Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm
Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm
Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm

Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm

Mała, poręczna, ultralekka i bardzo funkcjonalna lampka czołowa, świecąca białym i czerwonym, ciągłym i migającym światłem. Do zastosowania wszędzie tam, gdzie niezbędne jest źródło światła i wolne ręce. Ładowanie poprzez port micro-USB.

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

161,99 zł

269,99 zł

-40%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 175,49 zł
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Mała, lekka, bardzo funkcjonalna lampka czołowa Biolite HeadLamp 200 Lm znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest niezawodne źródło światła i wolne ręce. Czołówka sprawdza się nie tylko w turystyce, np. na biwaku czy górskiej wyprawie, ale także w trakcie różnych domowych czynności. 

Czołówka świeci światłem białym i czerwonym, ciągłym i migającym, dzięki czemu może być używana np. podczas jazdy na rowerze. Posiada źródło światła w postaci dwóch diod. Natężenie światła białego i czerwonego można płynnie wyregulować. Białe światło reguluje się w zakresie 5 - 200 lumenów. Daje to pole świecenia od 8 do na 50 metrów w przód. Lampka posiada elementy odblaskowe z tyłu na pasku. 

Lampka zapamiętuje ostatni tryb świecenia, czyli po wyłączeniu włącza się ją w ostatnio używanym trybie. 

Po przyciśnięciu przycisku przez odpowiednio długi czas czołówka blokuje się, co zapobiega przypadkowemu włączeniu się, np. w torbie czy plecaku. Aby lampkę włączyć po wyjęciu z pudełka, należy ją odblokować. 

Lampkę czołową ładuje się przez port micro-USB. Maksymalny czas świecenia wynosi do 40 godzin, a w trybie najsilniejszym – do 3 godzin. Wskaźnik rozładowania baterii (dioda w kolorze zielonym / pomarańczowym / czerwonym) pokazuje, kiedy czołówkę należy naładować. Produkt spełnia międzynarodową normę IPX4, co oznacza, że jest odporny na zachlapania i deszcz (strumień wody o wydajności do 10 litrów na minutę).

Zalety:

 • kilka rodzajów światła: ciągłe białe rozproszone, białe migające, światło czerwone ciągłe, światło czerwone migające;
 • ładowanie przez port micro-USB;
 • wskaźnik rozładowania baterii;
 • wodoodporność.

Skład zestawu:

 • 1. czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm;
 • 2. kabel USB.

Parametry:

 • wymiary: 85 x 86 x 23 mm;
 • waga: 50 g;
 • rodzaj baterii: 700 mAh, Li-on, ładowana wielokrotnie przez microUSB
 • czas pracy na jednym ładowaniu: 40 godz. (światło o najniższej sile 5 Lm), 3 godz. (światło o najwyższej sile 200 Lm);
 • czas ładowania: do 2,5 godz. (nie jest zalecane używanie w trakcie ładowania);
 • jasność: wartość maksymalna 200, płynna regulacja natężenia 5–200 Lm, 
 • zasięg światła: rozproszone do 8 m, skupione do 50 m;
 • wyjścia USB: micro-USB.

Więcej informacji na stronie producenta i na stronie poświęconej czołówce. Na stronie producenta możesz zarejestrować każdy produkt firmy BioLite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu i na produkcie – użyj go w procesie rejestracji.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy