Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 425 Lm
Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 425 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 425 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 425 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 425 Lm
Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 425 Lm

Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 425 Lm

Mała, poręczna, lekka i bardzo funkcjonalna lampka czołowa, która znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest źródło światła i wolne ręce.  Lampka ładuje się poprzez wejście microUSB. Ta mała i lekka, funkcjonalna czołówka przyda się wszędzie! Świeci światłem białym oraz czerwonym, ciągłym i migającym. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

244,99 zł

349,99 zł

-30%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 262,49 zł
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Mała, lekka, bardzo funkcjonalna lampka czołowa przydatna wszędzie tam, gdzie potrzebujesz niezawodnego źródła światła oraz wolnych rąk. Czołówki to rozwiązanie sprawdzające się wszędzie, czy to w turystyce, czy to na biwaku czy to w trakcie różnych domowych czynności. 

Ładowana przez wejście USB-C. Świeci maksymalnie do 40 godzin lub w trybie najsilniejszym - do 3.5 godziny. 

Czołówka świeci światłem białym oraz czerwonym, ciągłym i migającym, dzięki czemu może być używana na przykład na rowerze. Posiada dwa źródła światła z przodu - poziome, w którym można płynnie wyregulować natężenie wiązki światła oraz dodatkowy halogen, zwiększający zakres światła do 85 metrów. Drugie źródło światła znajduje się z tyłu, na pojemniku z akumulatorem. Świeci ono światłem czerwonym, ciągłym oraz migającym i zwiększa bezpieczeństwo w trakcie poruszania się po drogach z ruchem samochodowym.  

Siła światła w trybie podstawowym to 125 lumenów a w trybie halogenu - 300 Lm. Po połączeniu obu źródeł daje to potężne światło o sile 425 lumenów. 

Czołówka posiada "pamięć" ostatniego trybu świecenia, czyli po wyłączeniu - włączamy ją w takim trybie, jaki był ostatnio używany. 

Po przyciśnięciu przycisku przez odpowiednio długi czas czołówka blokuje się, co zapobiega przypadkowemu włączeniu się, np. w torbie czy plecaku. Aby lampkę włączyć po wyjęciu z pudełka, należy ją odblokować. 

Wskaźnik rozładowania baterii (cztery świecące diody) pokazują, kiedy czołówkę należy naładować. 

Wyposażona dodatkowo w elementy odblaskowe z tyłu na baterii oraz z boku. 

Czołówka spełnia normę IPX4, co oznacza, że jest odporna na zachlapania i deszcz (strumień wody o wydajności o 10 litrów na minutę). 

W zestawie znajdują się czołówka oraz kabel USB do ładowania. 

Więcej informacji na stronie producenta.  oraz na stronie poświęconej czołówce. 

  • Waga: 78 gramów
  • Jasność: 125 Lm (lumenów) światło rozproszone (wartość maksymalna, płynna regulacja natężenia 5 - 125 Lm), 300 Lm halogen. Po połączeniu obu świateł siła światła to maks 425 Lm. 
  • Zasięg światła: rozproszone do 15 metrów, halogen 85 metrów. 
  • Czas pracy na jednym ładowaniu: 60 godzin (światło o najniższej sile 5 Lm), 4 godziny (światło o najwyższej sile 425 Lm)
  • Rodzaj baterii: 1000 mAh, 3.4 mAh Li-on, ładowana wielokrotnie przez USB_C. 
  • Czas ładowania: do 3 godzin. Może być używana w trakcie ładowania. 
  • Wyjścia USB: USB-C.  
  • Rodzaje światła: przednie: ciągłe białe rozproszone o płynnej regulacji, białe migające, halogen o płynnej regulacji, światło czerwone rozproszone o płynnej regulacji, tylne: światło czerwone migające o płynnej regulacji, światło czerwone ciągłe o płynnej regulacji

Na stronie producenta można zarejestrować każdy produkt Biolite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu oraz na produkcie - prosimy użyć go w procesie rejestracji.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy