Ogrzewacz do rąk Thermopad
Ogrzewacz do rąk Thermopad

Ogrzewacz do rąk Thermopad

Chemiczny ogrzewacz do rąk w postaci pary saszetek, zapewniający ciepło do 12 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób, które nie lubią mieć zimnych rąk lub chcą uniknąć przeziębienia czy odmrożeń.

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

8,49 zł

9,99 zł

-15%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 8,49 zł
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Ogrzewacz do rąk Thermopad nadaje się dla każdego – może być stosowany przez każdą osobę, która nie lubi mieć zimnych rąk lub chce uniknąć przeziębienia czy odmrożeń. Ogrzewacze wkłada się do wnętrza rękawiczek (niektóre rękawiczki mają specjalną kieszonkę na ogrzewacz). Można również nosić je w kieszeni i cieszyć się ich ciepłem aż do 12 godzin. Opakowanie zawiera dwie saszetki, po jednej na każdą dłoń. Ogrzewacze aktywują się poprzez potrząśnięcie: po wyjęciu z opakowania, w kontakcie z powietrzem, w ciągu 20 minut rozgrzewa się do temperatury 58oC (wartość średnia). Maksymalna temperatura wynosi 68oC. Ciepło utrzymuje się do 12 godzin.

Opakowanie: komplet 2 saszetek. Waga jednej pary  68 gramów. Wymiary 94 x 54 mm

Skład: sproszkowane żelazo, woda, sól, aktywny węgiel, wermikulit. 

UWAGA! Ogrzewacz może spowodować poparzenia! Nie należy go przyklejać na nieosłoniętą skórę. Podgrzewacza do rak nie można stosować podczas snu.

Działanie ogrzewacza Thermopad:

1. po wyjęciu saszetki z próżniowego opakowania, żelazo się utlenia i powstaje tlenek żelaza (czyli rdza) – w wyniku reakcji wydziela się ciepło;

2. sól przyspiesza reakcję, a węgiel pomaga w rozprzestrzenianiu ciepła;

3. wermikulit to izolator (minerał zwiększający swoją objętość pod wpływem podgrzewania), który zatrzymuje w saszetce powstałe na skutek reakcji ciepło;

4. aktywne składniki znajdują się w opakowaniu z polipropylenu, który przepuszcza powietrze do środka, by mogła zajść reakcja chemiczna;

5. opakowanie zatrzymuje wilgoć i powoduje, że gorąca zawartość nie wydostaje się na zewnątrz;

6. efekt zastosowania ogrzewacza: zmarznięte części ciała szybko się ogrzewają i przez kilka godzin pozostają ciepłe i suche.

Zalety :

  • wkładki rozgrzewające są higieniczne, ponieważ są do jednorazowego użytku;
  • łatwe do założenia;
  • zapewniają ciepło na kilka godzin;
  • nie niszczą i nie brudzą ubrań;
  • nadają się dla całej rodziny;
  • ogrzewacze chemiczne ulegają biodegradacji.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy