Filtry (1331 products)

U NAS KUPISZ NA RATY

Dlaczego warto robić zakupy w sklepie Paker.PL

1. Prawo Zwrotu

W trosce o maksymalny komfort i wygodę Twoich zakupów umożliwiamy zwrot towaru bez podania przyczyny w terminie do 30-dni od daty wydania produktu. Przepisy prawne wymagają 14-dniowego terminu.

Pozostałe warunki zwrotu opisane są w regulaminie.

Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy rozwiązania umowy z tytułu zwrotu gdy, zamawiany przez klienta towar jest objęty klauzulą dostępności: „Status dostępności”, „Sprowadzany jednostkowo na indywidualne zamówienie klienta”. Klient po złożeniu zamówienia na produkt „Sprowadzany jednostkowo na indywidualne zamówienie klienta” otrzyma (w Potwierdzeniu Przyjęcia Zamówienia) informację o braku możliwości zwrotu zakupionego towaru.

Realizacja zamówienia na towar „Sprowadzany jednostkowo na indywidualne zamówienie klienta” następuje po zaakceptowaniu przez klienta braku możliwości zwrotu towaru. Zwracany towar musi być kompletny, nie może znosić znamion używania, musi posiadać oryginalne i nieuszkodzone opakowanie (chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu), oryginalne metki i materiały informacyjne, zwrotowi podlega również paragon fiskalny i dokumenty gwarancyjne.

Do zwracanego towaru należy dołączyć prawidłowo i czytelnie wypełniony oraz podpisany formularz zwrotu towaru (Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość). Sklep po stwierdzeniu kompletności zwrotu dokona w terminie 5 dni roboczych zwrotu kwoty zapłaconej przez Klienta za towar. Zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane przez Klienta.

2. Specjalna Gwarancja Pakera

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości obsługi towary zakupione w naszym sklepie objęte są 12 miesięczną Specjalną Gwarancją PAKER door-to-door.

3. Darmowa Wysyłka

Wszystkie zakupy na kwotę powyżej 250 zł wysyłamy na koszt sklepu.

4. Wysyłka 24h

Towar dostępny w naszym magazynie wysyłamy w dni robocze, w czasie do 24 godzin od momentu otrzymania zamówienia. W przypadku złożenia zamówienia od piątku po południu do poniedziałku rano oraz w dni wolne od pracy czas dostawy może ulec wydłużeniu.

5. Porady i Konsultacje

Poprzez profesjonalne doradztwo w zakresie sprzętu turystycznego pomagamy w realizacji życiowych pasji osobom lubiącym aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Wiemy, jak bardzo ważne jest odpowiednie wyposażenie, szczególnie w trudnych warunkach pogodowych i terenowych. Wielokrotnie przekonaliśmy się, że to nie tylko kwestia wygody, ale również zdrowia i życia naszego i naszych najbliższych.

Chcemy propagować aktywny i zdrowy styl życia. To nasza misja i powołanie.

Zapraszamy do odwiedzenia zawierającego wiele porad, testów, relacji i ciekawostek bloga prowadzonego przez ludzi z pasją.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego kontakt@paker.pl lub telefonicznego 22 631-82-01.

Zapraszamy!

6. Dobroczynność

Dokonując zakupu w naszym sklepie wspierasz akcję społeczną Aktywny Bakcyl, a także akcje charytatywne m.in. Szlachetną Paczkę. Nasza firma bierze także udział w licznych programach związanych z wyprawami podróżniczymi, czy projektami związanymi z zachęceniem do aktywności fizycznej. Dla rodzin z dziećmi przystąpiliśmy również do programu Karty Dużej Rodziny.


No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy