Filtry (1331 products)

U NAS KUPISZ NA RATY

Raty

Zbliża się wyprawa i ciężko jest na raz udźwignąć koszty z tym związane? Brakuje Ci w tym momencie gotówki, a chcesz się cieszyć najlepszym sprzętem już dziś? Nie martw się, korzystając z opcji płatności eRaty Santander Consumer Bank, nie musisz się tym przejmować.

E-Raty Santander Consumer Bank Logo

Jak kupić sprzęt na raty – krok po kroku

  1. Umieszczasz w koszyku towar i jako formę płatności wybierasz przycisk eRATY Santander Consumer Banku,
  2. W symulatorze rat wybierasz najkorzystniejsze warunki kredytowe i wypełniasz formularz e-wniosku,
  3. Następnie dzwoni do Ciebie konsultant Santander Consumer Banku i poprosi Cię o podanie dodatkowych danych niezbędnych do otrzymania kredytu,
  4. Bank rozpatruje Twój wniosek, o decyzji zostajesz poinformowany mailowo. Po pozytywnej decyzji kredytowej, w zależności od wybranego przez Ciebie sposobu zawarcia umowy, Bank:
  • gdy wybrałeś PRZELEW: udostępni Ci niezwłocznie do pobrania kompletną dokumentację kredytową w formie elektronicznej (plików PDF). Następnie, w celu weryfikacji tożsamości oraz przyjęcia Twojego oświadczenia woli o zawarciu umowy, realizujesz na rachunek Banku przelew na kwotę 1zł,
  • gdy wybrałeś KURIERA: wyśle do Ciebie dwa egzemplarze umowy kredytu wraz z formularzem informacyjnym (w ciągu 24 godzin lub następnego dnia roboczego). Przed wydaniem przesyłki kurier poprosi Cię o okazanie dowodu osobistego oraz drugiego dokumentu (np. prawa jazdy, legitymacji ubezpieczeniowej lub emeryta/rencisty). Z otrzymaną dokumentacją postępuj zgodnie ze wskazaniami opisanymi w załączonym do niej liście – podpisz umowę, dołącz wymagane dokumenty, włóż do koperty, zaklej i przekaż kurierowi.

Po otrzymaniu przez Santander Consumer Bank zaakceptowanej (Przelew) / podpisanej (Kurier) umowy o kredyt i pozytywnej weryfikacji dokumentów, bank informuje nasz sklep o tym, a my wysyłamy do Ciebie zamówiony towar. 

Informacje ogólne:

Raty są udzielane od kwoty 100 zł.

Uwagi odnośnie decyzji, obsługi udzielania kredytu prosimy kierować do doradców Santander Consumer Bank pod numerem telefonu 801 80 18 55 lub 71 773 28 47. Firma Paker nie odpowiada za wszelkie roszczenia, czy niedogodności związane z obsługą Banku.

Przy wyborze opcji z deklarowaną w Umowie o kredyt wpłatą na rzecz Sprzedawcy prosimy o przelew na nasze konto bankowe:
Paker Sp. z o.o. ul. Płocka 17 lok. 8, 01-231 Warszawa,
08 1030 1582 0000 0008 0068 6008

Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie i uprzednim pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o raty zakup zostanie wysłany na wskazany przez Państwa adres.


No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy