Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 750 Lm
Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 750 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 750 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 750 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 750 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 750 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 750 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 750 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 750 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 750 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 750 Lm Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 750 Lm
Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 750 Lm

Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 750 Lm

Mała, poręczna, lekka i bardzo funkcjonalna lampka czołowa, która znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest źródło światła i wolne ręce.  Lampka ładuje się poprzez wejście microUSB. Ta mała i lekka, funkcjonalna czołówka przyda się wszędzie! Świeci światłem białym oraz czerwonym, ciągłym i migającym. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

359,99 zł

599,99 zł

-40%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 419,99 zł
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
5,00/5 - 1 review

Rozwiń oceny
0 1 2 3 41
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Solidna, lekka, bardzo funkcjonalna lampka czołowa przydatna wszędzie tam, gdzie potrzebujesz niezawodnego i silnego źródła światła oraz wolnych rąk. Czołówki to rozwiązanie sprawdzające się wszędzie, czy to w sporcie, turystyce, czy to na biwaku czy to w trakcie różnych domowych czynności. Docenią ją biegacze ultra, rowerzyści oraz uczestnicy nocnych rajdów na orientację. 

Czołówka może być używana zimą lub latem - działa w zakresie temperatur od -20 C do 50 C.

Ładowana przez wejście microUSB. Świeci maksymalnie do 150 godzin lub w trybie najsilniejszym (750 lumenów) - do 2 godzin. 

Czołówka świeci światłem białym oraz czerwonym, ciągłym i migającym, dzięki czemu może być używana na przykład na rowerze. Posiada dwa źródła światła - przednie - białe i czerwone oraz tylne - czerwone ciągłe oraz migające. 

Siła światła w trybie podstawowym to 5 lumenów, w trybie średnim to 250, w najwyższym - 500 lumenów. Dodatkowo można włączyć bardzo silną wiązkę światła o sile 750 lumenów, która trwa w jednym cyklu do 30 sekund. 

Czołówka posiada także źródło światła z tyłu - świeci ono światłem czerwonym, ciągłym lub migającym, co zapewnia bezpieczeństwo, na przykład na szosie - dla biegaczy lub rowerzystów. 

Lampka czołowa wyposażona jest dodatkowo w tryb "Constant". Większość nowoczesnych czołówek dostosowuje siłę światła do panujących warunków i ściemnia światło w zależności od natężenia światła w otoczeniu - tryb "Regulated". Czołówka Biolite HeadLamp 750 posiada tryb, który umożliwia korzystanie z czołówki ze stałym natężeniem światła - bez ściemniania. 

Czołówka posiada "pamięć" ostatniego trybu świecenia, czyli po wyłączeniu - włączamy ją w takim trybie, jaki był ostatnio używany. 

Po przyciśnięciu przycisku przez odpowiednio długi czas czołówka blokuje się, co zapobiega przypadkowemu włączeniu się, np. w torbie czy plecaku. Aby lampkę włączyć po wyjęciu z pudełka, należy ją odblokować. 

Wskaźnik rozładowania baterii (cztery świecące diody) pokazują, kiedy czołówkę należy naładować. Czołówkę można ładować w trakcie użytkowania. 

Wyposażona odblaskowe logo z prawego boku. 

Czołówka spełnia normę IPX4, co oznacza, że jest odporna na zachlapania i deszcz (strumień wody o wydajności o 10 litrów na minutę). 

W zestawie znajdują się czołówka oraz kabel USB do ładowania o długości 1 metr. 

Więcej informacji na stronie producenta.  oraz na stronie poświęconej czołówce. 

  • Waga: 150 gramów
  • Wymiary: 85 x 86 x 23 mm
  • Jasność: do 800 lumenów. Poziom najniższy - 5 lumenów, poziom średni 250 lumenów, poziom wysoki 500 lumenów, tryb burst - 800 lumenów
  • Zasięg światła: od 15 metrów przy sile światła 5 lumenów do 130 metrów przy sile światła 750 lumenów. 
  • Czas pracy na jednym ładowaniu: światło 5 lumenów - 150 godzin, światło 250 lumenów - 4 godziny światło ciągłe, 8.5 godziny światło przerywane, światło 500 lumenów - 2 godziny światło ciągłe, 7 godzin światło przerywane, światło 750 lumenów - czas świecenia 30 sekund w jednym cyklu. W trybie rezerwy światło 5 lumenów przez 8 godzin. 
  • Rodzaj baterii: 3000 mAh, ładowana wielokrotnie przez microUSB
  • Czas ładowania: do 2.5 godziny. Może być używana w trakcie ładowania. 
  • Wyjścia USB: Micro USB 
  • Rodzaje światła: ciągłe białe rozproszone, białe skupione, białe migające, światło czerwone ciągłe, światło czerwone migające, wiązka światła do 30 sekund. 

Na stronie producenta można zarejestrować każdy produkt Biolite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu oraz na produkcie - prosimy użyć go w procesie rejestracji.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
10 z 10 osób uznało tę opinię za pomocną
Ogólna ocena: 0 1 2 3 4

Do zakupu tej czołówki przekonał mnie tryb Constant, czyli stała ilość światła aż do wyczerpania baterii. Tego nie ma praktycznie żadna czołówka na rynku. Konkurencja deklaruje niebotyczne ilości lumenów, ale nie podaje że te wartości są osiągane tylko przez kilka-kilkanaście minut od włączenia a później następuje sukcesywny spadek jasności świecenia. Tu mamy 100% pewności że świecimy równe 500 lumenów aż do końca baterii. TO JEST SUPER!! Do tego dochodzi płynna regulacja mocy świecenia. To wszystko bardzo liczy się w krytycznych sytuacjach, gdy jest noc, wiatr i śnieg przybiera na sile, jest bardzo trudno o prawidłową orientację w terenie. W takim czasie stała i wysoka wartość ilości światła jest elementem krytycznym, który może zaważyć na zdrowiu i życiu.
Pozostałe aspekty: sprzęt jest dobrze wyważony, materiały i jakość wykonania na wysokim poziomie. Mały minus za niewymienny akumulator, ale za to jest funkcja ładowania podczas świecenia. Polecam serdecznie!


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy