Bestsellery

U NAS KUPISZ NA RATY

Lista produktów producenta: MSR

MSR - Mountain Safety Research, którego ideą od 1969 roku jest "Bezpieczny i niezawodny sprzęt to klucz do najwspanialszych przygód." Marka MSR została założona jednoosobowo przez inżyniera i wspinacza, który chciał ulepszać sprzęt, aby wspinanie było bezpieczniejsze. Teraz produkty MSR są projektowane i produkowane w tym samym budynku w Seattle. 

MSR - marka - legenda. Zaczęło się w 1969 roku, od kuchenki, która znajduje się w ofercie do dziś, w praktycznie niezmienionym kształcie. To znana i lubiana kuchenka wielopaliwowa XGK EX. Obecnie wybór kuchenek jest dużo większy i obejmuje kuchenki wielopaliwowe, w tym znaną chyba każdemu turyście Whisperlite International oraz Universal. Najbardziej znaną kuchenką gazową jest malutka, niezawodna kieszonkowa rakieta, czyli tak samo znana kuchenka PocketRocket


MSR jest także autorem systemów do gotowania, w tym najbardziej niezawodnej kuchenki na świecie, czyli Reactor. To system do gotowania, który nie zawiedzie nikogo nawet w najbardziej huraganowym wietrze i najgorszych zimowych warunkach. Młodsze rodzeństwo kuchenki Reactor, czyli kuchenka Windburner, działająca na podobnych zasadach, już zdążyła zawładnąć sercami turystów. 


Mówisz MSR, myślisz namiot. I to jaki namiot. Namiot Hubba Hubba jest znany także wszystkim turystom na całym świecie. Innowacyjny, bardzo lekki, funkcjonalny, obszerny w środku, jest marzeniem turystów górskich i tych obieżyświatów. Namioty MSR słyną z niskiej wagi, funkcjonalności, perfekcyjnego dopracowania detali oraz idealnej odpowiedzi na potrzeby turystów, wspinaczy i biwakujących rodzin. Tu każdy znajdzie namiot dla siebie. To namioty tworzone z pasją, przez pasjonatów i dla pasjonatów. 


MSR to także niezniszczalne worki na wodę oraz niezawodne filtry do wody, w tym zaawansowany filtr Guardian oraz malutki filtr Trail Shot, przeznaczony dla biegaczy i ludzi lubiących ideę ultralight. 


Jeśli MSR ma w ofercie kuchenki, to nie zapomina także o naczyniach. Dostępne są zestawy naczyń i kubków oraz pojedyncze menażki i patelnie, produkowane z anodyzowanego aluminium, stali oraz tytanu. Do naczyń dobrany jest bogaty zestaw akcesoriów - kubki, sztućce, talerze i inne przedmioty, umilające życie biwakowym kuchcikom. 


MSR nie zapomniał także o ludziach chodzących po górach zimą. Łopaty, sondy, piły i szable do śniegu oraz rakiety śnieżne to produkty, których potrzebuje każdy turysta, nie chcący rezygnować z aktywności w śniegu. Rakiety śnieżne w bogatym wyborze pozwolą wybrać model idealnie dopasowany do potrzeb. 


Do wszystkich produktów MSR przypisane są akcesoria, zintegrowane ze sobą i razem tworzące niezawodnie działający system. 


Zespół inżynierów i projektantów produktów MSR to grupa mieszkających w Seattle fachowców i jednocześnie pasjonatów, którzy wcielają w życie swoje idee i pomysły i sami je testują w otaczających miasto górach. Ich zapał i profesjonalizm powoduje, ze produkty MSR są jednymi z najlepszych na świecie. 


Większość produktów MSR jest objęta trzyletnią gwarancją producenta. 

Więcej

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy