Bestsellery

U NAS KUPISZ NA RATY

Lista produktów producenta: SCRUBBA

Scrubba - marka stworzona w Australii przez dwóch młodych ludzi, którzy spędzając dwa miesiące pod Kilimandżaro odkryli, że istnieje problem z praniem swoich ubrań w trakcie tak długiego czasu przebywania w podróży. Dlatego wymyślili najmniejszą pralkę świata - Scrubba Wash Bag. 

Worek Scrubba umożliwia szybkie i łatwe wypranie swoich ubrań, oszczędza wodę i energię, szczególnie w miejscach, gdzie istnieją deficyty wody i problemy z dostępem do niej. 


Worek to proste i łatwe rozwiązanie na pranie - po napełnia się go wodą z mydłem a umieszczone w środku wypustki pomagają usunąć brud z ubrań. Worek można używać w trakcie podróży jako pokrowiec na ubrania lub sprzęt. 


Scrubba dba także o ekologię - dostarcza swoje produkty do ludzi mieszkających w Bangladeszu, Etiopii i Kenii, krajach, gdzie jest duży problem z dostępem do czystej wody. 

Więcej
 • Wodoszczelny worek - pralka Scrubba
  Limited special offer
  0 1 2 3 4
  195,49 zł 229,99 zł -15% 23 Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Najmniejsza i najlżejsza pralka świata! Worek wodoszczelny, służący jako turystyczna pralka. Niezastąpiony sprzęt dla turystów przemierzających świat ale także dla mam, spędzających wakacje ze swoimi dziećmi. Teraz ulepszony i zmodyfikowany - poprawiono zawór i odpowietrzanie worka jest łatwiejsze.  Waga tylko 142 gramy! 

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy