Kuchenka BioLite CampStove 2
Kuchenka BioLite CampStove 2 Kuchenka BioLite CampStove 2 Kuchenka BioLite CampStove 2 Kuchenka BioLite CampStove 2 Kuchenka BioLite CampStove 2 Kuchenka BioLite CampStove 2
Kuchenka BioLite CampStove 2

Kuchenka BioLite CampStove 2

Teraz ulepszona, ekologiczna kuchenka na biomasę: spala patyczki, wióry, szyszki, korę i inny materiał naturalny. Zapewnia gorące posiłki podczas wycieczek i wypraw oraz kontakt ze światem, bo pozwala też naładować sprzęt elektroniczny. Teraz ulepszona kuchenka generuje 50% więcej mocy oraz dłużej ją przechowuje w porównaniu z jej poprzednią wersją. Ulepszono także zewnętrzny panel. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

599,99 zł

749,99 zł

-20%

Ostatnie egzemplarze!

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Jaka kuchenka turystyczna naszym zdaniem jest najlepsza?

Taka, która nie wymaga noszenia ze sobą kartuszy ani butelek z paliwem! Kuchenka/piecyk Camp Stove 2 sprawdzi się wszędzie, gdziekolwiek uda ci się znaleźć nieco suchej trawy, igliwia, gałązek, kory drzewnej…

CampStove to flagowy produkt sprawdzonej na rynku outdoorowym firmy BioLite. W 2012 r. ten przenośny piecyk turystyczny otrzymał prestiżową Innovation By Design Award w kategorii Consumer Goods. Ekologiczna kuchenka polowa działa na biomasę, zasilana drewnem i jego pochodnymi. Można w niej spalać patyczki, wióry, szyszki, niemal cokolwiek!

Energia wytwarzana podczas gotowania dodatkowo zasila, poprzez kabel USB, dowolny mały sprzęt elekroniczny: telefon komórkowy, smartfon, odtwarzacz MP3, lampę LED, czołówkę lub akumulatorki. Teraz, po zmodyfikowaniu baterii, kuchenka wytwarza o 50% więcej energii w porównaniu z poprzednią wersją. Pozwala to na szybsze i efektywniejsze ładowanie sprzętu elektronicznego. Nowa bateria potrafi także kumulować prąd, dlatego można kuchenkę naładować przed wyjazdem na wycieczkę i od razu móc korzystać ze zmagazynowanej energii. Poprawiony akumulator teraz lepiej kumuluje energię i nie traci jej tak wiele w trakcie, kiedy jest nieużytkowany. 

Nowy, zmodyfikowany panel pokazuje poziom naładowania baterii, siłę nadmuchu wiatraczka a także aktualną siłę płomienia. Siła wiatraczka ma teraz cztery poziomy, co pozwala precyzyjniej operować siłą płomienia kuchenki. 

Zmieniono także strukturę zewnętrznego pokrycia oraz wnętrze, aby kuchenka lepiej pracowała. Nóżki także zostały ulepszone, lepiej stabilizują kuchenkę i lepiej się składają. 

Przy tych wszystkich modyfikacjach udało się zachować dotychczasową wagę oraz możliwość wkładania akumulatora do wnętrza kuchenki. Kuchenka także wciąż swobodnie pakuje się do wnętrza czajnika Kettle. 

Zachowano także efektywny system spalania bezdymowego, aby naczynia stojące na kuchence jak najmniej się osmalały. Generowanie dymu zależne jest jednak od rodzaju użytego paliwa. 

Kuchenka w zestawie posiada lampkę FlexiLight na giętkim przewodzie, która oświetla punktowo przestrzeń w okolicy kuchenki. Lampka ma końcówkę USB i ładuje się z portu USB na kuchence. 

Do kuchenki BioLite CampStove 2 można dołączyć akcesoria, które ułatwią gotowanie w plenerze - zintegrowany czajnik lub grill. Dodatkowo w ofercie znajdują się akcesoria, takie jak przyrząd do łamania patyków oraz paczki z paliwem ekologicznym, które może zastąpić patyczki zbierane w plenerze. 

W komplecie CampStove BioLite znajdują się: kuchenka z baterią, lampka FlexLite, rozpałka, kabel USB, pokrowiec, materiały informacyjne. Więcej informacji na stronie producenta: http://www.bioliteenergy.com

  • Wymiary po spakowaniu: 127 x 201 mm
  • Wymiary po rozpakowaniu: 127 x 210 mm
  • Waga: 935 gram
  • Pojemność baterii: 2600 mAh
  • Czas zagotowania 1 litra wody: około 4,5 min (zależne od siły płomienia i warunków atmosferycznych)
  • Parametry ładowania: 20 minut ładowania wystarcza na 60 min rozmowy przez telefon (dla większości smartfonów)
  • Moc wyjściowa USB: wyjście zasilające w standardzie USB (napięcie 5V) umożliwia ciągły pobór mocy 2W
  • Maksymalny chwilowy pobór mocy: 4W
  • Jasność lampki FlexiLight - 100 Lm (lumenów)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy