Paker.pl
Krzysztof Skrocki – współzałożyciel firmy Paker, pomysłodawca Epidemii Aktywnego Bakcyla

Zabakcylowany na całe życie

Odkąd pamiętam, zawsze lubiłem spędzać czas na świeżym powietrzu. Od dawien dawna byłem przewodnikiem beskidzkim, przez kilka lat szefowałem Komisji Szkoleń w Studenckim Klubie Górskim.
Wciąż niezmiennie kocham góry, uwielbiam spływy kajakowe, żeglowanie, jazdę na nartach i… właściwie wszystko co zbliża mnie do przyrody, bo…

…zakochałem się w żywiołach: powietrze – uwielbiam smaganie górskiego wiatru na twarzy; ogień – jego ciepło czerpię ze słonecznych promieni, no i z ogniska podczas letnich pieszych wędrówek; woda – cieszę się nią żeglując i pływając; ziemia – mam z nią kontakt, gdy odpoczywam na szczycie po długiej wędrówce alby gdy leżę w śpiworze na karimacie i patrzę w gwiazdy.

Lubię być wśród żywiołów… Bardzo chciałem rozwijać swoje pasje, dlatego połączyłem z nimi aktywność zawodową. Już w 1991 wraz z kolegami ze Studenckiego Klubu Górskiego założyłem firmę Paker. Jej misją niezmiennie jest pomoc w realizacji życiowych pasji osobom lubiącym spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu – poprzez profesjonalne doradztwo, starannie dobraną ofertę produktów oraz specjalistyczny serwis.

KS

Gdy tylko mogę, a nie jest to niestety zbyt częste… wyrywam się z warszawskiego biura firmy i jadę na zmianę – w góry, na Mazury, albo nad Bug, by testować najnowsze sprzęty. Po prostu od dawna mam aktywnego bakcyla w sobie i nic tego nie zmieni 🙂 .

Do współtworzenia Laboratorim pakera zaprosiłem wielu znakomitych ekspertów, pasjonatów i specjalistów w swoich dziedzinach aktywności. Wraz ze mną, będą dzielić się swoimi doświadczeniami nie tylko z ekstremalnych wypraw 🙂 .

Krzysztof Skrocki