Wodoszczelny worek - pralka Scrubba
Wodoszczelny worek - pralka Scrubba Wodoszczelny worek - pralka Scrubba Wodoszczelny worek - pralka Scrubba Wodoszczelny worek - pralka Scrubba Wodoszczelny worek - pralka Scrubba Wodoszczelny worek - pralka Scrubba Wodoszczelny worek - pralka Scrubba Wodoszczelny worek - pralka Scrubba
Wodoszczelny worek - pralka Scrubba

Wodoszczelny worek - pralka Scrubba Wash bag

Worek wodoszczelny, służący jako turystyczna pralka (najmniejsza i najlżejsza pralka świata). Niezastąpiony sprzęt dla turystów przemierzających świat, ale także dla rodzin spędzających wakacje ze swoimi dziećmi. Ulepszony i zmodyfikowany model, z poprawionym zaworem i łatwiejszym odpowietrzaniem worka.

Waży tylko 142 g!

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited time offer:

191,99 zł

239,99 zł

-20%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 215,99 zł
Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
5,00/5 - 1 review

Rozwiń oceny
0 1 2 3 41
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Scrubba Wash Bag to wodoszczelny worek, który służy jako przenośna pralka turystyczna podczas długich wypraw z plecakiem, wyjazdów w dalekie strony lub wakacji z rodziną. Wystarczy trochę wody i proszku lub płynu do prania, żeby nawet w najdłuższej podróży czy gdzieś na końcu świata cieszyć się czystym ubraniem. Worek doskonale sprawdza się również w przypadku rodzin przebywających na wakacjach z dziećmi, które, jak wiadomo, często brudzą swoją odzież. Oprócz tego może służyć do transportu wilgotnych lub do przechowywania suchych ubrań, a także jako pojemnik do transportu wody lub jako pokrowiec na sprzęt elektroniczny.

Pranie w worku jest ekologiczne, ponieważ pozwala oszczędzać wodę i prać ubrania bez zanieczyszczania wody w potoku lub jeziorze. Żeby skutecznie wyprać odzież, wystarczy nalać do worka odpowiednią ilość wody (do zaznaczonego punktu), dodać proszek lub płyn do prania i zamknąć worek, pozbywając się powietrza ze środka. Specjalny odpowietrznik znajdujący się na ściance worka usuwa resztę powietrza z worka. Pranie polega na pocieraniu zawartości worka o specjalne plastikowe wypustki umieszczone na wewnętrznej ściance, które służą za tarkę i doskonale usuwają brud z ubrań. Po zakończeniu prania należy wylać brudną wodę, wlać czystą i wypłukać odzież.

Na zewnętrznej stronie worka znajduje się szczegółowa instrukcja dotycząca prania przy użyciu worka Scrubba Wash Bag.

Jak prać ubrania w worku Scrubba Wash Bag:

1. Wlej do worka ciepłą wodę (maksymalna temperatura 50oC) do poziomu oznaczonego na worku i płyn do prania (zadbaj o ekologię – użyj mydła biodegradowalnego). Włóż do worka brudne ubrania.

2. Usuń niepotrzebne powietrze, zroluj zamknięcie cztery do pięciu razy i zamknij na klamerkę. Najlepiej spiąć klamrę „do góry” zamiast „w dół”, ponieważ zapięcie klamry „do dołu” może spowodować delikatne wycieki wody.

3. Odpowietrz worek do końca – otwórz zaworek i ściskając go, usuń powietrze ze środka worka.

4. Upierz ubrania w worku, pocierając nimi o wypustki. Zachowaj ostrożność podczas prania rzeczy z ostrzejszymi krawędziami (np. zamki błyskawiczne, klamerki), żeby nie uszkodzić worka.

5. Wylej z worka brudną wodę (zadbaj o ekologię – nie wylewaj brudnej wody do wód bieżących!) i nalej do niego czystej wody.

6. Wypłucz ubrania.

7. Rozwieś ubrania do wysuszenia. Wysusz worek, najlepiej w cieniu (promieniowanie UV skraca żywotność materiału, z którego wykonany jest worek).

8. Ciesz się czystymi ubraniami.

  • waga worka: tylko 142 g;
  • wymiary po rozłożeniu: 54 x 32 cm;
  • wymiary po spakowaniu: 16 x 6 x 6 cm.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę opinię za pomocną
Ogólna ocena: 0 1 2 3 4

Rewelacyjne rozwiązanie na krótsze i dłuższe wyprawy. Gdy trzeba coś na szybko przeprać czy odświeżyć, a nie mamy ze sobą dużego plecaka z czystymi ubraniami.


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy