Kartusz gazowy MSR IsoPro
Kartusz gazowy MSR IsoPro Kartusz gazowy MSR IsoPro Kartusz gazowy MSR IsoPro Kartusz gazowy MSR IsoPro Kartusz gazowy MSR IsoPro
Kartusz gazowy MSR IsoPro

Kartusz gazowy MSR IsoPro

Kartusz napełniony gazem isobutan/propan. Znakomity do używania w niskich temperaturach. Połączenie w standardzie na gwint, kartusz można odłączać od niepracującej kuchenki lub lampki. Pusty kartusz należy poddać procesowi recyklingu (instrukcja poniżej). 

Więcej szczegółów

Nowy produkt

44,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 44,99 zł
Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
5,00/5 - 2 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 42
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Kartusz nakręcany (na gwint) do kuchenek i lampek.

Pasuje do wszystkich kuchenek gazowych marki MSR, do gazowych kuchenek i lampek GoSystem a także do większości nakręcanych (Primus, Coleman, Jetboil, Optimus, itp.). Dzięki zawartości isobutanu znakomity do używania w niskich temperaturach.

Na opakowaniu rysunkowa instrukcja, jak oznaczyć ilość gazu pozostałą w kartuszu. skład mieszanki: isobutan/propan (80/20) spełnia warunki standardu EN417

Dostępny w rozmiarach:

110 g - waga paliwa 110 g, waga całkowita 211 g

226 g - waga paliwa 226 g, waga całkowita 374 g

450 g - waga paliwa 450 g

Uwaga!! KARTUSZ JEDNORAZOWEGO UŻYTKU. NIE MOŻE BYĆ PONOWNIE NAPEŁNIONY!

Producent zaleca, aby pusty kartusz poddać recyklingowi. Kartusz wykonany jest z dobrej jakości aluminium, zatem nadaje się do odzysku. Należy się upewnić, że kartusz jest zupełnie pusty. W tym celu należy wypalić resztki gazu (do samoczynnego zgaśnięcia kuchenki) lub wypuścić gaz bez zapalania płomienia. Należy nakręcić kartusz na palnik i maksymalnie odkręcić zawór, pozwalając na ulotnienie się resztki gazu.

UWAGA - TEN PROCES NALEŻY WYKONYWAĆ W DOSKONALE WENTYLOWANYM POMIESZCZENIU LUB NA WOLNYM POWIETRZU, Z DALA OD JAKICHKOLWIEK ŹRÓDEŁ OGNIA I WYSOKIEJ TEMPERATURY!!! 

Po opróżnieniu kartusza należy ostrożnie go przekłuć i wrzucić do pojemnika na recykling aluminium lub oddać do skupu aluminium. 

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

2 opinii - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
1 z 1 osób uznało tę opinię za pomocną
Ogólna ocena: 0 1 2 3 4

Wydajny, dobrze się sprawdził w warunkach "lodowcowych"


0 1 2 3 4
(5/5
4 z 4 osób uznało tę opinię za pomocną

Do tej pory używałam tylko kartuszy takich samych jak mój palnik - firmy Coleman - i już teraz mogę powiedzieć, że Colemana więcej nie użyję. MSR okazał się wysoce kaloryczny, jeśli można tak powiedzieć o gazie. Palnik ten sam, ale tempo zagotowywania wody czy podgrzewania potrawy jest zdecydowanie większe. Super! Polecam.


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy