Oświetlenie, Elektronika 

 • Panel słoneczny Biolite 5
  Limited special offer
  287,99 zł 359,99 zł -20% 10W magazynie
  Obniżka!
  Panel słoneczny Biolite. Dostępny w dwóch wersjach - z baterią, w której można zmagazynować wyprodukowaną energię ze słońca oraz panel produkujący energię bezpośrednio w trakcie ekspozycji na słońce, bez możliwości magazynowania. 
 • Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp
  Limited special offer
  160,99 zł 229,99 zł -30% 1W magazynie
  Obniżka!
  Mała, poręczna, lekka i bardzo funkcjonalna lampka czołowa, która znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest źródło światła i wolne ręce.  Lampka ładuje się poprzez wejście microUSB. Ta mała i lekka, funkcjonalna czołówka przyda się wszędzie! Świeci światłem białym oraz czerwonym, ciągłym i migającym. 
 • Lampka Biolite SunLight
  Limited special offer
  76,99 zł 99,99 zł -23% 8W magazynie
  Obniżka!
  Mała, poręczna, lekka i bardzo funkcjonalna lampka, która znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest źródło światła. Wystarczy wystawić ją na słońce, aby zaświeciła. Lampka solarna ładuje się poprzez wbudowany panel słoneczny, można ją także naładować przez wejście microUSB. Ta mała i lekka, funkcjonalna lampka przyda się wszędzie! Świeci...
 • Lampka Biolite PowerLight Mini
  Limited special offer
  143,99 zł 199,99 zł -28% 9W magazynie
  Obniżka!
  Mała, poręczna, lekka i bardzo funkcjonalna lampka, która znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebujesz źródła światła. Ładowana przez USB, nie potrzebuje zapasowych baterii. Może służyć jako zapas prądu dla twojego telefonu. A także, dzięki kilku rodzajom światła, jako lampka do czytania na działce, szperacz na strychu i tylna lampka do roweru. 
 • 339,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Uniwersalna i praktyczna lampka elektryczna, ładowana przez USB z kontaktu lub panelu słonecznego. Lampka świeci na dwa różne sposoby, może służyć za lampion lub latarkę. Dodatkowo służy jako power bank do ładowania sprzętu elektronicznego. 
 • Stojąca lampa Biolite BaseLantern XL
  Limited special offer
  279,99 zł 399,99 zł -30% 10W magazynie
  Obniżka!
  Lampa kempingowa, stojąca na stalowych, składanych nóżkach, ładowana przez USB.  Lampa o silnym świetle, która jednocześnie jest źródłem prądu do ładowania telefonów, tabletów oraz innych sprzętów elektronicznych. Do lampy można podłączyć lampiony do zawieszania nad biwakiem. Natężenie światła może być regulowane przez aplikację na telefonie, łączącą się...
 • Lampka Biolite SiteLight
  Limited special offer
  107,79 zł 139,99 zł -23% 1W magazynie
  Obniżka!
  Lampka ładowana kablem USB lub z kontaktu. Wiszące lampki tworzą nastrojowe oświetlenie na biwaku lub w ogrodzie. Adaptor USB umożliwia podłączenie lampki do dowolnego źródła prądu. 
 • 79,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Zestaw czterech wiszących lampek, na kablu o długości trzy metry. Lampka ładowana kabelkiem USB. Wiszące lampki tworzą nastrojowe oświetlenie na biwaku lub w ogrodzie. Adaptor USB umożliwia podłączenie lampki do dowolnego źródła prądu. 
 • 149,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Wiszący lampion, który nastrojowo oświetli biwak lub ogród. Ładowany kabelkiem USB. Lampion można połączyć z lampkami SiteLight. 
 • Zestaw domowy do oświetlenia z panelem słonecznym Biolite SolarHome 620
  Limited special offer
  583,99 zł 729,99 zł -20% 3W magazynie
  Obniżka!
  Zestaw domowy do pozyskiwania energii ze słońca. Uniwersalny - służy do oświetlenia pomieszczeń, ładowania sprzętu elektronicznego oraz dodatkowo jest zaopatrzony w radio. Może służyć do dodatkowego oświetlania ogrodu lub domu, domku na działce, letniego biwaku w domkach campingowych lub kampera. 
 • Lampka solarna Luci
  Limited special offer
  65,99 zł 109,99 zł -40% 29W magazynie
  Obniżka!
  Turystyczna lampka solarna, ładowana światłem słonecznym. Posiada nadmuchiwany przezroczysty korpus, dzięki czemu rozprasza światło tworząc jasny blask. Lampka posłuży turystom pieszym, rowerowym, żeglarzom i każdej osobie lubiącej spędzać czas na łonie natury. Jest pyłoszczelna oraz odporna na wodę - spełnia standard IP67. 
 • Lampka solarna Luci Outdoor 2.0
  Limited special offer
  65,99 zł 109,99 zł -40% 20W magazynie
  Obniżka!
  Turystyczna lampka solarna ładowana światłem słonecznym. Posiada nadmuchiwany, przezroczysty korpus rozpraszający światło i tworzący jasny blask. Lampka posłuży turystom pieszym, rowerowym, żeglarzom i każdej osobie lubiącej spędzać czas na łonie natury. Pyłoszczelna oraz odporna na wodę - spełnia standard IP67. Zaczep zapinany na zatrzask sprawia, że z...
 • Lampka solarna Luci Lux
  Limited special offer
  65,99 zł 109,99 zł -40% 29W magazynie
  Obniżka!
  Elegancka i luksusowa lampka solarna, ładowana światłem słonecznym. Posiada nadmuchiwany korpus o mlecznym kolorze, dzięki czemu rozprasza światło tworząc przyjemny blask. Lampka jest bardzo uniwersalna, można jej używać w domu jak i na łonie natury. Swoim światłem tworzy romantyczny i ciepły nastrój. Jest pyłoszczelna oraz odporna na wodę - spełnia...
 • 79,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Nieduża i pakowna lampka, ładowana światłem słonecznym. Posiada nadmuchiwany korpus o mlecznym kolorze, dzięki czemu dobrze rozprasza światło. Lampka świeci światłem białym i czerwonym, ale przede wszystkim emituje błyski światłem nadając międzynarodowy sygnał S.O.S alfabetem Morse`a.  Lampka jest pyłoszczelna oraz odporna na wodę - spełnia standard IP67. 
 • Lampka solarna Luci Color
  Limited special offer
  77,99 zł 129,99 zł -40% 18W magazynie
  Obniżka!
  Wesoła i kolorowa lampka solarna, ładowana światłem słonecznym. Posiada ma nadmuchiwany korpus o perłowym kolorze, dzięki czemu rozprasza światło. Lampka świeci ośmioma różnymi kolorami oraz potrafi zmieniać kolory. Swoim światłem tworzy nastrój zabawy i radości. Jest pyłoszczelna oraz odporna na wodę - spełnia standard IP67. 
 • Lampka solarna Luci Color Essence
  Limited special offer
  77,99 zł 129,99 zł -40% 15W magazynie
  Obniżka!
  Kolorowa, łagodna lampka solarna, ładowana światłem słonecznym. Posiada nadmuchiwany korpus o perłowym kolorze, dzięki czemu rozprasza światło. Lampka świeci ośmioma różnymi kolorami oraz dodatkowo w jednym cyklu zmienia kolory. Swoim światłem tworzy nastrój odprężenia oraz terapii kolorami. Jest pyłoszczelna oraz odporna na wodę - spełnia standard IP67. 
 • Lampka solarna Luci Outdoor 2.0 Pro
  Limited special offer
  161,99 zł 179,99 zł -10% Oczekiwanie na dostawę
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
  Solidna turystyczna lampka solarna z nadmuchiwanym, przezroczystym korpusem, ładowana światłem słonecznym. Lampka posłuży turystom pieszym, rowerowym, żeglarzom i każdej osobie lubiącej spędzać czas na łonie natury. Wyjście USB pozwoli ładować sprzęt elektroniczny. Lampka jest pyłoszczelna oraz odporna na wodę - standard IP67. Zaczep zapinany na zatrzask...
 • 179,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Elegancka i solidna, turystyczna lampka solarna z nadmuchiwanym, matowym korpusem, ładowana słońcem. Lampka posłuży turystom pieszym, rowerowym, żeglarzom i każdemu lubiącemu spędzać czas na łonie natury. Wyjście USB pozwoli ładować sprzęt elektroniczny. Lampka jest pyłoszczelna oraz odporna na wodę - spełnia standard IP67. Zaczep zapinany na zatrzask...
 • Klosz do lampy Lite Globe 2 GSS003
  Limited special offer
  27,99 zł 39,99 zł -30% 5W magazynie
  Obniżka!
  Klosz LITE GLOBE 2 do lampy TRAIL LITE GS2121
 • Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm
  Limited special offer
  139,99 zł 199,99 zł -30% 9W magazynie
  Obniżka!
  Mała, poręczna, lekka i bardzo funkcjonalna lampka czołowa, która znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest źródło światła i wolne ręce.  Lampka ładuje się poprzez wejście microUSB. Świeci światłem białym oraz czerwonym, ciągłym i migającym. Ekstremalnie lekka, waży tylko 50 gramów! 

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy