Filtry (24 products)

U NAS KUPISZ NA RATY

Lista produktów producenta: PLATYPUS

Platypus - dziobak twierdzi, dobrze być nawodnionym i odwodnienie robi wielką różnicę na wycieczkach i w życiu. Dlatego Platypus wychodzi temu naprzeciw i w swojej ofercie ma wszystko, co służy nawadnianiu - różne rodzaje butelek i worków na wodę, filtry w butelce i grawitacyjne a także pojemnik na wino. Platypus lubi jeździć na rowerze i oferuje rowerzystom plecaki, w których obowiązkowym wyposażeniem jest trzylitrowy bukłak na wodę Big Zip LP. 

Platypus - to marka, której ideą jest woda i wszystko co związane z jej piciem. W ofercie znajdują się przede wszystkim pojemniki na wodę, czyli różnego rodzaju butelki. Lekkie, zwijane butelki SoftBottle o pojemności pół litra, litr lub dwa litry pozwolą na dobranie właściwego pojemnika dla siebie. Taka butelka może być używana praktycznie wszędzie - w górach, na rowerze, na spacerze, na siłowni, w saunie, w pracy i na uczelni. Rozwiązaniem dla osób bywających często w terenie, gdzie może być problem z uzyskaniem czystej wody jest butelka Meta z filtrem. Wystarczy nabrać wody z jeziora, strumienia lub potoku i po prostu pić. Prostym sposobem na picie czystej wody w marszu jest bukłak, czyli pojemnik z rurką, umocowany w plecaku. Rurka pozwala na picie w trakcie marszu, bez zatrzymywania się, wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Bukłaki na wodę występują w pojemnościach od litra do trzech litrów, także każdy może wybrać coś dla siebie. 


Czysta woda to podstawa, bez niej nie ma życia. Czasem trudno jest ją znaleźć w górach, więc Platypus posiada w swojej ofercie filtry, które uzdatnią i uczynią zdatną do picia każdą znalezioną wodę. Wygodne, grawitacyjne filtry oczyszczą wodę bez wysiłku, wystarczy nabrać wody i powiesić pojemnik. Po jakimś czasie ma się już zapas przefiltrowanej, czystej wody. 


Ludzie tworzący markę Platypus to rowerzyści, którzy z zapałem jeżdżą rowerami po górach. Dlatego stworzyli kolekcję plecaków rowerowych. Rowerzyści znajdą tam malutkie plecaki, mieszczące pompkę, zestaw naprawczy i baton energetyczny ale także takie, z którymi można pojechać na kilkudniowy wyjazd. Każdy z tych plecaków ma konstrukcję i wyposażenie, które ułatwią życie rowerzystom. Nie zapomniano o kobietach, stwarzając specjalną serię plecaków dopasowanych do budowy ciała kobiet i o przyjemnym, kobiecym wyglądzie. Każdy z tych plecaków jest wyposażony w bukłak Big Zip LP o pojemności 3 litrów, bo Platypus wie, ze nawadnianie jest najważniejsze. 


Większość produktów Platypus jest objęta dożywotnią gwarancją producenta.

Więcej

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy