U NAS KUPISZ NA RATY

Lista produktów producenta: THERMOPAD

ThermoPad to niemiecka marka, która oferuje zimowy sposób na zimno, czyli ogrzewacze chemiczne. Jednorazowe ogrzewacze ogrzewają dłonie, stopy, plecy lub szyję. Ciepło utrzymuje się nawet do dwunastu godzin! 

Ogrzewacze chemiczne to znakomity sposób na ogrzanie przemarzniętych części ciała w czasie zimowych miesięcy. Ogrzewaczy można używać na nartach, na wędrówkach a także w słabo ogrzewanym biurze. ThermoPad oferuje ogrzewacze do dłoni - można je schować w rękawiczki lub do kieszeni. Stopy można ogrzać samoprzylepnymi ogrzewaczami na same palce lub na całą podeszwę. Ogrzewacz do ciała da się nakleić w dowolnym miejscu, które wymaga rozgrzania. Ten uniwersalny ogrzewacz jest świetny na wszystkie bóle mięśni lub stawów, a szczególnie kręgosłupa. Elastyczny ogrzewacz do karku pomoże w bólach głowy. 


Działanie ogrzewaczy chemicznych jest bardzo proste: wyjmuje się je ze szczelnego opakowania, kilka razy potrząsa a ogrzewacz zaczyna grzać. Ciepło utrzymywane jest nawet do dwunastu godzin! 

Więcej
 • Ogrzewacz do ciała Thermopad
  Limited special offer
  7,99 zł 9,99 zł -20% 122W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz do ciała w postaci jednej, samoprzylepnej saszetki. Zapewnia ciepło do 12 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie chce się zaziębić. Doskonały na wszelkie bóle mięśniowe oraz stawowe. Dla całej rodziny.
 • Ogrzewacz do rąk Thermopad
  Limited special offer
  6,39 zł 7,99 zł -20% 1012W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz rąk w postaci dwóch saszetek. Zapewnia ciepłe dłonie do 12 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie lubi mieć zimnych rąk i nie chce się zaziębić. Dla całej rodziny.
 • Ogrzewacz do stóp Thermopad
  Limited special offer
  7,19 zł 8,99 zł -20% 463W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz stóp w postaci dwóch saszetek. Zapewnia ciepło w butach do 8 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie lubi mieć zimnych nóg i nie chce się zaziębić. Dla całej rodziny.
 • Ogrzewacz do szyi Thermopad
  Limited special offer
  63,99 zł 79,99 zł -20% 30W magazynie
  Obniżka!
  Opakowanie sześciu sztuk chemicznego ogrzewacza do szyi w postaci jednej, samoprzylepnej saszetki, składającej się z trzech części. Zapewnia ciepło do 10 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie chce się zaziębić. Doskonały na wszelkie bóle mięśniowe oraz stawowe. Dla całej rodziny.
 • Ogrzewacz kręgosłupa, pas grzewczy Thermopad
  Limited special offer
  95,99 zł 119,99 zł -20% 21W magazynie
  Obniżka!
  Opakowanie trzech sztuk chemicznego ogrzewacza do dolnej części kręgosłupa w postaci elastycznego, zapinanego na rzep pasa. Zapewnia ciepło do 12 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie chce się zaziębić. Doskonały na wszelkie bóle mięśniowe oraz stawowe. Dla całej rodziny.
 • Ogrzewacz wkładki do butów Thermopad
  Limited special offer
  19,19 zł 23,99 zł -20% 41W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz stóp w postaci dwóch saszetek o kształcie podeszwy buta. Zapewnia ciepło w butach do 8 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie lubi mieć zimnych nóg i nie chce się zaziębić. Dla całej rodziny. Wkładki występują w trzech rozmiarach: S, L i XL. 

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy