Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Fast - raczki turystyczno biegowe
Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Fast - raczki turystyczno biegowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Fast - raczki turystyczno biegowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Fast - raczki turystyczno biegowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Fast - raczki turystyczno biegowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Fast - raczki turystyczno biegowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Fast - raczki turystyczno biegowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Fast - raczki turystyczno biegowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Fast - raczki turystyczno biegowe Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Fast - raczki turystyczno biegowe
Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Fast - raczki turystyczno biegowe

Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Fast - raczki turystyczno biegowe

Leciutkie i oszczędne w kształcie i wadze raczki turystyczne, dla osób ceniących każdy gram wyposażenia, dla biegaczy ultra, maratończyków, uczestników rajdów przygodowych i na orientację. Ochrona przed poślizgnięciem na śniegu, błocie i innych śliskich podłożach. Unisex.

UWAGA. Rozmiar raczków należy dobierać do rozmiaru posiadanych butów, nie rozmiaru stopy! 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

247,49 zł

329,99 zł

-25%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 214,49 zł
Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
5,00/5 - 1 review

Rozwiń oceny
0 1 2 3 41
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Fast przeznaczone są do obuwia biegowego oraz turystycznego. Ich celem jest zwiększenie stabilności i ochrony przed poślizgiem w trudnym technicznie terenie, np. na ośnieżonych ścieżkach w górach lub w lesie. Umożliwiają bezpieczne spędzanie wolnego czasu i realizowanie swoich pasji. Zapewniają stabilność na śniegu, lodzie, błocie i innych podłożach, na których można się łatwo poślizgnąć. Raczki są bardzo lekkie, dlatego też doskonale nadają się dla maratończyków, biegaczy górskich ultra i wszystkich miłośników outdoorowych treningów biegowych, dla których ciężar sprzętu ma duże znaczenie w trakcie zimowych wypadów w góry.

Nakładki zimowe na buty Nortec Fast wykonane są z silikonowego elastomeru o wysokiej wytrzymałości, który jest odporny na ekstremalnie niskie temperatury (aż do -60°C!) oraz nierdzewnej stali. Mają dwadzieścia jeden kolców z wytrzymałej stali nierdzewnej, umocowanych stalowym, nierdzewnym łańcuszkiem do silikonowej obejmy, które pomagają lepiej utrzymywać równowagę na śniegu, lodzie, błocie czy mokrych liściach. Łańcuszek łączy silikonowy stabilizator z dwiema płytkami, na których umieszczone są zęby raczków. Przednia płytka jest ruchoma i dzięki temu oczyszcza się z lodu i śniegu. Dzięki swojej solidnej i specjalnej budowie doskonale trzymają się obuwia biegowego, zapewniając optymalną stabilność kroków. Nakładki bardzo łatwo naciąga się na buty. Pakowane są w zapinany na suwak pokrowiec z uchwytem. Pokrowiec wykonany jest częściowo z siatki, co ułatwia obsychanie raczków po spakowaniu. Niewielkie rozmiary po złożeniu sprawiają, że zajmują niewiele miejsca w torbie czy w plecaku.

UWAGA. Rozmiar raczków należy dobierać do rozmiaru posiadanych butów, nie rozmiaru stopy! Jeśli jesteś na granicy rozmiarów, należy wybrać większe. 

Zalety:

- odpowiednie do każdego rodzaju butów biegowych i turystycznych;

- znakomita przyczepność do lodu i śniegu – ostre kolce pod podeszwą znacząco ułatwiają utrzymanie równowagi na lodzie i twardym śniegu;

- zwiększenie stabilności na śliskim podłożu;

- ochrona przed poślizgiem;

- doskonale trzymają się butów dzięki elastycznej obejmie wykonanej z silikonowego elastomeru, odpornej na mrozy aż do -60oC!;

- bardzo łatwe do założenia;

- pakowane w ultralekki, zamykany na suwak pokrowiec, do którego dołączono uchwyt. POkrowiec jest wykonany częściowo z siatki, co ułatwia obsychanie raczków w bagażu. 

Rozmiary:

  • S - 36 - 38, waga 230 gramów
  • M - 39 - 41, waga 245 gramów
  • L - 42 - 44, waga 260 gramów
  • XL - 45 - 48, waga 275 gramów

Konstrukcja:

  • ilość kolców - 21
  • długość kolców - 8 mm
  • kolce ze stali nierdzewnej umocowane nierdzewną stalową linką do silikonowej obejmy

Przed 1-szym użyciem prosimy o przymierzenie raczków do obuwia, sprawdzenie poprawności dopasowania - pod kątem bezpieczeństwa stosowania oraz ochrony obuwia przed uszkodzeniem.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
1 z 1 osób uznało tę opinię za pomocną
Ogólna ocena: 0 1 2 3 4

"Moja wycieczka biegowo-wędrowna prowadziła czarnym szlakiem wiodącym na Śnieżkę. Już na początku drogi użyłam raczków. Przy wejściu do lasu czekał na mnie mocno oblodzony odcinek. Raczki przechowywane są w małym, poręcznym zasuwanym na zamek błyskawiczny etui. Zmieści się on w każdym plecaku lub nawet w dużej kieszeni kurtki. Komfort chodzenia po oblodzonej i stromej nawierzchni od razu się poprawił. Czułam pełną przyczepność.
Wady:

- ciężej zakłada się je na mrozie.

Zalety:

+ dobra jakość,
+ dobrze dopasowany rozmiar z tabeli,
+ dobra przyczepność.

Dane techniczne :
L - 42 - 44, waga 260 gramów
Ilość kolców -21
Długość kolców - 8mm"

Oto moja pełna subiektywna ocena raczków turystyczno-biegowych Nortec Fast: https://www.kingrunner.com/artykul/raczki-turystyczno-biegowe---nortec-fast/705?fbclid=IwAR2yjSEjiJgjrYbuZN_dmRv8rOMWSieIq-ygQAwtGz5PUwey3GE5naxtUio


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy