Filtry (87 products)

U NAS KUPISZ NA RATY

Zima 

 • Stuptuty alpinistyczne Trekmates Nevis ochraniacze na buty
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 (1)
  239,99 zł 299,99 zł -20% 19W magazynie
  Obniżka!
  Skuteczne ochraniacze przeciwdeszczowe i przeciwśniegowe na buty alpinistyczne oraz spodnie. Chronią przed wodą, śniegiem, brudem dzięki wodoodpornej i oddychającej membranie Gore-tex. Wytrzymałe i leciutkie, nadają się do każdej wysokogórskiej aktywności. Trzy rozmiary. Model uniseks. 
 • Ultralekkie stuptuty alpinistyczne Trekmates Laggan GTX ochraniacze na buty
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 (2)
  223,99 zł 279,99 zł -20% 13W magazynie
  Obniżka!
  Ultralekkie ochraniacze przeciwdeszczowe i przeciwśniegowe na buty alpinistyczne oraz spodnie. Chronią przed wodą, śniegiem, brudem dzięki wodoodpornej i oddychającej membranie Gore-tex Paclite. Wytrzymałe i leciutkie, nadają się do każdej wysokogórskiej aktywności. Trzy rozmiary. Model uniseks. 
 • Stuptuty Trekmates Caringorm GTX ochraniacze na buty
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 (1)
  191,99 zł 239,99 zł -20% 1W magazynie
  Obniżka!
  Skuteczne i solidne ochraniacze przeciwdeszczowe na buty oraz spodnie. Chronią przed wodą, śniegiem, brudem. W stu procentach wodoodporne i oddychające - posiadają membranę Gore-tex. Trzy rozmiary. Model uniseks. 
 • Damskie stuptuty turystyczne Trekmates Chlet DRY ochraniacze na buty
  Limited special offer
  167,99 zł 209,99 zł -20% 19W magazynie
  Obniżka!
  Damskie ochraniacze przeciwdeszczowe i przeciwśniegowe na buty oraz spodnie. Chronią przed wodą, śniegiem, brudem dzięki wodoodpornej i oddychającej membranie DRY. Wytrzymałe, leciutkie i elastyczne, nadają się do każdej aktywności. Profilowane. Trzy rozmiary. Model damski. 
 • Stuptuty Trekmates Lomond DRY odporne ochraniacze na buty
  Limited special offer
  159,99 zł 199,99 zł -20% 13W magazynie
  Obniżka!
  Skuteczne ochraniacze przeciwdeszczowe na buty oraz spodnie, przeznaczone na najtrudniejsze warunki. Chronią przed wodą, śniegiem, brudem dzięki wodoodpornej i oddychającej membranie Dry. Trzy rozmiary. Model uniseks. 
 • Stuptuty Trekmates Torridon ochraniacze na buty
  Limited special offer
  139,99 zł 174,99 zł -20% 25W magazynie
  Obniżka!
  Skuteczne i solidne ochraniacze przeciwdeszczowe na buty oraz spodnie. Chronią przed wodą, śniegiem, brudem dzięki wodoodpornej i oddychającej membranie Dry. Trzy rozmiary. Model uniseks. 
 • Stuptuty Trekmates Rannoch ochraniacze na buty
  Limited special offer
  135,99 zł 169,99 zł -20% 25W magazynie
  Obniżka!
  Skuteczne ochraniacze przeciwdeszczowe na buty oraz spodnie. Ultralekkie. Chronią przed wodą, śniegiem, brudem dzięki wodoodpornej i oddychającej membranie Dry. Trzy rozmiary. Model uniseks. 
 • Stuptuty Trekmates Helvellyn ochraniacze na buty
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 (1)
  115,99 zł 144,99 zł -20% 94W magazynie
  Obniżka!
  Skuteczne ochraniacze przeciwdeszczowe i przeciwśniegowe na buty oraz spodnie. Chronią przed wodą, śniegiem, brudem. Unisex. Jeden uniwersalny rozmiar. 
 • Stuptuty Trekmates Argyll DRY ochraniacze na buty
  Limited special offer
  191,99 zł 239,99 zł -20% 15W magazynie
  Obniżka!
  Skuteczne ochraniacze przeciwdeszczowe i przeciwśniegowe na buty oraz spodnie. Chronią przed wodą, śniegiem, brudem dzięki wodoodpornej i oddychającej membranie Dry. Trzy rozmiary. Model uniseks. 
 • Stuptuty Trekmates dla dzieci Junior DRY ochraniacze na buty
  Limited special offer
  83,99 zł 104,99 zł -20% 30W magazynie
  Obniżka!
  Skuteczne ochraniacze przeciwdeszczowe i przeciwśniegowe na dziecięce buty oraz spodnie. Chronią przed wodą, śniegiem, brudem. Jeden rozmiar. 
 • Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Trail - raczki turystyczne
  Limited special offer
  262,49 zł 349,99 zł -25% 5Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Najlżejsze i najbardziej oszczędne w kształcie i wadze raczki turystyczne, dla osób ceniących każdy gram wyposażenia, dla biegaczy ultra, maratończyków, uczestników rajdów przygodowych i na orientację. Ochrona przed poślizgnięciem na śniegu, błocie i innych śliskich podłożach. Unisex. UWAGA. Rozmiar raczków należy dobierać do rozmiaru posiadanych butów,...
 • Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Fast - raczki turystyczno biegowe
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 (1)
  217,49 zł 289,99 zł -25% 3Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Leciutkie i oszczędne w kształcie i wadze raczki turystyczne, dla osób ceniących każdy gram wyposażenia, dla biegaczy ultra, maratończyków, uczestników rajdów przygodowych i na orientację. Ochrona przed poślizgnięciem na śniegu, błocie i innych śliskich podłożach. Unisex. UWAGA. Rozmiar raczków należy dobierać do rozmiaru posiadanych butów, nie rozmiaru...
 • Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Alp - raczki trekingowe
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 (3)
  157,49 zł 209,99 zł -25% 13Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Solidne, doskonale trzymające się butów raczki trekkingowe, z kolcami, umocowane miękką obejmą i paskiem. Doskonałe dla zimowych turystów, myśliwych i osób pracujących zimą na ośnieżonych zboczach gór lub w lesie. Unisex. UWAGA. Rozmiar raczków należy dobierać do rozmiaru posiadanych butów, nie rozmiaru stopy! 
 • Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Nordic - raczki turystyczne
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 (1)
  202,49 zł 269,99 zł -25% 4Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Raczki z nierdzewnej stali, przeznaczone dla górskich biegaczy ceniących bardziej maksymalną stabilność i przyczepność do śliskiego podłoża (np. śniegu, lodu, błota czy mokrych liści), niż ciężar nakładek. Unisex. UWAGA. Rozmiar raczków należy dobierać do rozmiaru posiadanych butów, nie rozmiaru stopy! 
 • Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Corsa - raczki biegowe
  Limited special offer
  179,99 zł 239,99 zł -25% 10Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Raczki dla biegaczy, do bezpiecznego i dynamicznego biegania zimą, bez obaw o poślizgnięcie się na oblodzonych i ośnieżonych chodnikach lub parkowych alejkach. Unisex. UWAGA. Rozmiar raczków należy dobierać do rozmiaru posiadanych butów, nie rozmiaru stopy! 
 • Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Easy - raczki miejskie
  Limited special offer
  82,49 zł 109,99 zł -25% 8Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Jeden z najbardziej minimalistycznych, kompaktowych i najlżejszych modeli nakładek antypoślizgowych. Raczki miejskie ułatwiające poruszanie się po mieście i po oblodzonych chodnikach, doskonałe na spacery po parku i weekendowe wycieczki w podmiejskich lasach lub na niewielkich wzniesieniach. Do noszenia nawet w kieszeni, dzięki czemu można korzystać z...
 • Nakładki antypoślizgowe na buty Nortec Street - miejskie raczki
  Limited special offer
  67,49 zł 89,99 zł -25% 8Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Raczki miejskie, ułatwiające poruszanie się po mieście i oblodzonych chodnikach. Znakomite także na zimowe spacery po parku i weekendowe wycieczki w podmiejskie lasy. Możliwość dopasowania rozmiaru nakładek do dziecięcych butów. Unisex. UWAGA. Rozmiar raczków należy dobierać do rozmiaru posiadanych butów, nie rozmiaru stopy! 
 • Torba na raki K2
  Limited special offer
  17,99 zł 19,99 zł -10% Oczekiwanie na dostawę
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
  Torba do transportu i przechowywania raków. Zapinana na zamek błyskawiczny. 
 • Ogrzewacz do rąk Thermopad
  Limited special offer
  8,49 zł 9,99 zł -15% 10W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz do rąk w postaci pary samoprzylepnych saszetek, zapewniający ciepło do 12 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób, które nie lubią mieć zimnych rąk lub chcą uniknąć przeziębienia czy odmrożeń.
 • Ogrzewacz wkładki do butów Thermopad
  Limited special offer
  20,39 zł 23,99 zł -15% Oczekiwanie na dostawę
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
  Chemiczny ogrzewacz do stóp w postaci dwóch samoprzylepnych saszetek w kształcie podeszwy, zapewniający ciepło w butach do 8 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób, które nie lubią mieć zimnych stóp lub chcą uniknąć przeziębienia czy odmrożeń. Rozmiary: S, L i XL
 • 9,99 zł 42W magazynie
  Chemiczny ogrzewacz do stóp w postaci dwóch samoprzylepnych saszetek, zapewniający ciepło w butach do 8 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób, które nie lubią mieć zimnych stóp lub chcą uniknąć przeziębienia czy odmrożeń.
 • Ogrzewacz do ciała Thermopad
  Limited special offer
  8,49 zł 9,99 zł -15% 1W magazynie
  Obniżka!
  Chemiczny ogrzewacz do ciała w postaci jednej samoprzylepnej saszetki, zapewniający ciepło do 12 godzin. Idealny na zimowe wyjazdy, długie spacery, na narty. Doskonały na wszelkie bóle mięśniowe i stawowe. Dla całej rodziny, dla wszystkich osób chcących uniknąć przeziębienia lub odmrożeń.
 • Materac Thermarest NeoAir XTherm MAX WingLock
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 (6)
  1 104,99 zł 1 299,99 zł -15% 2Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Materac o klasycznym, prostokątnym kształcie, dla osób nie lubiących sypiać na materacach zaokrąglonych. Najcieplejszy z dostępnych na rynku materac dmuchany, przeznaczony do użytkowania przez cały rok, w najtrudniejszych warunkach.  Teraz wyposażony w innowacyjny i rewelacyjny nowy zawór WingLock, który pozwala pompować materac jeszcze szybciej i bez...
 • Materac Thermarest NeoAir XTherm WingLock
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 (6)
  1 189,99 zł 1 399,99 zł -15% Oczekiwanie na dostawę
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
  Najcieplejszy z dostępnych na rynku materac dmuchany, przeznaczony do użytkowania przez cały rok, w najtrudniejszych warunkach.  Teraz wyposażony w innowacyjny i rewelacyjny nowy zawór WingLock, który pozwala pompować materac jeszcze szybciej i bez kłopotów. 
 • 989,99 zł 2Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Śpiwór puchowy na sezon chłodniejszy, od jesieni do wiosny. Na wzrost do 178 cm. Zamek lewy. 
 • 1 089,99 zł 2Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Śpiwór puchowy na chłodniejszy sezon. Na wzrost do 195 cm. Zamek prawy. 
 • 229,99 zł 5W magazynie
  Wkład do śpiwora z cienkiego polara. Zwiększa komfort termiczny, chroni przed zabrudzeniem śpiwora, może także służyć za osobny śpiwór. Kształt zwężającej się kołderki, z kapturem. 
 • 2 049,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Płachta namiotowa, ultralekka i przeznaczona na cztery sezony. Minimalistyczna i ultralekka. Rozstawiana na kijkach trekingowych. Dla narciarzy, wspinaczy, turystów i rowerzystów. Pomieści maksymalnie cztery osoby. 
 • 1 479,99 zł 19Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Najcieplejszy z dostępnych na rynku materac dmuchany, przeznaczony do użytkowania przez cały rok, w najtrudniejszych warunkach.  Teraz jeszcze cieplejszy i grubszy! Wyeliminowano także efekt szeleszczenia.  Zawór WingLock przyspiesza pompowanie oraz wypompowywanie. 
 • 1 729,99 zł 26Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Najcieplejszy z dostępnych na rynku materac dmuchany, przeznaczony do użytkowania przez cały rok, w najtrudniejszych warunkach. Prostokątny kształt daje więcej przestrzeni do spania.  Teraz jeszcze cieplejszy i grubszy! Wyeliminowano także efekt szeleszczenia.  Zawór WingLock przyspiesza pompowanie oraz wypompowywanie. 
 • Ultralekka płachta biwakowa Mountain Equipment Ultralite Bivi Bag
  Limited special offer
  93,49 zł 109,99 zł -15% 90W magazynie
  Obniżka!
  Awaryjna płachta, która chroni przed wiatrem i deszczem ciebie, śpiwór oraz plecak. Ultralekka, po zwinięciu mieści się w kieszeni. Podczas wypraw może zastąpić namiot. Dla turysty, rowerzysty, wspinacza – przyda się każdemu w sytuacji awaryjnej.
 • Ultralekka płachta biwakowa dwuosobowa Mountain Equipment Ultralite Bivi Bag Double
  Limited special offer
  144,49 zł 169,99 zł -15% 15W magazynie
  Obniżka!
  Awaryjna lekka płachta, która ochroni przed wiatrem i deszczem ciebie, kolegę lub koleżankę, śpiwór oraz plecak. Ultralekka, po zwinięciu mieści się w kieszeni. Podczas wypraw może awaryjnie zastąpić namiot. Dla pary turystów, rowerzystów, zespołu wspinaczy – przyda się każdemu.
 • 359,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni.
  Aluminiowa, rozkładana łopata do śniegu o węższej szufli i uchwycie w kształcie litery T. 
 • 399,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni.
  Aluminiowa, rozkładana teleskopowo łopata do śniegu z uchwytem o kształcie litery T, o chropowatej powierzchni, ułatwiającej operacje łopatą nawet w rękawicach. 
 • 399,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni.
  Aluminiowa, rozkładana teleskopowo łopata do śniegu z uchwytem o kształcie litery D - polepszającym chwyt i ułatwiającym posługiwanie się łopatą. 
 • 349,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni.
  Składana sonda lawinowa o długości 240 cm. Niezbędne wyposażenie dla każdego turysty i narciarza pozatrasowego. 
 • 399,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni.
  Profesjonalna, składana sonda lawinowa o długości 320 cm. Niezbędne wyposażenie dla każdego turysty i narciarza pozatrasowego. Przyda się także przewodnikom, wspinaczom i ratownikom. 
 • 235,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni.
  Deadman czyli kotwa do śniegu. Przyrząd do asekuracji w terenie śnieżnym, lodowym i mikstowym. Dwa rozmiary. 
 • 289,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni.
  Szabla śnieżna do asekuracji w twardym śniegu i lodzie. Długość 53 i 90 cm. Szabla o długości 53 cm wyposażona jest w stalową linkę. 
 • 544,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni.
  Składana piła do śniegu. Efektywnie tnie śnieg na bloki przydatne do budowy igloo lub murka. Przyda się także do badań lawinowych. 
 • 349,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni.
  Profesjonalna, ultralekka piła do śniegu, przydatna ratownikom, alpinistom i przewodnikom. 
 • 599,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni
  Dwuczęściowe, teleskopowe kijki do górskich wędrówek latem i zimą. Pomogą w trakcie wędrówek. Doskonałe na do wędrówek na rakietach i na nartach skiturowych oraz letnich włóczęg z plecakiem. Kompaktowe i lekkie.
 • 0 1 2 3 4 (1)
  829,99 zł Wysyłka w terminie 14 dni
  Ultralekkie, karbonowe, wyczynowe kijki do sportów zimowych oraz letnich maratonów ultralight. Doskonałe na przykład do wędrówek na rakietach i na nartach skiturowych. Szybkie rozkładanie i składanie. Dostępne w dwóch długościach. 
 • 599,99 zł 1Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Trzyczęściowe, teleskopowe kijki do sportów zimowych. Pomogą utrzymać równowagę w trakcie zimowych wędrówek. Doskonałe na przykład do wędrówek na rakietach i na nartach skiturowych. Kompaktowe i lekkie.
 • Kije trekkingowe Fjord Nansen BACKCOUNTRY
  Limited special offer
  215,99 zł 239,99 zł -10% 2Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Nowe, wielozadaniowe kije Fjorda - świetna na narty i doskonałe do trekkingu. BACKCOUNTRY to 2-częściowe, wielozadaniowe kije. Sprawdzą się zarówno w trekkingu, jak i w czasie zabawy z nartami biegowych lub backcountry.
 • Kijki trekkingowe Fjord Nansen GRAVEL
  Limited special offer
  143,99 zł 159,99 zł -10% Oczekiwanie na dostawę
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
  Kijki trekkingowe. 
 • Kije Fjord Nansen trekkingowe IRON II Grip
  Limited special offer
  233,99 zł 259,99 zł -10% 3Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Kijki trekkingowe. 
 • Kijki Fjord Nansen NIVA
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 (1)
  314,99 zł 349,99 zł -10% 3Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Kijki trekkingowe. 
 • 189,99 zł 2Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Kijki trekingowe składane. Rozkładają się do długości 135 cm. 
 • Worek na wodę MSR Dromedary Bag
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 (1)
  314,99 zł 349,99 zł -10% 1Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Nowa wersja popularnego, ekspedycyjnego worka na wodę. Składa się do małych rozmiarów i oszczędza miejsce w bagażu. Teraz ulepszony - lżejszy i bardziej kompaktowy. Pojemność: 4, 6, 10 litrów
 • Termos Fjord Nansen Honer
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 (1)
  110,49 zł 129,99 zł -15% 34Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Termos ze stali nierdzewnej z zakręcanym korkiem. Dostępny w trzech pojemnościach - 0,5 litra, 0.75 litra i 1 litr.  Gumowe wykończenie gwarantuje pewny chwyt. 
 • Stalowy kubek termiczny GoSystem z przykrywką
  Limited special offer
  44,99 zł 59,99 zł -25% 1Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Kubek termiczny ze stali nierdzewnej, z przylegającą pokrywką. 
 • 99,99 zł 27Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Stalowy, super szczelny kubek termiczny, z pokrywką. Pojemność: 0.4 litra. 
 • Kuchenka MSR PocketRocket Deluxe z piezo
  Limited special offer
  450,49 zł 529,99 zł -15% 27Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Rewelacyjny sprzęt turystyczny! Kuchenka, która waży tylko 83 g, czyli mniej niż 7 łyżek cukru. Lekkie urządzenie niezbędne na każdym kempingu. Dzięki niej ugotujesz wodę błyskawicznie. Odporna na działanie wiatru i wilgoci. Wyposażona w piezozapalnik. Kuchenka została zaprojektowana tak, żeby gotowanie było szybkie i dziecinnie proste nawet w najbardziej...
 • 234,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Uniwersalna, regulowana i składana podstawka pod kuchenki MSR. Stabilizuje wszystkie kuchenki na każdym podłożu, na którym trudno je ustawić stabilnie. 
 • 152,99 zł 1Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Osłona przeciwwietrzna i reflektor termiczny do kuchenek wielopaliwowych i gazowych MSR. 
 • 449,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Wymiennik ciepła zwiększający wydajność gotowania do 25%. Dodatkowo służy jako osłona przeciwwietrzna.
 • 99,99 zł 3W magazynie
  Elastyczna i niezbyt gruba czapka, która nada się pod kask lub do biegania - na przykład na nartach. Doskonała także na rower. 
 • 59,99 zł 3Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Rękawiczki polarowe. Do codziennego użytku oraz w góry. 
 • 99,99 zł 1Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Elastyczne rękawiczki średniej grubości. Można w nich obsługiwac urządzenia elektroniczne. 

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy