U NAS KUPISZ NA RATY

Lista produktów producenta: NORTEC

Nortec - marka z Włoch, która oferuje sprzęt niezbędny w trakcie śnieżnej zimy, czyli raczki turystyczne. Raczki turystyczne pozwalają na pewne chodzenie po śniegu i po lodzie a także po terenie, w którym pod warstwą śniegu leży błoto lub kawałki lodu. Sprzęt ten zabezpiecza przed poślizgnięciem i upadkiem, czy to na schodkach w mieście czy to na stromym szlaku w górach. 

Raczki turystyczne to niezbędny sprzęt zimą. Nortec oferuje szeroki wybór modeli, z których każdy może wybrać coś dla siebie oraz dopasować rodzaj raczków do rodzaju i profilu uprawianej aktywności. Raczki miejskie Corsa lub Easy, zakładane na piętę lub śródstopie zabezpieczą starsze osoby przed poślizgnięciem się na ulicy lub w parku. Takie raczki mają pod spodem gwoździki lub łańcuszek i gumową obejmę na cholewkę. Rodzice mogą wybrać dla siebie i dzieci raczki Freetime, które posłużą przy zabawach na śniegu lub spacerach po łatwych szlakach. 


Turyści, chcący odbywać wycieczki po zimowych górach mogą wybrać pomiędzy modelami Pro, Nordic lub Trail - w zależności od modelu, podeszwę buta zabezpiecza łańcuszek lub kolce, pewnie wgryzające się w śnieg i lód i zapewniające pewne kroki w dół lub w górę. 


Biegacze nie muszą rezygnować z biegania zimą i po śniegu. Wystarczy, jak założą raczki Corsa. 


A dla osób, które nie chcą wyposażać się w prawdziwe raki, ale chcą mieć dobre zabezpieczenie w trudniejszych warunkach, przeznaczone są raczki Alp, z solidnymi kolcami i silikonową obejmą, które produkowane są także dla włoskiej armii. 

Więcej

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy