Bestsellery

U NAS KUPISZ NA RATY

Turystyczne Panele Słoneczne 

 • Panel słoneczny Biolite 5
  Limited special offer
  179,99 zł 299,99 zł -40% 1 W magazynie
  Obniżka!
  Panel słoneczny Biolite. Dostępny w dwóch wersjach - z baterią, w której można zmagazynować wyprodukowaną energię ze słońca oraz panel produkujący energię bezpośrednio w trakcie ekspozycji na słońce, bez możliwości magazynowania. 
 • Lampka Biolite SunLight
  Limited special offer
  76,99 zł 99,99 zł -23% 5 W magazynie
  Obniżka!
  Mała, poręczna, lekka i bardzo funkcjonalna lampka, która znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest źródło światła. Wystarczy wystawić ją na słońce, aby zaświeciła. Lampka solarna ładuje się poprzez wbudowany panel słoneczny, można ją także naładować przez wejście microUSB. Ta mała i lekka, funkcjonalna lampka przyda się wszędzie! Świeci...
 • Zestaw domowy do oświetlenia z panelem słonecznym Biolite SolarHome 620
  Limited special offer
  620,49 zł 729,99 zł -15% 3 W magazynie
  Obniżka!
  Zestaw domowy do pozyskiwania energii ze słońca. Uniwersalny - służy do oświetlenia pomieszczeń, ładowania sprzętu elektronicznego oraz dodatkowo jest zaopatrzony w radio. Może służyć do dodatkowego oświetlania ogrodu lub domu, domku na działce, letniego biwaku w domkach campingowych lub kampera. 
 • Akumulator Biolite power bank Charge
  Limited special offer
  127,49 zł 149,99 zł -15% Oczekiwanie na dostawę
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
  Wydajne, odporne na zniszczenie i pogodę powerbanki w stalowych obudowach. Dostępne w dwóch wielkościach i pojemnościach. Wystarczą na naładowanie smartfona, tabletu, baterii do kamery i wszystkich elektronicznych drobiazgów. 

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy