Katalog

Rozmiar

U NAS KUPISZ NA RATY

Ogrzewacze 

 • Ogrzewacz do rąk
  Limited special offer
  4,00 zł 7,99 zł -50% 62W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz rąk w postaci dwóch saszetek. Zapewnia ciepłe dłonie do 8 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie lubi mieć zimnych rąk i nie chce się zaziębić. Dla całej rodziny. Uwaga - termin ważności do lipca 2020 (dotyczy opakowania, nie samego ogrzewacza).
 • Ogrzewacz do rąk 10 sztuk
  Limited special offer
  26,00 zł 64,99 zł -60% 1W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz rąk w postaci dwóch saszetek. Zapewnia ciepłe dłonie do 8 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie lubi mieć zimnych rąk i nie chce się zaziębić. Dla całej rodziny. Uwaga, ogrzewacze nie znajdują się w firmowym pudełku.  Uwaga - termin ważności do lipca 2020 (dotyczy opakowania, nie samego...
 • Ogrzewacz do rąk 10 sztuk
  Limited special offer
  36,00 zł 119,99 zł -70% 3W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz rąk w postaci dwóch saszetek. Zapewnia ciepłe dłonie do 8 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie lubi mieć zimnych rąk i nie chce się zaziębić. Dla całej rodziny. Uwaga, ogrzewacze nie znajdują się w firmowym pudełku. Pakiet 20 sztuk.  Uwaga - termin ważności do lipca 2020 (dotyczy...
 • Ogrzewacz do rąk Thermopad
  Limited special offer
  6,39 zł 7,99 zł -20% 1012W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz rąk w postaci dwóch saszetek. Zapewnia ciepłe dłonie do 12 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie lubi mieć zimnych rąk i nie chce się zaziębić. Dla całej rodziny.
 • Ogrzewacz do stóp Thermopad
  Limited special offer
  7,19 zł 8,99 zł -20% 463W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz stóp w postaci dwóch saszetek. Zapewnia ciepło w butach do 8 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie lubi mieć zimnych nóg i nie chce się zaziębić. Dla całej rodziny.
 • Ogrzewacz wkładki do butów Thermopad
  Limited special offer
  19,19 zł 23,99 zł -20% 41W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz stóp w postaci dwóch saszetek o kształcie podeszwy buta. Zapewnia ciepło w butach do 8 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie lubi mieć zimnych nóg i nie chce się zaziębić. Dla całej rodziny. Wkładki występują w trzech rozmiarach: S, L i XL. 
 • Ogrzewacz do ciała Thermopad
  Limited special offer
  7,99 zł 9,99 zł -20% 122W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz do ciała w postaci jednej, samoprzylepnej saszetki. Zapewnia ciepło do 12 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie chce się zaziębić. Doskonały na wszelkie bóle mięśniowe oraz stawowe. Dla całej rodziny.
 • Ogrzewacz do szyi Thermopad
  Limited special offer
  63,99 zł 79,99 zł -20% 30W magazynie
  Obniżka!
  Opakowanie sześciu sztuk chemicznego ogrzewacza do szyi w postaci jednej, samoprzylepnej saszetki, składającej się z trzech części. Zapewnia ciepło do 10 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie chce się zaziębić. Doskonały na wszelkie bóle mięśniowe oraz stawowe. Dla całej rodziny.
 • Ogrzewacz kręgosłupa, pas grzewczy Thermopad
  Limited special offer
  95,99 zł 119,99 zł -20% 21W magazynie
  Obniżka!
  Opakowanie trzech sztuk chemicznego ogrzewacza do dolnej części kręgosłupa w postaci elastycznego, zapinanego na rzep pasa. Zapewnia ciepło do 12 godzin. Doskonały na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla każdego, kto nie chce się zaziębić. Doskonały na wszelkie bóle mięśniowe oraz stawowe. Dla całej rodziny.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy