Filtry (4 products)

Kategorie

Kolor

No choice available on this group

U NAS KUPISZ NA RATY

Lista produktów producenta: THERMOPAD

ThermoPad to niemiecka marka, która oferuje zimowy sposób na zimno, czyli ogrzewacze chemiczne. Jednorazowe ogrzewacze ogrzewają dłonie, stopy, plecy lub szyję. Ciepło utrzymuje się nawet do dwunastu godzin! 

Ogrzewacze chemiczne to znakomity sposób na ogrzanie przemarzniętych części ciała w czasie zimowych miesięcy. Ogrzewaczy można używać na nartach, na wędrówkach a także w słabo ogrzewanym biurze. ThermoPad oferuje ogrzewacze do dłoni - można je schować w rękawiczki lub do kieszeni. Stopy można ogrzać samoprzylepnymi ogrzewaczami na same palce lub na całą podeszwę. Ogrzewacz do ciała da się nakleić w dowolnym miejscu, które wymaga rozgrzania. Ten uniwersalny ogrzewacz jest świetny na wszystkie bóle mięśni lub stawów, a szczególnie kręgosłupa. Elastyczny ogrzewacz do karku pomoże w bólach głowy. 


Działanie ogrzewaczy chemicznych jest bardzo proste: wyjmuje się je ze szczelnego opakowania, kilka razy potrząsa a ogrzewacz zaczyna grzać. Ciepło utrzymywane jest nawet do dwunastu godzin! 

Więcej
 • Ogrzewacz do ciała Thermopad
  Limited special offer
  7,99 zł 9,99 zł -20% 323W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz do ciała w postaci jednej samoprzylepnej saszetki, zapewniający ciepło do 12 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Doskonały na wszelkie bóle mięśniowe i stawowe. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób chcących uniknąć przeziębienia lub odmrożeń.
 • Ogrzewacz do rąk Thermopad
  Limited special offer
  6,39 zł 7,99 zł -20% 318W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz do rąk w postaci pary samoprzylepnych saszetek, zapewniający ciepło do 12 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób, które nie lubią mieć zimnych rąk lub chcą uniknąć przeziębienia czy odmrożeń.
 • Ogrzewacz do stóp Thermopad
  Limited special offer
  7,19 zł 8,99 zł -20% 369W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz do stóp w postaci dwóch samoprzylepnych saszetek, zapewniający ciepło w butach do 8 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób, które nie lubią mieć zimnych stóp lub chcą uniknąć przeziębienia czy odmrożeń.
 • Ogrzewacz wkładki do butów Thermopad
  Limited special offer
  19,19 zł 23,99 zł -20% 47W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz do stóp w postaci dwóch samoprzylepnych saszetek w kształcie podeszwy, zapewniający ciepło w butach do 8 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób, które nie lubią mieć zimnych stóp lub chcą uniknąć przeziębienia czy odmrożeń. Rozmiary: S, L i XL

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy