Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp
Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp
Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp

Lampka czołowa czołówka Biolite HeadLamp 330 Lm

Mała, poręczna, lekka i bardzo funkcjonalna lampka czołowa, która znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest źródło światła i wolne ręce.  Lampka ładuje się poprzez wejście microUSB. Ta mała i lekka, funkcjonalna czołówka przyda się wszędzie! Świeci światłem białym oraz czerwonym, ciągłym i migającym. 

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited time offer:

194,99 zł

299,99 zł

-35%

Łączna ocena Łączna ocena:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinie

Zobacz oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Zobacz opinie Zobacz opinie

Produkty powiązane

 
Więcej informacji

Mała, lekka, bardzo funkcjonalna lampka czołowa przydatna wszędzie tam, gdzie potrzebujesz niezawodnego źródła światła oraz wolnych rąk. Czołówki to rozwiązanie sprawdzające się wszędzie, czy to w turystyce, czy to na biwaku czy to w trakcie różnych domowych czynności. 

Ładowana przez wejście microUSB. Świeci maksymalnie do 40 godzin lub w trybie najsilniejszym - do 3.5 godziny. 

Czołówka świeci światłem białym oraz czerwonym, ciągłym i migającym, dzięki czemu może być używana na przykład na rowerze. Posiada dwa źródła światła - poziome, w którym można płynnie wyregulować natężenie wiązki światła oraz dodatkowy halogen, zwiększający zakres światła do 75 metrów.  

Siła światła w trybie podstawowym to 100 lumenów a w trybie halogenu - 230. Po połączeniu obu źródeł daje to potężne światło o sile 330 lumenów. 

Czołówka posiada "pamięć" ostatniego trybu świecenia, czyli po wyłączeniu - włączamy ją w takim trybie, jaki był ostatnio używany. 

Po przyciśnięciu przycisku przez odpowiednio długi czas czołówka blokuje się, co zapobiega przypadkowemu włączeniu się, np. w torbie czy plecaku. Aby lampkę włączyć po wyjęciu z pudełka, należy ją odblokować. 

Wskaźnik rozładowania baterii (cztery świecące diody) pokazują, kiedy czołówkę należy naładować. 

Wyposażona dodatkowo w elementy odblaskowe z tyłu na baterii oraz z boku. 

Czołówka spełnia normę IPX4, co oznacza, że jest odporna na zachlapania i deszcz (strumień wody o wydajności o 10 litrów na minutę). 

W zestawie znajdują się czołówka oraz kabel USB do ładowania. 

Więcej informacji na stronie producenta.  oraz na stronie poświęconej czołówce. 

  • Waga: 69 gramów
  • Wymiary: 85 x 86 x 23 mm
  • Jasność: 100 Lm (lumenów) światło rozproszone (wartość maksymalna, płynna regulacja natężenia 5 - 100 Lm), 230 Lm halogen. Po połączeniu obu świateł siła światła to maks 330 Lm. 
  • Zasięg światła: rozproszone do 16 metrów, halogen 75 metrów. 
  • Czas pracy na jednym ładowaniu: 40 godzin (światło o najniższej sile 5 Lm), 3.5 godziny (światło o najwyższej sile 330 Lm)
  • Rodzaj baterii: 900 mAh, 3.4 mAh Li-on, ładowana wielokrotnie przez microUSB
  • Czas ładowania: do 2.5 godziny. Może być używana w trakcie ładowania. 
  • Wyjścia USB: Micro USB 
  • Rodzaje światła: ciągłe białe rozproszone, białe migające, halogen, światło czerwone ciągłe, światło czerwone migające

Na stronie producenta można zarejestrować każdy produkt Biolite i uzyskać gwarancję producenta. Każdy produkt posiada swój unikalny numer, który umieszczony jest na opakowaniu oraz na produkcie - prosimy użyć go w procesie rejestracji.

Na podstawie 0 opinie - 0 1 2 3 4 0/5

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy