Akumulator Biolite power bank Charge
Akumulator Biolite power bank Charge Akumulator Biolite power bank Charge Akumulator Biolite power bank Charge Akumulator Biolite power bank Charge Akumulator Biolite power bank Charge Akumulator Biolite power bank Charge Akumulator Biolite power bank Charge Akumulator Biolite power bank Charge Akumulator Biolite power bank Charge Akumulator Biolite power bank Charge Akumulator Biolite power bank Charge
Akumulator Biolite power bank Charge

Akumulator Biolite power bank Charge

Wydajne, odporne na zniszczenie i pogodę powerbanki w stalowych obudowach. Dostępne w dwóch wielkościach i pojemnościach. Wystarczą na naładowanie smartfona, tabletu, baterii do kamery i wszystkich elektronicznych drobiazgów. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

127,49 zł

149,99 zł

-15%

 
Więcej informacji

Akumulatory powerbanki w dwóch różnych pojemnościach, wystarczające na skumulowanie energii wystarczającej do ładowania telefonu, tabletu i innych elektronicznych drobiazgów, ładowanych przez USB. Stalowa obudowa jest odporna na uderzenia i upadki z wysokości a silikonowa klapka zakrywająca wejścia USB osłania przed wodą. Akumulatory spełniają normę IPX6, co oznacza, że są odporne na zachlapania i silny deszcz (strumień wody o wydajności o 100 litrów na minutę). Akumulatory są wyposażone w baterię litowo - jonową 3.6 V. W zestawie akumulator, instrukcja oraz zestaw kabli do ładowania - o końcówce micro USB oraz USB. 

Każdy z akumulatorów ma wejście micro USB, wejście USB do ładowania zapasu prądu z kontaktu lub innego źródła a także świetlny wskaźnik pojemności.  

Akumulatory Charge nie tracą więcej niż kilka procent ze skumulowanego prądu, nawet w wypadku dłuższego przechowywania. 

Więcej informacji na stronie producenta

Akumulator 10 Charge - ładuje jeden smarfton lub baterię do aparatu:

  • Pojemność: 2600 mAh
  • Wymiary: 21 x 21 x 103 mm
  • Waga: 92 gramy

Akumulator 20 Charge- ładuje dwa smartfony lub pół tabletu a także starcza na 1 - 2 ładowania baterii do aparatu:

  • Pojemność: 5200 mAh
  • Wymiary: 77 X 104 X 21 mm
  • Waga: 165 gramów

Na stronie producenta można zarejestrować każdy produkt Biolite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu oraz na produkcie - prosimy użyć go w procesie rejestracji. 

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 Opinie
Filtruj:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy