Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz sklep Paker honoruje Kartę Dużej Rodziny!

Wszyscy posiadacze karty mogą liczyć na 15% rabatu przy zakupach produktów nieobjętych innymi zniżkami. Dlatego, jeśli masz kartę dużej rodziny (KDR), to wystarczy, że wpiszesz swój numer w naszym sklepie, w Twoim koncie klienta. I tyle.

Od tego momentu, przy każdych zakupach (jeśli nie będziesz korzystał z innego kodu rabatowego lub innej promocji), w podsumowaniu Twojego koszyka pojawi się zniżka 15% z tytułu posiadania KDR.

MASZ JUŻ KONTO W NASZYM SKLEPIE?

Jeśli posiadasz konto w naszym sklepie, to zaloguj się na tej stronie:
https://paker.pl/logowanie

Nie pamiętasz hasła? Skorzystaj z opcji odzyskiwania hasła:
https://paker.pl/odzyskiwanie-hasla

Po zalogowaniu, wejdź w “Moje informacje osobiste” i wpisz numer swojej Karty Dużej Rodziny w okienku do tego przeznaczonym. To wszystko. Od tej pory będzie naliczana Ci zniżka. Tak długo, jak długo będzie ważna twoja karta.

NIE MASZ JESZCZE KONTA W NASZYM SKLEPIE?

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym sklepie, to zarejestruj się na podanej poniżej stronie, aby w przyszłości automatycznie skorzystać z 15% rabatu dla członków KDR.

Załóż konto tutaj:
https://paker.pl/logowanie

W czasie rejestracji, wpisz numer swojej Karty Dużej Rodziny w okienku do tego przeznaczonym. To wszystko. Od tej pory, przy każdych zakupach będzie naliczana Ci zniżka. Tak długo, jak długo będzie ważna Twoja karta.