Filtry (8 products)

U NAS KUPISZ NA RATY

Lista produktów producenta: THERMOPAD

ThermoPad to niemiecka marka, która oferuje zimowy sposób na zimno, czyli ogrzewacze chemiczne. Jednorazowe ogrzewacze ogrzewają dłonie, stopy, plecy lub szyję. Ciepło utrzymuje się nawet do dwunastu godzin! 

Ogrzewacze chemiczne to znakomity sposób na ogrzanie przemarzniętych części ciała w czasie zimowych miesięcy. Ogrzewaczy można używać na nartach, na wędrówkach a także w słabo ogrzewanym biurze. ThermoPad oferuje ogrzewacze do dłoni - można je schować w rękawiczki lub do kieszeni. Stopy można ogrzać samoprzylepnymi ogrzewaczami na same palce lub na całą podeszwę. Ogrzewacz do ciała da się nakleić w dowolnym miejscu, które wymaga rozgrzania. Ten uniwersalny ogrzewacz jest świetny na wszystkie bóle mięśni lub stawów, a szczególnie kręgosłupa. Elastyczny ogrzewacz do karku pomoże w bólach głowy. 


Działanie ogrzewaczy chemicznych jest bardzo proste: wyjmuje się je ze szczelnego opakowania, kilka razy potrząsa a ogrzewacz zaczyna grzać. Ciepło utrzymywane jest nawet do dwunastu godzin! 

Więcej
 • Ogrzewacz brzucha Thermopad
  Limited special offer
  8,49 zł 9,99 zł -15% 47W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz do brzucha w postaci samoprzylepnej saszetki, zapewniającej ciepło do 12 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób, które potrzebują źródła ciepła lub chcą uniknąć przeziębienia czy odmrożeń. Znakomite dla kobiet w trakcie menstruacji. 
 • Ogrzewacz do ciała Thermopad
  Limited special offer
  9,34 zł 10,99 zł -15% 524W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz do ciała w postaci jednej samoprzylepnej saszetki, zapewniający ciepło do 12 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Doskonały na wszelkie bóle mięśniowe i stawowe. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób chcących uniknąć przeziębienia lub odmrożeń.
 • 89,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Chemiczny ogrzewacz rąk w postaci dwóch saszetek. Zapewnia ciepłe dłonie do 12 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie lubi mieć zimnych rąk i nie chce się zaziębić. Dla całej rodziny. Opakowanie zawiera dziesięć sztuk saszetek, po dwie w każdej. 
 • Ogrzewacz do rąk Thermopad
  Limited special offer
  8,49 zł 9,99 zł -15% 763W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz do rąk w postaci pary saszetek, zapewniający ciepło do 12 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób, które nie lubią mieć zimnych rąk lub chcą uniknąć przeziębienia czy odmrożeń.
 • 89,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Chemiczny ogrzewacz stóp w postaci dwóch saszetek. Zapewnia ciepło w butach do 8 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie lubi mieć zimnych nóg i nie chce się zaziębić. Dla całej rodziny. Opakowanie zawiera dziesięć saszetek po dwie sztuki. 
 • Ogrzewacz do stóp Thermopad
  Limited special offer
  8,49 zł 9,99 zł -15% 720W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz do stóp w postaci dwóch samoprzylepnych saszetek, zapewniający ciepło w butach do 8 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób, które nie lubią mieć zimnych stóp lub chcą uniknąć przeziębienia czy odmrożeń.
 • Ogrzewacz do szyi Thermopad
  Limited special offer
  67,99 zł 79,99 zł -15% Oczekiwanie na dostawę
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
  Chemiczny ogrzewacz do szyi i karku w postaci samoprzylepnej saszetki złożonej z trzech części, zapewniający ciepło do 10 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Doskonały na wszelkie bóle mięśniowe i stawowe. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób chcących uniknąć przeziębienia. Uwaga! Krótki termin ważności 06/2021
 • Ogrzewacz wkładki do butów Thermopad
  Limited special offer
  21,24 zł 24,99 zł -15% 1W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz do stóp w postaci dwóch samoprzylepnych saszetek w kształcie podeszwy, zapewniający ciepło w butach do 8 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób, które nie lubią mieć zimnych stóp lub chcą uniknąć przeziębienia czy odmrożeń. Rozmiary: S, L i XL

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy