Tabletki do uzdatniania wody Javel Aqua
Tabletki do uzdatniania wody Javel Aqua Tabletki do uzdatniania wody Javel Aqua
Tabletki do uzdatniania wody Javel Aqua

Tabletki do uzdatniania wody Javel Aqua

Tabletki do uzdatniania wody na bazie chloru. Nieodzowne w podróży, szczególnie w rejonach, gdzie jest utrudniony dostęp do wody pitnej. Po użyciu tabletek woda jest zdatna do picia, przygotowywania posiłków, płukania owoców i warzyw lub mycia zębów. Jedna tabletka uzdatnia litr wody. Komplet: 20 szt.

Więcej szczegółów

Obniżka!
Nowy produkt
Limited special offer

29,69 zł

32,99 zł

-10%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 29,69 zł
Opinie Opinie:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 opinii

Rozwiń oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Dodaj opinię Opinie Opinie
 
Więcej informacji

Tabletki do uzdatniania wody Javel Aqua są nieodzowne w podróży, zwłaszcza w tych rejonach, gdzie jest utrudniony dostęp do wody pitnej lub istnieją obawy co do jej jakości. Picie wody o nieznanym pochodzeniu może nieść ze sobą ryzyko zatrucia lub wywołania zaburzeń żołądkowo - jelitowych. Tabletki pozwalają uzdatnić wodę tak, żeby nadawała się do picia, przygotowywania posiłków, płukania owoców i warzyw lub mycia zębów.

Specjalne substancje czynne zawarte w tabletkach usuwają z wody wirusy, bakterie i grzyby, skutecznie eliminując znajdujące się wodzie mikroorganizmy, które powodują zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Produkt według norm europejskich EN (12931, 12933) jest substancją chemiczną służącą do oczyszczania wody w wypadkach zagrożenia epidemiologicznego (np. zaburzenia żołądkowo-jelitowe, cholera, tyfus czy czerwonka).

Żeby uzdatnić litr wody, wystarczy wrzucić do butelki lub innego naczynia jedną tabletkę i odczekać 30 minut. Jeśli istnieje podejrzenie występowania w wodzie ameby (Entamoeba histolytica), należy rozpuścić dwie tabletki w litrze wody i odczekać 60 minut. Przed użyciem produktu koniecznie trzeba przeczytać informacje producenta i stosować tabletki Javel Aqua zgodnie z jego zaleceniami.

Paker sp. z o.o. nie prowadzi weryfikacji czy opinie publikowane na stronie sklepu opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu lub używali konkretnego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Przejdź do kasy