Filtry (18 products)

U NAS KUPISZ NA RATY

Lista produktów producenta: BioLite

BioLite - amerykańska firma, której ideą jest produkcja prądu w naturalny sposób. Teraz można naładować swój sprzęt elektroniczny lub oświetlić biwak korzystając z siły ognia i słońca a przy okazji ugotować obiad. Korzystając z energii elektrycznej dostarczanej przez produkty BioLite oszczędzono już 126,199 ton dwutlenku węgla, wyprodukowano 101 tysięcy kilowatogodzin energii i dzięki temu ponad 126 tysiącom osób oddycha się lepiej. 

BioLite to marka, która skupia się na umożliwieniu ludziom gotowania, produkcji prądu oraz ładowania sprzętu i dostarczania światła w naturalny sposób. Ich produkty wykorzystują energię ognia i słońca do produkcji prądu, dostarczając go tam, gdzie nie dociera energia z elektrowni. 


Kuchenki wykorzystujące naturalne produkty do gotowania jednocześnie generują prąd, który można wykorzystać do ładowania sprzętu lub podpięcia lampek ładowanych na USB. 


Panele słoneczne generujące i magazynujące prąd umożliwiają to samo. 
Lampki ładowane przez USB są jednocześnie bateriami, które magazynują prąd i są źródłem światła. 


Także produkty BioLite spełniają funkcje jako miejsce do gotowania posiłku, generowania elektryczności w naturalny sposób oraz pozwalają ją przechowywać. 


Na stronie producenta można zarejestrować każdy produkt Biolite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu oraz na produkcie - prosimy użyć go w procesie rejestracji. 

Więcej
 • Akumulator Biolite power bank Charge
  Limited special offer
  223,99 zł 279,99 zł -20% 11W magazynie
  Obniżka!
  Wydajne, odporne na zniszczenie i pogodę powerbanki w pancernych obudowach. Dostępne w trzech wielkościach i pojemnościach. Wystarczą na szybkie naładowanie smartfona, tabletu, baterii do kamery, laptopa i wszystkich elektronicznych drobiazgów. 
 • 59,99 zł 13W magazynie
  Ekologiczny brykiet drzewny do kuchenek turystycznych firmy BioLite. Kilogramowa torba wystarcza na dwie godziny ciągłego gotowania kuchence BioLite CampStove 2.
 • 239,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Brytfanna żeliwna do paleniska Biolite FirePit. Zwiększa możliwości przyrządzania jedzenia na palenisku Biolite Firepit. 
 • Czajnik do kuchenki Biolite CampStove
  Limited special offer
  203,99 zł 239,99 zł -15% 4W magazynie
  Obniżka!
  Czajnik, dopasowany i zintegrowany z kuchenkami na biomasę firmy BioLite. Pasuje do kuchenek CampStove 2, tworząc razem szybki system do gotowania wody.
 • Grill do kuchenki Biolite CampStove
  Limited special offer
  246,49 zł 289,99 zł -15% 4W magazynie
  Obniżka!
  Lekki stalowy grill z pokrywą z tworzywa sztucznego, z trzema ustawieniami wysokości rusztu do przenośnej kuchenki firmy BioLite CampStove 2. Duża powierzchnia grzania pozwala na upieczenie jednocześnie sześciu hot-dogów. Doskonały na dłuższe wycieczki czy wyprawy.
 • Kuchenka BioLite CampStove 2
  Limited special offer
  663,99 zł 829,99 zł -20% 15W magazynie
  Obniżka!
  Ulepszona, ekologiczna kuchenka na biomasę (szyszki, korę drzewną, igliwie, gałązki i inny naturalny surowiec), zapewniająca gorące posiłki podczas wycieczek i wypraw oraz kontakt ze światem (pozwala też naładować sprzęt elektroniczny). Teraz posiada baterię o zwiększonej pojemności.
 • 319,99 zł 2W magazynie
  Uniwersalna i praktyczna lampka elektryczna, ładowana przez USB z kontaktu lub panelu słonecznego. Lampka świeci światłem białym i kolorowym. Można ją powiesić lub postawić. Maksymalna siła światła to 250 lumenów. 
 • 269,99 zł 10W magazynie
  Mała, poręczna, lekka i bardzo funkcjonalna lampka, przydatna wszędzie tam, gdzie jest potrzebne źródło światła. Dzięki kilku rodzajom światła wykorzystywana jako lampka do czytania na działce, szperacz na strychu i tylna lampka do roweru. Dodatkowo funkcja: powerbank do ładowania sprzętu elektronicznego. Ładowana przez USB, nie potrzebuje zapasowych...
 • Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm
  Limited special offer
  207,99 zł 259,99 zł -20% 8W magazynie
  Obniżka!
  Mała, poręczna, ultralekka i bardzo funkcjonalna lampka czołowa, świecąca białym i czerwonym, ciągłym i migającym światłem. Do zastosowania wszędzie tam, gdzie niezbędne jest źródło światła i wolne ręce. Ładowanie poprzez port micro-USB.
 • Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp
  Limited special offer
  230,99 zł 299,99 zł -23% 11W magazynie
  Obniżka!
  Mała, poręczna, lekka i bardzo funkcjonalna lampka czołowa, która znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest źródło światła i wolne ręce.  Lampka ładuje się poprzez wejście microUSB. Ta mała i lekka, funkcjonalna czołówka przyda się wszędzie! Świeci światłem białym oraz czerwonym, ciągłym i migającym. 
 • Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 750 Lm
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 1 Review(s) 
  455,99 zł 569,99 zł -20% 6W magazynie
  Obniżka!
  Mała, poręczna, lekka i bardzo funkcjonalna lampka czołowa, która znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest źródło światła i wolne ręce.  Lampka ładuje się poprzez wejście microUSB. Ta mała i lekka, funkcjonalna czołówka przyda się wszędzie! Świeci światłem białym oraz czerwonym, ciągłym i migającym. 
 • 0 1 2 3 4 1 Review(s) 
  149,99 zł 15W magazynie
  Mała, poręczna, lekka i bardzo funkcjonalna lampka, świecąca białym i wielokolorowym światłem, do zastosowania wszędzie tam, gdzie niezbędne jest źródło światła. Lampkę można postawić lub powiesić. Ładowanie poprzez wbudowany panel słoneczny lub port micro-USB.
 • 1 399,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Przenośne ognisko i palenisko do gotowania i pieczenia, które można swobodnie przenosić; praktyczny dodatek do sprzętu kempingowego. Bezpieczne dla środowiska i otoczenia rozpalanie ognia we wnętrzu kuchni polowej. Palenisko produkuje prąd wykorzystywany do podsycania ognia. Sterowanie panelem za pomocą aplikacji.
 • Panel słoneczny Biolite
  Limited special offer
  319,99 zł 399,99 zł -20% 14W magazynie
  Obniżka!
  Panel słoneczny Biolite. Dostępny w dwóch wersjach - z bateriami o dwóch różnych pojemnościach - 5 W (watów) raz 10 W (watów). W zestawie kabel USB. 
 • 319,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Pokrywa do paleniska Biolite FirePit. Zwiększa ciepło paleniska i przyspiesza obróbkę jedzenia na grillu lub w dostępnej osobno brytfannie do pieczenia. 
 • 69,99 zł 4W magazynie
  Zaparzacz - sitko do parzenia kawy i herbaty, kompatybilny z czajnikiem Biolite Kettle Pot. 
 • Zestaw domowy do oświetlenia z panelem słonecznym Biolite SolarHome 620
  Limited special offer
  679,99 zł 849,99 zł -20% Oczekiwanie na dostawę
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
  Zestaw domowy do pozyskiwania energii ze słońca. Uniwersalny: do oświetlenia pomieszczeń i ładowania sprzętu elektronicznego; do dodatkowego oświetlania ogrodu lub domu, domku na działce, letniego biwaku w domkach campingowych lub kampera. Dodatkowo wyposażony w radio.
 • Zestaw kuchenny Biolite CampStove Bundle 2 Family
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 2 Review(s) 
  1 095,99 zł 1 369,99 zł -20% 2W magazynie
  Obniżka!
  Zestaw kuchenny zapewniający niezwykłą przyjemność gotowania w terenie z wykorzystaniem będącej pod ręką biomasy W zestawie nowa, ulepszona kuchenka CampStove 2+, pozwalająca na gotowanie i jednoczesne ładowanie sprzętu elektronicznego, grill i czajnik do przygotowywania wrzątku. Dodatkowo, w gratisie lampka na giętkim przewodzie ułatwiająca gotowanie w...

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy