Filtry (34 products)

Kategorie

Kolor

No choice available on this group

U NAS KUPISZ NA RATY

Lista produktów producenta: GRANGERS

Grangers - marka z Wielkiej Brytanii, produkująca wysokiej jakości, ekologiczne środki do czyszczenia i impregnacji odzieży turystycznej i butów trekkingowych. W swoich produktach Grangers łączy tradycję i nowoczesność, ponieważ marka powstała już w 1937 roku. 

Marka Grangers powstała w Waterford w Wielkiej Brytanii w 1937 i od tamtego czasu jest wiodącą marką w zakresie czyszczenia i impregnacji odzieży i sprzętu outdoorowego. Jest producentem pierwszego na świecie impregnatu na bazie wody, który powstał w 1947 roku. W 1953 produktów tej marki używali uczestnicy pierwszego wejścia na Mount Everest. W tej chwili marka Grangers jest synonimem jakości, ekologii i nowoczesności w zakresie czyszczenia i impregnacji odzieży, butów i sprzętu. Jest jedyną firmą, która posiada certyfikat Bluesign, nadawany za spełnianie restrykcyjnych warunków ekologicznej produkcji oraz opakowań i troski o środowisko naturalne. 


W butelkach znajdują się środki do czyszczenia i impregnaty wolne od szkodliwych fluorokarbonów i PFC, delikatnie i skutecznie czyszczące i impregnujące wymagającą odzież z membran wodoodpornych, polarów i wełny merino. W ofercie znajdziemy także środki do czyszczenia i impregnacji butów z membranami oraz skórzanych - w sprayu oraz w paście na bazie wosku. Niedawno do rodziny Grangers dołączyły środki do czyszczenia i impregnacji ekwipunku i namiotów. 

Więcej
 • Eliminator zapachów do obuwia i akcesoriów Granger`s Odour Eliminator
  Limited special offer
  53,99 zł 59,99 zł -10% 484W magazynie
  Obniżka!
  Środek Grangersa eliminujący zapachy, na bazie wody, w formie atomizera. Usuwa przykry zapach z butów, kasku, rękawic. Do każdego rodzaju obuwia i akcesoriów. Szczególnie polecany do sandałów. Większa butelka wykonana jest z plastiku z recyklingu.  Opakowanie o pojemności 100 ml oraz 275 ml. 
 • Impregnat do butów w atomizerze Grangers Footwear Repel
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 1 Review(s) 
  40,49 zł 44,99 zł -10% 1789W magazynie
  Obniżka!
  Uniwersalny impregnat w atomizerze, na bazie wody, do obuwia turystycznego. Przeznaczony do impregnowania każdego rodzaju butów, zwłaszcza z tkaniny i szorstkich skór oraz zamszu. Doskonały do impregnowania obuwia z membranami, na przykład - z Gore-texem. Można nim także impregnować buty codzienne lub sportowe.  Opakowanie: 275 m
 • Impregnat do odzieży Granger`s Performance Repel Plus ZAPAS
  Limited special offer
  35,99 zł 39,99 zł -10% 401W magazynie
  Obniżka!
  Preparat do impregnacji outdoorowej odzieży termoaktywnej (zalecany do membrany Gore tex) i typu soft shell.  Zapasowe opakowanie, które nie wymaga zakupu kolejnej butelki z atomizerem i pozwala wykorzystać już posiadaną.  Torebka z zakrętką o pojemności 275 ml. 
 • Impregnat do puchu Granger`s Down Repel
  Limited special offer
  51,29 zł 56,99 zł -10% 37W magazynie
  Obniżka!
  Uniwersalny płyn do impregnowania odzieży wypełnionej puchem oraz śpiworów. Impregnuje pokrycia oraz puch wewnątrz. Zmniejsza absorbowanie wilgoci przez puch i polepsza izolacyjność. Nadaje się do impregnowania puchu naturalnego oraz sztucznego.  Opakowanie 300 ml.
 • Impregnat do tkanin Grangers Clothing Repel
  Limited special offer
  44,99 zł 49,99 zł -10% 407W magazynie
  Obniżka!
  Uniwersalny płyn do impregnowania odzieży turystycznej i sportowej. Zalecany do ubrań Gore-Tex®, eVent®, Softshell oraz innych wodoodpornych i oddychających tkanin. Przywraca impregnację DWR, dzięki nowej technologii APT. Opakowanie 300 ml oraz 1 litr.
 • Impregnat do tkanin Grangers Clothing Repel 5 litrów
  Limited special offer
  323,99 zł 359,99 zł -10% 6W magazynie
  Obniżka!
  Uniwersalny płyn do impregnowania odzieży turystycznej i sportowej. Zalecany do ubrań Gore-Tex®, eVent®, Softshell oraz innych wodoodpornych i oddychających tkanin. Przywraca impregnację DWR, dzięki nowej technologii APT. Ekonomiczne opakowanie o pojemności 5 litrów. 
 • Impregnat do tkanin Granger`s Performance Repel Plus
  Limited special offer
  48,59 zł 53,99 zł -10% 695W magazynie
  Obniżka!
  Preparat w atomizerze do impregnacji outdoorowej odzieży termoaktywnej (zalecany do membrany Gore tex) i typu soft shell. Teraz dzięki nowej, ekologicznej formule APT impregnacja jest łagodniejsza i skuteczniejsza. Preparat nie wymaga aktywacji impregnacji za pomocą ciepła. Opakowanie wykonane jest z plastiku z recyklingu.  Opakowanie o pojemności 275 ml.
 • Impregnat do tkanin Grangers Performance Repel Plus 5 litrów Nowy
  Limited special offer
  332,99 zł 369,99 zł -10% 20W magazynie
  Obniżka!
  Preparat w atomizerze do impregnacji outdoorowej odzieży termoaktywnej (zalecany do membrany Gore tex) i typu soft shell. Teraz dzięki nowej, ekologicznej formule APT impregnacja jest łagodniejsza i skuteczniejsza. Preparat nie wymaga aktywacji impregnacji za pomocą ciepła. O Opakowanie o pojemności 5 litrów. 
 • Odżywka woskowa do butów Granger`s Leather Conditioner
  Limited special offer
  28,79 zł 31,99 zł -10% 66W magazynie
  Obniżka!
  Preparat do konserwacji i odżywienia butów wykonanych z gładkiej skóry. Chroni przed plamami, olejami i brudem. Po użyciu razem z impregnatem Footwear Repel nadaje butom skórzanym wodoodporność.  Opakowanie: 100 ml
 • Pasta woskowa do butów z gładkiej skóry Grangers Paste Wax
  Limited special offer
  28,79 zł 31,99 zł -10% 232W magazynie
  Obniżka!
  Pasta na bazie wosku pszczelego do butów wykonanych z licowej skóry. Wosk można stosować także do butów skórzanych wyposażonych w membranę Gore-tex, ponieważ nie degraduje oddychalności skóry. Opakowanie: 100 ml. 
 • Pasta woskowa do butów ze skóry Grangers G-Wax
  Limited special offer
  19,79 zł 21,99 zł -10% 479W magazynie
  Obniżka!
  Pasta na bazie wosku pszczelego do impregnacji butów wykonanych z gładkiej skóry licowej. Odżywia, impregnuje i nawilża skórę. Dodatkowo zapewnia ochronę przed wodą, olejami oraz plamami. Nie jest polecany do butów z membranami. Opakowanie: 80 g
 • Płyn do prania bielizny syntetycznej, polarów i merino Active MWash
  Limited special offer
  49,49 zł 54,99 zł -10% 479W magazynie
  Obniżka!
  Specjalistyczny preparat, przeznaczony do czyszczenia intensywnie używanej bielizny syntetycznej. Nadaje się także do prania polarów oraz wełny merino a także bawełny. Usuwa brud, pot, pozostawia bieliznę czystą i wolną od brzydkich zapachów. Usuwa nawet zastarzały brud i zapachy.  Opakowanie 750 ml. 
 • Płyn do prania i impregnacji puchu Grangers Down Wash&Repel 2in1
  Limited special offer
  49,49 zł 54,99 zł -10% 216W magazynie
  Obniżka!
  Preparat opracowany specjalnie do jednoczesnego prania i impregnacji odzieży puchowej i śpiworów puchowych. Można w nim także prać śpiwory i kurtki z wypełnieniem z puchu syntetycznego. Pierze puch i impregnuje pokrycie.  Opakowanie 300 ml.
 • Płyn do prania i impregnacji puchu Grangers Down Wash&Repel 2in1 5 litrów
  Limited special offer
  332,99 zł 369,99 zł -10% 6W magazynie
  Obniżka!
  Preparat opracowany specjalnie do jednoczesnego prania i impregnacji odzieży outdoorowej i śpiworów syntetycznych. Można w nim także prać śpiwory i kurtki z wypełnieniem z puchu syntetycznego. Pierze i impregnuje pokrycie kurtek, spodni, rękawic oraz softshelli.  Ekonomiczne opakowanie o pojemności 5 litrów. 
 • Płyn do prania puchu Grangers Down Wash 1 litr Nowy
  Limited special offer
  71,99 zł 79,99 zł -10% 103W magazynie
  Obniżka!
  Preparat opracowany specjalnie do prania odzieży puchowej i śpiworów puchowych. Można w nim także prać śpiwory i kurtki z wypełnieniem z puchu syntetycznego.  Ekonomiczne opakowanie o pojemności 1 litra.  
 • Płyn do prania puchu Grangers Down Wash 1 litr ZAPAS Nowy
  Limited special offer
  71,99 zł 79,99 zł -10% 120W magazynie
  Obniżka!
  Preparat opracowany specjalnie do prania odzieży puchowej i śpiworów puchowych. Można w nim także prać śpiwory i kurtki z wypełnieniem z puchu syntetycznego.  Ekonomiczne opakowanie o pojemności 1 litra.  
 • Płyn do prania puchu Grangers Down Wash 5 litrów
  Limited special offer
  224,99 zł 249,99 zł -10% 15W magazynie
  Obniżka!
  Preparat opracowany specjalnie do prania odzieży puchowej i śpiworów puchowych. Można w nim także prać śpiwory i kurtki z wypełnieniem z puchu syntetycznego.  Ekonomiczne opakowanie o pojemności 5 litrów. 
 • Płyn do prania wełny Granger`s Merino Wash
  Limited special offer
  31,49 zł 34,99 zł -10% 222W magazynie
  Obniżka!
  Specjalistyczny preparat, przeznaczony do czyszczenia odzieży i dodatków z naturalnej wełny i jej mieszanek. Wypierze i zabezpieczy przed molami: swetry, skarpety, rękawice, szale, czapki, kamizelki, przedmioty z filcu itp. Szczególnie polecany do prania bielizny i odzieży z wełny Merino.  Ekologiczne opakowanie 300 ml. 
 • Płyn do prania wełny Grangers Merino Wash 5 litrów
  Limited special offer
  224,99 zł 249,99 zł -10% 6W magazynie
  Obniżka!
  Specjalistyczny preparat, przeznaczony do czyszczenia odzieży i dodatków z naturalnej wełny i jej mieszanek. Wypierze i zabezpieczy przed molami: swetry, skarpety, rękawice, szale, czapki, kamizelki, przedmioty z filcu itp. Szczególnie polecany do prania bielizny i odzieży z wełny Merino.  Ekonomiczne opakowanie o pojemności 5 litrów. 
 • Saszetka impregnatu do tkanin Granger`s Clothing Repel 100 ml
  Limited special offer
  17,99 zł 19,99 zł -10% 44W magazynie
  Obniżka!
  Uniwersalny płyn do impregnowania odzieży turystycznej i sportowej. Zalecany do ubrań Gore-Tex®, eVent®, Softshell oraz innych wodoodpornych i oddychających tkanin. Przywraca impregnację DWR, dzięki nowej technologii APT. Saszetka to wygodny sposób na zaimpregnowanie jednej kurtki.  Saszetka 100 ml.
 • Saszetka płynu do prania puchu Granger`s Down Wash
  Limited special offer
  13,49 zł 14,99 zł -10% Oczekiwanie na dostawę
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
  Preparat opracowany specjalnie do prania odzieży puchowej i śpiworów puchowych. Można w nim także prać śpiwory i kurtki z wypełnieniem z puchu syntetycznego. Jednorazowa, wygodna saszetka, która wystarcza na wypranie dwóch puchowych kurtek lub jednego puchowego śpiwora.   Saszetka 100 ml.
 • Skoncentrowany płyn do prania puchu Granger`s Down Wash
  Limited special offer
  40,49 zł 44,99 zł -10% 660W magazynie
  Obniżka!
  Preparat opracowany specjalnie do prania odzieży puchowej i śpiworów puchowych. Można w nim także prać śpiwory i kurtki z wypełnieniem z puchu syntetycznego. Skoncentrowana formuła pozwala wyprać więcej ubrań i śpiworów i jest ekologiczna.  Ekologiczne opakowanie o pojemności 300 ml.
 • Środek czyszcząco-impregnujący Grangers 2in1 Wash + Repel
  Limited special offer
  53,99 zł 59,99 zł -10% 210W magazynie
  Obniżka!
  Preparat typu „dwa w jednym”: czyści i impregnuje każdą odzież turystyczną: membranową, polarową oraz softshell.  Ekologiczne opakowanie z recyklingu o pojemności 300 ml. 
 • Środek czyszcząco-impregnujący Grangers 2in1 Wash + Repel 1 litr ZAPAS Nowy
  Limited special offer
  103,49 zł 114,99 zł -10% 78W magazynie
  Obniżka!
  Preparat typu „dwa w jednym”: czyści i impregnuje każdą odzież turystyczną: membranową, polarową oraz softshell.  Ekologiczne opakowanie w saszetce o pojemności 1000 ml. 
 • Środek do czyszczenia ekwipunku i namiotów Granger`s Tent & Gear Cleaner
  Limited special offer
  41,39 zł 45,99 zł -10% 31W magazynie
  Obniżka!
  Uniwersalny preparat w płynie do czyszczenia ekwipunku. Usuwa brud, kurz i tłuszcz z każdego rodzaju ekwipunku turystycznego i namiotów. Przygotowuje ekwipunek do skutecznego przyjęcia impregnacji.  Pojemność: 500 ml.
 • Środek do impregnacji ekwipunku i namiotów Granger`s Tent & Gear Repel Paint On
  Limited special offer
  76,49 zł 84,99 zł -10% Oczekiwanie na dostawę
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
  Uniwersalny preparat w płynie do impregnacji ekwipunku. Preparat nanoszony pędzlem na wierzch danej rzeczy impregnuje namioty, plecaki, śpiwory syntetyczne i puchowe oraz płachty brezentowe.  Pojemność: 1000 ml.
 • Środek do impregnacji ekwipunku i namiotów Granger`s Tent & Gear Repel Spray
  Limited special offer
  62,99 zł 69,99 zł -10% 38W magazynie
  Obniżka!
  Uniwersalny preparat w atomizerze do impregnacji każdego rodzaju ekwipunku (szczególnie namiotów). Nadaje się do impregnacji tkaniny, powłok namiotowych, plecaków oraz śpiworów. Zawarty w preparacie filtr UV chroni przed destrukcyjnym działaniem promieni słonecznych.  Pojemność: 500 ml.
 • Środek w spreju do czyszczenia odzieży i ekwipunku Grangers Gear Cleaner
  Limited special offer
  31,49 zł 34,99 zł -10% 127W magazynie
  Obniżka!
  Uniwersalny preparat w atomizerze, skutecznie i szybko usuwa miejscowe zabrudzenia z odzieży oraz obuwia. Ekologiczne opakowanie 275 ml.
 • Płyn do prania Granger`s Performance Wash
  Limited special offer
  27,89 zł 30,99 zł -10% 88Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Preparat do czyszczenia wszelkiego typu odzieży turystycznej, jak: kurtki membranowe, polary, windstoppery, spodnie narciarskie, spodnie i koszule trekkingowe, syntetyczna bielizna termiczna, czapki, rękawice, ręczniki szybkoschnące itp.) Dwie wersje pojemności - 300 ml oraz ekonomiczne opakowanie XXL – całe 1000 ml!
 • Uniwersalny płyn do prania Grangers Performance Wash 5 litrów
  Limited special offer
  224,99 zł 249,99 zł -10% 15Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Preparat do czyszczenia wszelkiego typu odzieży turystycznej, jak: kurtki membranowe, polary, windstoppery, spodnie narciarskie, spodnie i koszule trekkingowe, syntetyczna bielizna termiczna, czapki, rękawice, ręczniki szybkoschnące itp.) Ekonomiczne opakowanie o pojemności 5 litrów. 
 • Wkładki do butów Granger`s G10 Memory +
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 2 Review(s) 
  47,49 zł 49,99 zł -5% 1W magazynie
  Obniżka!
  Uniwersalne wkładki, do butów trekingowych, ale także do każdego innego rodzaju obuwia. 
 • Wkładki do butów Granger`s G20 Trek
  Limited special offer
  61,74 zł 64,99 zł -5% 4W magazynie
  Obniżka!
  Wkładki do butów ze specjalnym przeznaczeniem do butów outdoorowych, niskich i wysokich.
 • Wkładki do butów Granger`s G30 Stability
  Limited special offer
  94,99 zł 99,99 zł -5% 2W magazynie
  Obniżka!
  Wkładki zaprojektowane specjalnie do butów trekingowych. Wkładki w rozmiarach 42, 45 i 46 są w wersji z Coolmaxem. 
 • Zestaw do czyszczenia i impregnacji butów Granger`s Footwear Care Kit
  Limited special offer
  89,99 zł 99,99 zł -10% 48W magazynie
  Obniżka!
  Uniwersalny zestaw trzech produktów do pełnej pielęgnacji każdego rodzaju butów. Płyn w atomizerze Gear Cleaner czyści a impregnat w atomizerze Footwear Repel nadaje wodoodporność wszystkim butom. Pasta Leather Conditioner odżywia buty skórzane. Dodatkowo w prezencie szczotka do czyszczenia.  Opakowanie - każde po 275 ml oraz 100 ml (pasta).
 • Zestaw do czyszczenia i impregnacji butów Granger`s Gear Cleaner & Footwear Repel
  Limited special offer
  67,49 zł 74,99 zł -10% 113W magazynie
  Obniżka!
  Uniwersalny zestaw dwóch produktów do pełnej pielęgnacji każdego rodzaju butów. Płyn w atomizerze Gear Cleaner czyści a impregnat w atomizerze Footwear Repel Plus nadaje wodoodporność wszystkim butom. Opakowane w ekologiczny karton. Opakowania wykonane są w ekologicznego plastiku z recyklingu. Opakowanie - każde po 275 ml. W zestawie taniej!
 • Zestaw do czyszczenia i impregnacji namiotów Granger`s Tent&Gear Care Kit
  Limited special offer
  107,99 zł 119,99 zł -10% 12W magazynie
  Obniżka!
  Uniwersalny zestaw dwóch produktów do pełnej pielęgnacji namiotów oraz ekwipunku. Płyn do czyszczenia Tent&Gear Cleaner czyści a impregnat w atomizerze Tent&Gear Repel nadaje wodoodporność powłokom namiotowym oraz ekwipunkowi. Dodatkowo w prezencie gąbka do czyszczenia. Nadaje się do czyszczenia namiotów, plecaków, ochraniaczy i innego tego typu...
 • Zestaw do prania i impregnacji odzieży Granger`s Clothing Care Kit Plus
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 1 Review(s) 
  80,99 zł 89,99 zł -10% 195W magazynie
  Obniżka!
  Zestaw dwóch produktów do pełnej pielęgnacji odzieży turystycznej. Performance Wash służy do czyszczenia każdej odzieży, w tym membranowej a Performance Repel Plus w atomizerze impregnuje odzież z membranami. Dodatkowo w prezencie małe opakowanie płynu do odświeżania bielizny Active Wash.  Dwa opakowania, 300 ml i 275 ml. W zestawie taniej!
 • Zestaw do prania i impregnacji odzieży Grangers Performance Wash&Clothing Repel
  Limited special offer
  80,99 zł 89,99 zł -10% 204W magazynie
  Obniżka!
  Zestaw dwóch produktów do pełnej pielęgnacji odzieży turystycznej. Performance Wash służy do czyszczenia każdej odzieży, w tym membranowej a Clothing Repel impregnuje odzież z membranami.  Dwa opakowania, każde po 300 ml. W zestawie taniej!
 • Zestaw do prania i impregnacji Granger`s Performance Wash&Performance Repel Plus
  Limited special offer
  71,99 zł 79,99 zł -10% 17W magazynie
  Obniżka!
  Zestaw dwóch produktów do pełnej pielęgnacji odzieży turystycznej. Performance Wash służy do czyszczenia każdej odzieży, w tym membranowej a Performance Repel Plus w atomizerze impregnuje odzież z membranami.  Dwa opakowania, 300 ml i 275 ml. W zestawie taniej!
 • Zestaw do prania i impregnacji Granger`s Down Wash&Performance Repel Plus
  Limited special offer
  67,49 zł 74,99 zł -10% 119W magazynie
  Obniżka!
  Zestaw dwóch produktów do pełnej pielęgnacji odzieży i śpiworów wypełnionych puchem naturalnym i sztucznym. Down Wash służy do czyszczenia każdej odzieży, w tym membranowej a Performance Repel Plus w atomizerze impregnuje odzież z membranami.  Dwa opakowania, 300 ml i 275 ml. 
 • Zestaw do prania i impregnacji puchu płyn + kulki Grangers Down Care Kit
  Limited special offer
  80,99 zł 89,99 zł -10% 157W magazynie
  Obniżka!
  Zestaw do prania puchu. Zawiera płyn do jednoczesnego prania i impregnacji puchu 300 ml plus trzy miękkie kulki do roztrzepywania puchu w trakcie suszenia.  
 • Zestaw do prania i odświeżania bielizny syntetycznej, polarów i merino Granger`s Activewear Kit
  Limited special offer
  80,99 zł 89,99 zł -10% 144W magazynie
  Obniżka!
  Zestaw do prania i odświeżania odzieży turystycznej i sportowej. Zawiera płyn do prania Active Wash oraz płyn do eliminacji zapachów Odour Eliminator. Active Wash pierze bieliznę, merino, polary i inną odzież bez membran, usuwając zastarzały brud. Płyn Odour Eliminator usuwa zapachy z butów oraz ekwipunku. W prezencie siatkowa torba.  Opakowanie 750 ml...
 • Zestaw do prania puchu płyn + kulki Grangers Down Wash Kit
  Limited special offer
  62,99 zł 69,99 zł -10% 667W magazynie
  Obniżka!
  Zestaw do prania puchu. Zawiera płyn 300 ml plus trzy miękkie kulki do roztrzepywania puchu w trakcie suszenia.  

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy