Filtry (2 products)

U NAS KUPISZ NA RATY

Lista produktów producenta: SCRUBBA

Scrubba - marka stworzona w Australii przez dwóch młodych ludzi, którzy spędzając dwa miesiące pod Kilimandżaro odkryli, że istnieje problem z praniem swoich ubrań w trakcie tak długiego czasu przebywania w podróży. Dlatego wymyślili najmniejszą pralkę świata - Scrubba Wash Bag. 

Worek Scrubba umożliwia szybkie i łatwe wypranie swoich ubrań, oszczędza wodę i energię, szczególnie w miejscach, gdzie istnieją deficyty wody i problemy z dostępem do niej. 


Worek to proste i łatwe rozwiązanie na pranie - po napełnia się go wodą z mydłem a umieszczone w środku wypustki pomagają usunąć brud z ubrań. Worek można używać w trakcie podróży jako pokrowiec na ubrania lub sprzęt. 


Scrubba dba także o ekologię - dostarcza swoje produkty do ludzi mieszkających w Bangladeszu, Etiopii i Kenii, krajach, gdzie jest duży problem z dostępem do czystej wody. 

Więcej
 • Wodoszczelny mini worek - pralka Scrubba Wash Bag Mini
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 (1)
  179,99 zł 199,99 zł -10% 59Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Pomniejszona wersja oryginalnego wodoszczelnego worka, służącego jako turystyczna pralka (najmniejsza i najlżejsza pralka świata). Niezastąpiony sprzęt dla turystów przemierzających świat, ale także dla rodzin spędzających wakacje ze swoimi dziećmi. Wersja Mini – worek przeznaczony głównie do prania bielizny. Waży tylko 70 g!
 • Wodoszczelny worek - pralka Scrubba
  Limited special offer
  0 1 2 3 4 (1)
  215,99 zł 239,99 zł -10% 148Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Worek wodoszczelny, służący jako turystyczna pralka (najmniejsza i najlżejsza pralka świata). Niezastąpiony sprzęt dla turystów przemierzających świat, ale także dla rodzin spędzających wakacje ze swoimi dziećmi. Ulepszony i zmodyfikowany model, z poprawionym zaworem i łatwiejszym odpowietrzaniem worka. Waży tylko 142 g!

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy