Katalog

Rozmiar

U NAS KUPISZ NA RATY

Mapniki 

 • 37,99 zł 4W magazynie
  Jednostronny, usztywniony mapnik. 
 • Mapnik wodoszczelny Sealline Map Case
  Limited special offer
  56,09 zł 65,99 zł -15% 3Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Dwustronny, miękki, z wodoszczelnym zamknięciem strunowym, wykonany z winylu mapnik wyposażony w cztery otworki do mocowania.
 • Mapnik wodoszczelny Sealline Map Case HP
  Limited special offer
  97,99 zł 139,99 zł -30% 2Produkt w magazynie - wysyłka natychmiast!
  Obniżka!
  Sztywny, dwustronny mapnik z rolowanym zamknięciem, rączką i czterema otworkami do mocowania. Załączony pasek. Materiał wolny od PVC. Mapnik może być używany także na mrozie. 
 • 59,99 zł 10W magazynie
  Mocny i wytrzymały, przezroczysty mapnik turystyczny, zabezpieczający mapę przed działaniem wody i brudu. Mapnik pozwala także na obsługę tabletów i telefonów komórkowych, znajdujących się wewnątrz. 
 • Mapnik z kompasem Trekmates Dry Map Case Set
  Limited special offer
  71,24 zł 94,99 zł -25% 10W magazynie
  Obniżka!
  Mocny i wytrzymały, przezroczysty mapnik turystyczny, zabezpieczający mapę przed działaniem wody i brudu. Dodatkowo w wyposażeniu mapnika znajduje się kompas i gwizdek. W mapniku można nosić i obsługiwać także tablety i telefony komórkowe. 
 • Mapnik Trekmates Twin Seal Map Case
  Limited special offer
  59,99 zł 79,99 zł -25% 10W magazynie
  Obniżka!
  Przezroczysty mapnik o podwójnym, wodoodpornym zamknięciu. Może być używany przez żeglarzy i kajakarzy. W mapniku można przechowywać mapy ale i tablety lub telefony komórkowe. Dzięki przewodzącemu ekranowi ich obsługa nie jest kłopotem, nawet na wodzie. 
 • 18,99 zł 10W magazynie
  Gwizdek, który może przydać się w każdej alarmowej sytuacji. Gwizdek jest w jaskrawym pomarańczowym kolorze, aby łatwo było go znaleźć. 
 • 47,99 zł 3W magazynie
  Kompas uniwersalny, mały i lekki. Dla każdego, który nie chce stracić orientacji w górskim terenie. Przydatny na biegach na orientację, także na nizinach. 
 • 55,99 zł 3W magazynie
  Kompas dla zaawansowanych użytkowników. Dla tych, który nie chcą stracić orientacji w górskim terenie a szczególnie przyda się tym, którzy biorą udział w biegach na orientację.  

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy