Rakiety śnieżne MSR Revo Explore
Rakiety śnieżne MSR Revo Explore Rakiety śnieżne MSR Revo Explore Rakiety śnieżne MSR Revo Explore Rakiety śnieżne MSR Revo Explore Rakiety śnieżne MSR Revo Explore Rakiety śnieżne MSR Revo Explore
Rakiety śnieżne MSR Revo Explore

Rakiety śnieżne MSR Revo Explore

Sprzęt turystyczny niezbędny na zaśnieżonym, trudnym i pofalowanym terenie. Chroni przed zapadaniem się w zaspy, umożliwia marsz nawet w sypkim, kopnym śniegu. Doskonały do wielogodzinnych zimowych wędrówek. Model uniwersalny.

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

1 079,99 zł

1 349,99 zł

-20%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 877,49 zł
Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
Ostatnie egzemplarze!
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Wędrówki zimą są trudniejsze niż latem. Głęboki śnieg, zimno, krótki dzień. Wędruje się trudniej i wolniej. Przedzieranie się piechotą przez głęboki śnieg może wyczerpać każdego i odebrać ochotę na wędrowanie a czasem może nawet być zagrożeniem dla zdrowia. Ale istnieje rozwiązanie. Są to rakiety śnieżne. 

Zakładając rakiety na nogi zwiększasz powierzchnię butów, nie zapadasz się po kolana a czasem i głębiej a twoje spodnie i buty nie mają stałego kontaktu ze śniegiem. Wędrówka jest wygodniejsza, szybsza i efektywniejsza. A także - przyjemniejsza. 

Te rakiety umożliwiają komfortowe poruszanie się w każdych warunkach i w każdym terenie. Żaden śnieg nie będzie ci straszny. 

Dwa rozmiary pozwolą na precyzyjny dobór rakiety do indywidualnych potrzeb. Rakiety dobiera się do przewidywanej wagi użytkownika liczonej razem z obciążeniem. 

Konstrukcja:

Konstrukcja rakiet to połączenie ramy z lotniczego aluminium i elastycznego, odpornego na mróz plastiku.  Rama jest wyposażona w zęby, odpowiadające za znakomitą przyczepność do każdego śnieżnego i lodowego podłoża. Różnicą pomiędzy modelem Lightning a Revo jest właśnie konstrukcja tej ramy. 

Wiązania HyperLink to kombinacja dwóch pasków, jeden na  śródstopie i jeden na piętę, wykonane z wytrzymałego na mrozy plastiku. Intuicyjny i szybki sposób na dopięcie butów do wiązania, dodatkowo eliminuje ucisk na stopę przy wielogodzinnej wędrówce. Dodatkowo obejma z plastiku nie pozwala butom się wysunąć. 

Dwa atakujące zęby Pivot Crampon z przodu zapewniają doskonałą przyczepność na twardym podłożu, wgryzając się w śnieg przy każdym kroku.

Podpórka Televator pod piętę zapewnia komfort na stromszych podejściach. Można ją podnieść i opuścić bez konieczności schylania się, samym tylko kijkiem trekingowym. 

Możliwość zamocowania przedłużek z tyłu rakiety. Przedłużka zwiększa powierzchnię nośną i podwyższa limit wagowy użytkownika. Przedłużki warto mocować przy wędrówce przez wyjątkowo kopny śnieg lub z większym obciążeniem. 

Waga:

22'' - 1610 g

25'' - 1780 g

Rozmiary:

22'' - 56x20 cm, 

25'' 64x20 cm, 

Jak dobrać rozmiar rakiet:

22'' - do wagi 80 kg, z przedłużkami do 114 kg (liczonej z obciążeniem). Rozmiar butów uniwersalny 35,5 do 48. 

25'' - waga w zakresie 54 - 100+ kg, z przedłużkami 54 - 127 kg (liczonej z obciążeniem). Rozmiar butów uniwersalny 35,5 do 48.

 

Zalety:

znaczące ułatwienie zimowych wędrówek 

Wyeliminowanie zapadania się w głębokim śniegu

Możliwość przejścia przez głęboki śnieg tam, gdzie przejście na piechotę jest zasadniczo niemożliwe

Izolacja od śniegu - jest nam cieplej w stopy

Wysiłek wkładany do tej pory w przedzieranie się piechotą przez śnieg można zainwestować w podziwianie pięknych widoków

Wykonano w USA. 

Ten produkt objęty jest trzyletnią gwarancją producenta. Czytaj więcej.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy