Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp PRO 800 Lm
Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp PRO 800 Lm

Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp PRO 800 Lm

Mała, poręczna, lekka i bardzo funkcjonalna lampka czołowa, która znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest źródło światła i wolne ręce.  Lampka ładuje się poprzez wejście microUSB. Ta mała i lekka, funkcjonalna czołówka przyda się wszędzie! Świeci światłem białym oraz czerwonym, ciągłym i migającym. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

495,99 zł

619,99 zł

-20%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 433,99 zł
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Solidna, lekka, bardzo funkcjonalna lampka czołowa przydatna wszędzie tam, gdzie potrzebujesz niezawodnego i silnego źródła światła oraz wolnych rąk. Czołówki to rozwiązanie sprawdzające się wszędzie, czy to w sporcie, turystyce, czy to na biwaku czy to w trakcie różnych domowych czynności. Docenią ją biegacze ultra, rowerzyści oraz uczestnicy nocnych rajdów na orientację. 

Czołówka może być używana zimą lub latem - działa w zakresie temperatur od -20 C do 50 C.

Ładowana przez wejście microUSB. Świeci maksymalnie do 150 godzin lub w trybie najsilniejszym (800 lumenów) - do 2 godzin. 

Czołówka świeci światłem białym oraz czerwonym, ciągłym i migającym, dzięki czemu może być używana na przykład na rowerze. Posiada dwa źródła światła - przednie - białe i czerwone oraz tylne - czerwone ciągłe oraz migające. 

Siła światła w trybie podstawowym to 5 lumenów, w trybie średnim to 250, w najwyższym - 500 lumenów. Dodatkowo można włączyć bardzo silną wiązkę światła o sile 800 lumenów, która trwa w jednym cyklu do 30 sekund. 

Czołówka posiada także źródło światła z tyłu - świeci ono światłem czerwonym, ciągłym lub migającym, co zapewnia bezpieczeństwo, na przykład na szosie - dla biegaczy lub rowerzystów. 

Lampka czołowa wyposażona jest dodatkowo w tryb "Constant". Większość nowoczesnych czołówek dostosowuje siłę światła do panujących warunków i ściemnia światło w zależności od natężenia światła w otoczeniu - tryb "Regulated". Czołówka Biolite HeadLamp PRO 800 posiada tryb, który umożliwia korzystanie z czołówki ze stałym natężeniem światła - bez ściemniania. 

Czołówka posiada "pamięć" ostatniego trybu świecenia, czyli po wyłączeniu - włączamy ją w takim trybie, jaki był ostatnio używany. 

Po przyciśnięciu przycisku przez odpowiednio długi czas czołówka blokuje się, co zapobiega przypadkowemu włączeniu się, np. w torbie czy plecaku. Aby lampkę włączyć po wyjęciu z pudełka, należy ją odblokować. 

Wskaźnik rozładowania baterii (cztery świecące diody) pokazują, kiedy czołówkę należy naładować. Czołówkę można ładować w trakcie użytkowania. 

Czołówka wyposażona jest w tryb Pass Thru+, co oznacza, że można ją ładować w trakcie użytkowania za pośrednictwem powerbanka bez utraty zasobów energii w urządzeniu. 

Budowa lampki jest tak przemyślana, aby zachować jak najlepszą równowagę na głowie i nie stwarzać obciążenia, co może być uciążliwe w przypadku długich godzin użytkowania. Czołówka jest idealnie wyważona tak, że nie czuje się jej na głowie nawet po całej nocy noszenia. 

Opaska wykonana jest z oddychającej i absorbującej wilgoć tkaniny. 

Wyposażona odblaskowe logo z prawego boku. 

Czołówka spełnia normę IPX4, co oznacza, że jest odporna na zachlapania i deszcz (strumień wody o wydajności o 10 litrów na minutę). 

W zestawie znajdują się czołówka oraz kabel USB do ładowania o długości 1 metra. 

Więcej informacji na stronie producenta.  oraz na stronie poświęconej czołówce. 

  • Waga: 150 gramów
  • Wymiary: 85 x 86 x 23 mm
  • Jasność: do 800 lumenów. Poziom najniższy - 5 lumenów, poziom średni 250 lumenów, poziom wysoki 500 lumenów, tryb burst - 800 lumenów
  • Zasięg światła: od 15 metrów przy sile światła 5 lumenów do 130 metrów przy sile światła 750 lumenów. 
  • Czas pracy na jednym ładowaniu: światło 5 lumenów - 150 godzin, światło 250 lumenów - 4 godziny światło ciągłe, 8.5 godziny światło przerywane, światło 500 lumenów - 2 godziny światło ciągłe, 7 godzin światło przerywane, światło 800 lumenów - czas świecenia 30 sekund w jednym cyklu. W trybie rezerwy światło 5 lumenów przez 8 godzin. 
  • Rodzaj baterii: 3000 mAh, ładowana wielokrotnie przez microUSB
  • Czas ładowania: do 2.5 godziny. Może być używana w trakcie ładowania. 
  • Wyjścia USB: Micro USB 
  • Rodzaje światła: ciągłe białe rozproszone, białe skupione, białe migające, światło czerwone ciągłe, światło czerwone migające, wiązka światła do 30 sekund. 

Na stronie producenta można zarejestrować każdy produkt Biolite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu oraz na produkcie - prosimy użyć go w procesie rejestracji.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy