIL

  Fabsil to marka, której produkty służą do czyszczenia i impregnacji takich produktów jak namioty, szczególnie takie starego typu, markizy, pokrowce brezentowe, parasole ogrodowe, leżaki i tym podobne. W gamie produktów znajdują się także impregnaty do butów i kurtek przeciwdeszczowych. 

  Najpopularniejszym produktem Fabsil jest impregnat do namiotów i płacht, w płynie, nakładany pędzlem, dostępny w trzech pojemnościach. 

 • GARMONT

  Garmont, włoska firma, która ma siedzibę blisko Dolomitów i dlatego wie, jak powinny wyglądać buty górskie - i te niskie i te na najtrudniejsze warunki. Marka Garmont powstała w 1964 i od tamtej pory produkuje najwyższej jakości górskie obuwie, używając różnych technologii, które współpracują ze stopą i zapewniają jej najwyższy komfort w trakcie górskich wędrówek latem i zimą. 

 • GOSYSTEM

  Go System - marka z Wielkiej Brytanii, której wiodącym produktem są turystyczne kartusze gazowe oraz kuchenki dla turystów. MArka ma ponad dwadzieścia lat doświadczeń w zakresie produkcji i sprzedaży kuchenek i kartuszy. 

 • GRANGERS

  Grangers - marka z Wielkiej Brytanii, produkująca wysokiej jakości, ekologiczne środki do czyszczenia i impregnacji odzieży turystycznej i butów trekkingowych. W swoich produktach Grangers łączy tradycję i nowoczesność, ponieważ marka powstała już w 1937 roku. 

 • KANFOR

  Kanfor to polska firma produkująca odzież. Kanfor został stworzony w 1990 roku w Łodzi, założony przez entuzjastę gór, wspinacza, turystę i rowerzystę. W swojej ofercie posiada czapki, kominiarki, rękawiczki, maski, szaliki, skarpetki oraz bieliznę. Te drobne, ważne elementy odzieży są szyte z materiałów najwyższej jakości. W ofercie Kanfora każdy znajdzie coś dla siebie - i osoba używająca czapek tylko w mieście a także wspinacz zimowy, który potrzebuje najwyższej ochrony głowy i rąk.

  Kanfor ma wciąż siedzibę w Łodzi i tam właśnie szyte są jego produkty. 

 • KARRIMOR

  Karrimor - legendarna brytyjska marka, pod którą produkuje się jedne z najlepszych plecaków w Europie. Karrimor to symbol jakości, trwałości i nowatorskich rozwiązań. W ofercie Karrimora znajdują się większe plecaki turystyczne, na wielodniowe wycieczki, plecaki wspinaczkowe, rowerowe a także szeroka gama plecaków miejskich i wycieczkowych. 

  W ofercie plecaków Karrimora każdy znajdzie coś dla siebie. 

 • LIFESTRAW

  LifeStraw - marka, która dba o dostarczanie czystej wody w miejsca, gdzie jest z nią największy kłopot. Marka jest obecna w Afryce, gdzie dostarcza dzieciom wodę zdatną do picia. Filtry do wody LifeStraw zapewniają każdemu czystą wody do picia. 

 • LIZARD

  Lizard - marka, która powstała w 1992 roku we włoskim Trydencie i wciąż się tam mieści. Obok biur znajduje się manufaktura, w której produkowane są te legendarnej jakości buty i sandały. Lizard to jedna z niewielu firm produkujących buty, która nie szyje ich w Chinach ale we Włoszech, częściowo ręcznie. 

 • MSR

  MSR - Mountain Safety Research, którego ideą od 1969 roku jest "Bezpieczny i niezawodny sprzęt to klucz do najwspanialszych przygód." Marka MSR została założona jednoosobowo przez inżyniera i wspinacza, który chciał ulepszać sprzęt, aby wspinanie było bezpieczniejsze. Teraz produkty MSR są projektowane i produkowane w tym samym budynku w Seattle. 

 • NORTEC

  Nortec - marka z Włoch, która oferuje sprzęt niezbędny w trakcie śnieżnej zimy, czyli raczki turystyczne. Raczki turystyczne pozwalają na pewne chodzenie po śniegu i po lodzie a także po terenie, w którym pod warstwą śniegu leży błoto lub kawałki lodu. Sprzęt ten zabezpiecza przed poślizgnięciem i upadkiem, czy to na schodkach w mieście czy to na stromym szlaku w górach. 

 • PACKTOWL

  PackTowl - lekkie, pakowne i szybkoschnące ręczniki. Każdy znajdzie coś dla siebie - biegacz ultralight, turysta górski, plażowicz i bywalec basenów i sauny. 

 • PLATYPUS

  Platypus - dziobak twierdzi, dobrze być nawodnionym i odwodnienie robi wielką różnicę na wycieczkach i w życiu. Dlatego Platypus wychodzi temu naprzeciw i w swojej ofercie ma wszystko, co służy nawadnianiu - różne rodzaje butelek i worków na wodę, filtry w butelce i grawitacyjne a także pojemnik na wino. Platypus lubi jeździć na rowerze i oferuje rowerzystom plecaki, w których obowiązkowym wyposażeniem jest trzylitrowy bukłak na wodę Big Zip LP. 

 • SCRUBBA

  Scrubba - marka stworzona w Australii przez dwóch młodych ludzi, którzy spędzając dwa miesiące pod Kilimandżaro odkryli, że istnieje problem z praniem swoich ubrań w trakcie tak długiego czasu przebywania w podróży. Dlatego wymyślili najmniejszą pralkę świata - Scrubba Wash Bag. 

 • SEALLINE

  SealLine - marka, która oferuje wszystko, co jest związane z ochroną przed wodą i wilgocią. W trakcie naszych wędrówek, szczególnie na wodzie, czy to na morzu, czy to na jeziorach czy rzekach, nasz ekwipunek potrzebuje osłony przed wodą. I tę ochronę daje mu SealLine. 

 • SUMMIT TO EAT

  Summit to Eat - marka, pod którą kryje się znakomitej jakości żywność liofilizowana.

 • THERMAREST

  Thermarest - to oni wymyślili pierwszy materac samopompujący. W tej chwili w ofercie oprócz materacy samopompujących znajdują się materace dmuchane NeoAir a także hamaki, śpiwory, namioty oraz akcesoria do spania i wypoczynku. 

 • THERMOPAD

  ThermoPad to niemiecka marka, która oferuje zimowy sposób na zimno, czyli ogrzewacze chemiczne. Jednorazowe ogrzewacze ogrzewają dłonie, stopy, plecy lub szyję. Ciepło utrzymuje się nawet do dwunastu godzin! 

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy