Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm
Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm
Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm

Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 200 Lm

Mała, poręczna, lekka i bardzo funkcjonalna lampka czołowa, która znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest źródło światła i wolne ręce.  Lampka ładuje się poprzez wejście microUSB. Świeci światłem białym oraz czerwonym, ciągłym i migającym. Ekstremalnie lekka, waży tylko 50 gramów! 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

129,99 zł

199,99 zł

-35%

 
Więcej informacji

Mała, lekka, bardzo funkcjonalna lampka czołowa przydatna wszędzie tam, gdzie potrzebujesz niezawodnego źródła światła oraz wolnych rąk. Czołówki to rozwiązanie sprawdzające się wszędzie, czy to w turystyce, czy to na biwaku czy to w trakcie różnych domowych czynności. 

Ładowana przez wejście microUSB. Świeci maksymalnie do 40 godzin lub w trybie najsilniejszym - do 3 godzin. 

Wyposażona w przyjazny dla skóry pasek. Korpus czołówki umieszczony jest jedynie z przodu i nie obciąża głowy. 

Czołówka świeci światłem białym oraz czerwonym, ciągłym i migającym, dzięki czemu może być używana na przykład na rowerze. Posiada dwa źródła światła - dioda biała oraz dioda emitująca światło czerwone. 

Siła światła w trybie najsilniejszym to 200 lumenów a jego zasięg to 50 metrów. W trybie podstawowym siła światła białego to 5 lumenów i sięga ono do 5 metrów. 

Czołówka posiada "pamięć" ostatniego trybu świecenia, czyli po wyłączeniu - włączamy ją w takim trybie, jaki był ostatnio używany. Po przyciśnięciu przycisku przez odpowiednio długi czas czołówka blokuje się, dając pewność uniknięcia przypadkowego włączenia np w plecaku. 

Wskaźnik rozładowania baterii (dioda mała) pokazuje, kiedy czołówkę należy naładować. Po wyłączeniu czołówki dioda pokazuje stan naładowania baterii - światło zielone migające 2 razy - bateria naładowana, światło czerwone migające 2 razy - bateria naładowana do połowy, światło czerwone migające 4 razy - baterię należy naładować. 

Wyposażona dodatkowo w elementy odblaskowe z tyłu na pasku. 

Czołówka spełnia normę IPX4, co oznacza, że jest odporna na zachlapania i deszcz (strumień wody o wydajności o 10 litrów na minutę). 

W zestawie znajdują się czołówka oraz kabel USB do ładowania. 

Więcej informacji na stronie producenta.  oraz na stronie poświęconej czołówce. 

  • Waga: 50 gramów
  • Jasność: 200 Lm (lumenów) światło rozproszone (wartość maksymalna, płynna regulacja natężenia 5 - 200 Lm).
  • Zasięg światła: 8 - 50 metrów w zależności od natężenia światła. 
  • Czas pracy na jednym ładowaniu: 40 godzin (światło o najniższej sile 5 Lm), 3 godziny (światło o najwyższej sile 200 Lm)
  • Rodzaj baterii: 700 mAh, Li-on, ładowana wielokrotnie przez microUSB. 
  • Wyjścia USB: Micro USB 
  • Rodzaje światła: ciągłe białe rozproszone, czerwone ciągłe, białe migające, czerwone migające

Na stronie producenta można zarejestrować każdy produkt Biolite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu oraz na produkcie - prosimy użyć go w procesie rejestracji

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy