Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter
Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter
Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter

Podręczny filtr do wody PlatyPus QuickDraw Microfilter

Podręczny filtr do wody, który można mieć przy sobie w każdych warunkach. Filtruje nawet 3 litry wody w jedną minutę! Filtra można używać pijąc bezpośrednio ze zbiornika wody. Wyposażony w nakrętkę ConnectCap, która pozwoli na stworzenie systemu do filtrowania. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

251,99 zł

279,99 zł

-10%

Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
5,00/5 - 1 review

Rozwiń oceny
0 1 2 3 41
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Uniwersalny filtr do wody, który można zawsze mieć przy sobie w kieszeni. Umożliwia szybkie pozyskanie czystej wody z każdego zbiornika - z jeziora lub rzeki. Można go używać ściskając pojemnik na brudną wodę, co przyspiesza filtrowanie lub używać jako filta grawitacyjnego. 

Skuteczny przeciwko pierwotniakom (m.in. gardia, lamblia, cryptosporidia), bakteriom (m.in. e. coli, salmonella, cholera). Usuwa także zanieczyszczenia drobnocząsteczkowe takie jak muł i szczątki roślinne a także mikroplastik. 

Filtr o bardzo szybkim przepływie wody - do 3 litrów na minutę (przy ściskaniu pojemnika na brudną wodę). Użyty jako filtr grawitacyjny filtruje 1.75 litra na minutę. 

Można go używać do picia bezpośrednio ze zbiornika, nalewać do garnka lub pojemnika lub nakręcić na butelkę Platypus lub zwykłą butelkę pet.

Wyposażony w nakrętkę ConnectCap, która pozwala na użytkowanie filtra na klilka sposobów:

- jako słomkę - do picia bezpośrednio ze zbiornika z wodą;

- jako zbiornik z brudną wodą można nakręcić butelkę Platypus. Od strony wlotu oznaczonego jako "DIRTY" można także nakręcić zwykłą butelkę PET; 

- nakrętka ConnectCap pozwala na nakręcenie na filtr butelki PET od strony oznaczonej jako "CLEAN";

- na nakrętce można także zamontować wężyk od bukłaka wyposażonego w klips na rurce (przykład Big Zip EVO) i filtrowac wodę bezpośrednio do bukłaka; 

Parametry:

  • waga: 69 g bez nakrętki ConnectCap, 83 g z nakrętką ConnectCap;
  • wymiary 12.7 x 4 x 4.6 cm
  • wydajność: 3 l/min. przy ściskaniu, 1,75 l/min. jako filtr grawitacyjny;
  • wkład filtrujący z włókna HollowFiber;
  • żywotność wkładu: ok. 1000 l wody;
  • usuwa bakterie, pierwotniaki, zanieczyszczenia drobnocząsteczkowe oraz mikroplastik

Ten produkt objęty jest dożywotnią gwarancją producenta.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
9 z 13 osób uznało tę opinię za pomocną
Ogólna ocena: 0 1 2 3 4

Filtr Platypus QuickDraw zachwycił mnie szybkością, łatwością w użyciu i małymi gabarytami. Te małe urządzenie jest w stanie zapewnić niezawodną i szybką filtrację wody, a waży zaledwie 61 g i mieści się doskonale w kieszeni. Można go kupić w zestawie z niezwykle lekką i pakowną butelką Platypusa albo oddzielnie i stosować z popularnymi butelkami typu PET.

Wkład QuickDraw jest wykonany z włókien hollow fiber o grubości 0,0002 milimetra. Usuwa aż 99,99% bakterii i 99,90% pierwotniaków z wody zaczerpniętej w terenie (zgodnie z protokołami NSF P231). Przepływ wody jest bardzo szybki – to aż 3 litry na minutę lub litr na około 20 sekund! To na serio mega szybko. (Aby osiągnąć taki wynik trzeba pojemnik z wodą ścisnąć, tak by była pod odpowiednim ciśnieniem i wykorzystać siłę grawitacji).
Moja ogólna ocena filtra jest na ocenę celująca – to sprzęt zrobionym z myślą o komforcie użytkownika.
Polecam


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy