Lista produktów producenta: NORTEC

Nortec - marka z Włoch, która oferuje sprzęt niezbędny w trakcie śnieżnej zimy, czyli raczki turystyczne. Raczki turystyczne pozwalają na pewne chodzenie po śniegu i po lodzie a także po terenie, w którym pod warstwą śniegu leży błoto lub kawałki lodu. Sprzęt ten zabezpiecza przed poślizgnięciem i upadkiem, czy to na schodkach w mieście czy to na stromym szlaku w górach. 

Raczki turystyczne to niezbędny sprzęt zimą. Nortec oferuje szeroki wybór modeli, z których każdy może wybrać coś dla siebie oraz dopasować rodzaj raczków do rodzaju i profilu uprawianej aktywności. Raczki miejskie Corsa lub Easy, zakładane na piętę lub śródstopie zabezpieczą starsze osoby przed poślizgnięciem się na ulicy lub w parku. Takie raczki mają pod spodem gwoździki lub łańcuszek i gumową obejmę na cholewkę. Rodzice mogą wybrać dla siebie i dzieci raczki Freetime, które posłużą przy zabawach na śniegu lub spacerach po łatwych szlakach. 


Turyści, chcący odbywać wycieczki po zimowych górach mogą wybrać pomiędzy modelami Pro, Nordic lub Trail - w zależności od modelu, podeszwę buta zabezpiecza łańcuszek lub kolce, pewnie wgryzające się w śnieg i lód i zapewniające pewne kroki w dół lub w górę. 


Biegacze nie muszą rezygnować z biegania zimą i po śniegu. Wystarczy, jak założą raczki Corsa. 


A dla osób, które nie chcą wyposażać się w prawdziwe raki, ale chcą mieć dobre zabezpieczenie w trudniejszych warunkach, przeznaczone są raczki Alp, z solidnymi kolcami i silikonową obejmą, które produkowane są także dla włoskiej armii. 

Więcej
 • 0 1 2 3 4
  169,99 zł 15 W magazynie
  Raczki trekingowe. Jeśli jesteś zimowym turystą, myśliwym lub po prostu zimowy las i ośnieżone zbocza są miejscem twojej pracy, to są raczki dla ciebie.  Solidne, doskonale trzymające się butów raczki z kolcami, umocowane miękką obejmą i paskiem na pewno nie zawiodą cię nawet w trudnym terenie. 
 • 0 1 2 3 4
  219,99 zł 8 W magazynie
  Raczki dla biegaczy. Dzięki nim możesz bezpiecznie biegać także zimą, bez obaw o poślizgnięcie na oblodzonych i ośnieżonych chodnikach i parkowych alejkach. 
 • 0 1 2 3 4
  89,99 zł 9 W magazynie
  Raczki miejskie. Ułatwiają poruszanie się po mieście, po oblodzonych chodnikach. Znakomite także na zimowe spacery po parku i weekendowe wycieczki w podmiejskie lasy. 
 • 0 1 2 3 4
  229,99 zł 4 W magazynie
  Przeznaczone dla górskich biegaczy, dla których ważniejsza jest stabilność i przyczepność do śliskiego podłoża, do śniegu, lodu i błota, niż waga. 
 • 0 1 2 3 4
  159,99 zł 1 W magazynie
  Lżejsza wersja raczków Alp. Sprawdzą się w trakcie zimowych wycieczek w góry, spacerów w dolinach, ale także dla osób, które pracują na świeżym powietrzu i potrzebują doskonałej przyczepności do terenu. Dodatkowy pasek na rzep doskonale mocuje raczki do butów. 
 • 0 1 2 3 4
  69,99 zł 2 W magazynie
  Raczki miejskie. Ułatwiają poruszanie się po mieście, po oblodzonych chodnikach. Znakomite także na zimowe spacery po parku i weekendowe wycieczki w podmiejskie lasy. Rozmiary pozwolą także na dopasowanie raczków do dziecięcych butów. 
 • 0 1 2 3 4
  289,99 zł 1 W magazynie
  Najlżejsze i najbardziej oszczędne w kształcie i wadze raczki turystyczne. Dla osób, które cenią sobie każdy gram wyposażenia. Dla biegaczy ultra, maratończyków, uczestników rajdów przygodowych i na orientację. Chronią przed poślizgnięciem na śniegu, błocie i innych śliskich podłożach. 

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy