Kuchenka BioLite CampStove 2
Kuchenka BioLite CampStove 2 Kuchenka BioLite CampStove 2 Kuchenka BioLite CampStove 2 Kuchenka BioLite CampStove 2 Kuchenka BioLite CampStove 2 Kuchenka BioLite CampStove 2
Kuchenka BioLite CampStove 2

Kuchenka BioLite CampStove 2+

Ulepszona, ekologiczna kuchenka na biomasę (szyszki, korę drzewną, igliwie, gałązki i inny naturalny surowiec), zapewniająca gorące posiłki podczas wycieczek i wypraw oraz kontakt ze światem (pozwala też naładować sprzęt elektroniczny). Teraz posiada baterię o zwiększonej pojemności.

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

643,99 zł

919,99 zł

-30%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 597,99 zł
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Najlepsza kuchenka turystyczna to taka, która jest wygodna w użytkowaniu i nie wymaga noszenia ze sobą kartuszy czy butelek z paliwem. Takie wymagania spełnia kuchenka CampStove 2+ – jest niezwykle poręczna, stabilna i zajmuje mało miejsca. Umożliwia komfortowe i szybkie gotowanie wody oraz prostych posiłków dosłownie w każdych warunkach, a przy tym jest łatwa w utrzymaniu. Działa na biomasę, zasilana drewnem i jego pochodnymi, dlatego też doskonale sprawdza się na rozmaitych wyprawach – wystarczy znaleźć trochę suchej trawy, szyszek, kory drzewnej, igliwia lub gałązek i już można gotować.

Dodatkowo energia wytwarzana podczas gotowania zasila, za pomocą kabla USB, dowolny drobny sprzęt elektroniczny, np.: telefon komórkowy, smartfon, odtwarzacz MP3, lampę LED, czołówkę lub akumulatorki. Bateria potrafi kumulować prąd, dzięki czemu kuchenkę można naładować przed wyjazdem, a na wycieczce bezproblemowo korzystać ze zmagazynowanej energii. Zmodyfikowany akumulator lepiej kumuluje energię i nie traci jej tak wiele, kiedy nie jest używany. Panel pokazuje poziom naładowania baterii, aktualną siłę płomienia i siłę nadmuchu wiatraczka, która ma teraz cztery poziomy, co pozwala na bardziej precyzyjne operowanie siłą płomienia kuchenki.

Efektywny system spalania bezdymowego sprawia, że naczynia stojące na kuchence prawie się nie osmalają (jednak generowanie dymu zależy od rodzaju użytego paliwa – wilgotne drewno będzie dymić bardziej, podobnie żywiczne).

Zestaw z kuchenką Camp Stove 2+ zawiera lampkę FlexiLight na giętkim przewodzie, która oświetla punktowo przestrzeń w okolicy kuchenki, co umożliwia gotowanie nawet w ciemności. Lampka ma końcówkę USB i jest zasilana za pośrednictwem portu USB na kuchence.

Struktura zewnętrznego pokrycia i wnętrze Camp Stove 2+ zapewniają lepszą pracę kuchenki. Kuchenkę można swobodnie spakować do wnętrza czajnika KettlePot, a do jej środka włożyć akumulator. Do kuchenki CampStove 2+ można dołączyć dodatkowe wyposażenie, które ułatwi gotowanie w plenerze – zintegrowany czajnik KettlePot lub przenośny grill firmy BioLite.

W ofercie firmy PAKER znajdują się inne przydatne podczas wypraw akcesoria, np. paczki z paliwem ekologicznym, które może zastąpić naturalne surowce zbierane w plenerze.

Kuchenka CampStove to sztandarowy produkt sprawdzonej i cenionej na rynku outdoorowym firmy BioLite, która specjalizuje się w rozwijaniu i produkowaniu zaawansowanych technologicznie produktów, dzięki czemu gotowanie jest łatwe i bezpieczne. Ta ekologiczna kuchenka polowa otrzymała w 2012 r. prestiżową nagrodę Innovation By Design Award w kategorii Consumer Goods.

Zalety:

 • 1. kompletny zestaw do gotowania i grillowania w warunkach obozowych;
 • 2. kuchenka na biomasę spalająca drewno i pochodne drewna, np. szyszki, korę, igliwie;
 • 3. unowocześniony system wytwarzania energii elektrycznej z ciepła, sprawniejszy o 50%;
 • 4. zmodernizowany wentylator pracujący w 4 prędkościach;
 • 5. efektywny system spalania bezdymowego;
 • 6. ładowanie drobnego sprzętu elektronicznego.

Skład zestawu:

 • 1. kuchenka BioLite CampStove 2+ razem z baterią;
 • 2. lampka FlexLight;
 • 3. kabel USB;
 • 4. rozpałka;
 • 5. pokrowiec;
 • 6. materiały informacyjne.

 • pojemność baterii: 3200 mAh;
 • czas zagotowania 1 litra wody: około 4,5 min. (w zależności od siły płomienia i warunków atmosferycznych);
 • parametry ładowania: 20 min. ładowania wystarcza na 60 min. rozmowy przez telefon (dla większości smartfonów);
 • moc wyjściowa USB: wyjście zasilające w standardzie USB (napięcie 5V) umożliwia ciągły pobór mocy 3W;
 • maksymalny chwilowy pobór mocy: 4W;
 • jasność lampki FlexiLight: 100 Lm (lumenów)
 • waga 935 gramów
 • wymiary po spakowaniu 12,7 x 20 cm

Więcej informacji na stronie producenta. Na stronie producenta możesz zarejestrować każdy produkt firmy BioLite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu i na produkcie – użyj go w procesie rejestracji.

 
Specyfikacja
Waga [g]935
Wymiary [cm]12,7 x 21
Wymiary po spakowaniu [cm]12,7 x 20,1
Materiał główny stal, tworzywo sztuczne, elementy elektryczne
Rodzaj paliwabiomasa drzewna

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy